Genelde mutsuzum derdimi paylaşacak kimsem de yok buraya yazmak istedim?

Arkadaşlar durumu cok iyi olmayan birisiyim arkadaşlarım genelde zengin Benim babam yok acaba ondan mıdır durumumdan dolayımı beni herkesin ezik göördüğünü düşünüyorum biyere giderim bişey dersem suçlu veya ezik oluyorum hepsi bana yükleniyor demediklerini bırakmıyor bitane arkadaşımm var diye biliyordum o da yok sanırım konuşmadığımız bir akrabamız var mesela hep onların grubuna girmeye çalısıyor yanımda onlarla ilgili konusuyor diğer gün onlarla beraber onların yanında da benle ilgili konuşuyorlardır kesin onlar bunun arkasondan atıp tutuyor bana yüzsüz davranıyor onlar oldugunda gülmüyor falan ama bu hala onlara koşuyor bilmiyorum hiç arkadaşlar arasında sevilen birisi olmadım hep ezik görüldüm boyum kısa acaba ondan mı bilmiyorum cok kalbim kırılıyor...😭

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Onların yaptığı terbiyesizlik bu maddi durumun iyi değildir fizik olarak iyi değilsindir ama nihayetinde sende bir insansin bende çok yakışıklı olduğum söylenemez şu sözü unutma

Zenginliğine güvenme bir kıvılcım yeter
    Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter.
    Herkes ettiğini bulur merak etme

1|0
    0|0
    • 3ay

İstediğin zaman yazabilirsin

• 3ay

Rica ederim ne demek istediğin zaman yazabilirsin sorun değil sen anlatısın ben dinlerim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

• 2ay

Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Ole arkadaslarin olcana hic olmasin..
    Onlari birak yeni arkadaslar edin.. seni oldugun gibi seven sana deger veren arkadas..
    Az olsun oz olsun arkadas dedigin..

1|1
    0|0
    • 3ay

Aynen cok haklısın bitane arkadaşım var ikimizde aynı şeyleri falan seviyoruz kader arkadaşım gbi bişey bitek o beni anlıyor ama oda sanaldan😔😔

• 3ay

Iyı yürekli 😊Pamuk kalpli

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin canini yerim uzdun be sabah sabah, onlar senin kiymetini bilememis buna emin ol ve mesafe koy arana seninle hicbi alakasi yok bu durumun

1|0
    0|0
    • 3ay

Sende bu yorumunla beni ağlattın valla 😊 kötü biriside değilimki sevmeseler ama işte😪😪

• 3ay

Cok güzel konusuyorsun sadece kesi çevremdekiler sevmiyor beni yere gitsem biriyle tanışsam sarılıyolsr öpüyolar her görmelerinde

• 3ay

O arkadaslarin kotu senin, mesafe koy arana bencede oyle biri degilsin cunku

• seni kimsesiz görüyorlar canım ya üzüldüm :( kendini ezdirme :(

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben hep sessiz biriyim onlar böyle ben nedersem o kuvvetli kızım havasındalar bir başkıları var görmeniz lazım hepsi de öyle😢😢 Laf sokucu bişey deseler diyecek bişey bulamıyorum😭😭

• 3ay

anladım üzülme ya :( ben dayanamam üzülen birsi görünce :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...