Çaresiz Bir Ruh Hali?

Merhaba arkadaşlar ben Selim Kayseride yaşıyorum 18 Yaşındayım
İlk ve Orta Okul Hayatım Boyunca Köy Gibi Bir Yerde Öğrenim Görmeye Çalıştım ve Doğuştan Gelen Bir Öz Güvensizlik mi Desem Bilmiyorum Hep Sessiz Sakin Cesaretsiz Birisi Olarak Hayat Sürdüm Bu Yaşıma Kadar ve Bu Sebepten Dolayıda Arkadaş Çevrem ve En Önemliside Öğretmenlerimden En Ufak Şeylerden Dayaklar Yedim Aşşağılandım Aileme Kadar Varacak Hakaretler İşittim Dolayısıyla Küçük Bir Çocuk Olduğum İçinde Psikolojim Bundan Olumsuz Etkilendi 3 Yıl Önce İse Bir Kızla Tanıştım Doğrusu İlk Defa Ömrümde Sevildiğimi Hissetmeye Başlamıştım Neyse 3 Yıl Boyunca Düşe Kalka Güle Ağlaya İlişkimizi Bu Günlere Getirdik ve Kız Arkadaşım Üniversite 1 Geçti Devam Ediyor Ben İse Lise 1 de İçinde Bulunduğum Psikolojik Durum Yüzünden 2 Sene Kaldım Şimdi İse Açık Lise Okuyorum ve Kız Arkadaşım Üniversite 1 E Geçtiğinden Beri Aynı Tıpatıp İlk ve Orta Okul Öğrenim Dönemimde Gördüğüm Davranışları Ondanda Görmeye Başladım Sürekli canım Aptal Beyinsiz bir İşe Yaramazsın Sen Neyi Başarabildin Diyodu ve Şunuda Atlamadan Söyleyeyim 2 Abim Var Biri İşitme Biri Zihinsel Engelli Annemin Okuma Yazması Yok Babam İse Satranç Öğretmeni Babam Fazla İlgi Göstermezdi Derslerime Arkadaş Çevrem Olmadı Dediğim Gibi Bu Durum Yüzünden Tek Başıma Derslerimi Ödevlerimi Hiç Bir Şeyi Yapamadım ve Kimse İlgilenmediği İçinde Önemsiz Bişey Gibi Gördüm ve Geçtiğimiz Günlerde Kız Arkadaşım Beni Terk Etti Benden Bişey Bekleme Dedi ve Gerçekten Kendimden Utanıyorum Hayatıma Son Vermek Bile İstiyorum Ama Hiç Bir Şeye Çare Olmayacağını Biliyorum Ardımda Gözü Yaşlı Kimse Bırakmaya Hakkım Yok Açık Lise Hayatımda Başarılı Olmak İstiyorum Ama Nedense Yapamıyorum İlgi Gösteremiyorum Konsantre Olamıyorum Başaramıyorum ve Bunca Şeye İnat Gerçekten Başarmak İstiyorum İçinde Bulunduğum Psikolojik Durumdan Nasıl Kurtulacağımı Bilmiyorum Okul Hayatım İçin Aşk Hayatım İçin ya da Benim İçin Önerebilceğiniz Ne Var Ne Yapabilirim Nasıl Üstesinden Gelip Başarılı Olabilirim?

0|1
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence karamsar bakıyorsun evet tabiiki talihsiz olaylar yaşamış olabilirsin ama önce kendini düşün neyi yanlış yapıyorum diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...