Sizce Sigara Mı Daha Zararlı İnsanlar Mı Sebebiyle Birlikte Açıklar Mısınız?

Açıkçası sigara kullanmıyorum içene de neden içiyorsun demem hangimiz çok doğruyuz da sigara içene sağlığa zararlı içme be diyebiliyoruz :) Ona bakarsan bazı insanlar diğer insanların hayatına ediyor sigara daha masum kalıyor.

Sizce kim daha zararlı ''Sigara Mı '' veya ''İnsan Mı'' senin seçimin hangisi her türlü görüş ve düşünceye açığım teşekkür ederim :)
Sizce Sigara  Mı Daha Zararlı İnsanlar Mı Sebebiyle Birlikte Açıklar Mısınız ? #pilavüstü #Hangisizararlı #Sigaramı #İnsanmı #Hayatbebilader

• Sigara daha zararlı çünkü ;
    20% (6)33% (4)24% (10)Oy Ver
  • İnsan daha zararlı çünkü;
    63% (19)50% (6)60% (25)Oy Ver
  • Farklı bir düşüncem var dostum
    17% (5)17% (2)16% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
14|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• malesef sigara daha zararlı ;

insanlarla uğraşmak zordur ve kimse durduk yere uğraşmak istemez
    bazen kendimiz kaşınırız sonuçları veya ilerisi görmeden
    burada suçlu bizi sorun mu yaşıyorsun neden ileriyi görmeyi denemedin hiç

oysa sigara üreticileri seni düşünmez, yaşadığını düşünmez
    sen görmezsin ama senin sırtından milyarlar kazanmıştır sigara zararlı çünkü :P insanlar kimseyi düşünmüyor :P

(bu çelişkili yazımdan sonra daha yazmıyacağım :P)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsan kadar "zararli" bir canli var mi? Sigara ictim bitti, hasretin, adiligin ya da sevincin bitmeeeezzzzz anam bitmez... Verem olursun yine bitmez

0|1
    0|0
  • Bir insanın en büyük düşmanı yine kendisidir insanları çok bahanede etmeye gerek yok iyi insanı da var kötüsü de bu yaşama şekil verdirir onlara ne kadar zararlı dersek diyelim onlarsızda olamayız dolayısıyla bu seçenekler arasında sigara :D
    Not: İlla herkeze zıt olcağım yine buldum birşeyler :D

0|1
    0|0
  • hepimiz ölcez çokta dert etmemek lazımda sigarayı itici bulurum kullanmam kullanana bişey demek bana düşmezde mesafemi korurum

0|1
    0|0
  • Insa tabiiki kendim ekmek ve bira uretebilsem ya da helkopterle gonderseler issiz adada yasayacam 😄

0|1
    0|0
  • Yer yer değişir bu moruk ancak sigara içmemizdeki en büyük etken insanlar tabii insan ırkının ciğerini çükeyim

0|1
    0|0
  • Sigara ciğeri çürütür, insanlarsa kalbi. Sence hangisi daha zararlı?

0|1
    0|0
  • İnsanlar daha zararlı kanks tabi içlerinde iyi olanlar var sen ben gibi 😂

0|1
    0|0
  • insanlar daha zararlı çünkü sigara , alkol ve uyuşturucuyu yapanlar , satanlar ve bunlara izin veren de yine insanlardır. savaş açtığı ülkelere atom bombası ve kimyasal silah atan da yine maalesef insanlardır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...