Eşiniz aldatmış görünüyor ama durum farklı olsa?

Şimdi dusun. Eve geliyorsun yatak bozuk, evde kadin saci buldunuz, bir kac zamandir esiniz parfumsuz bakkala gitmez olmus vs. vs. Ama gercekte durum su : Esiniz sizinden tanidiginiz bir kiz arkadasiyla eve gelmis dostca ve arkadasca kahwe icip sohbet etmisler ve cikmislar. Adami bos yere sucluyorsunuz fircalar kawgalar ortaligi birbirine katmisin ve bir bakmisin olay hic oyle degil. Bosu bosuna suclamisin. Neler dusunursun?

Güncellemeler:
3ay 2. Asama : Evin her yerinde güvenlik kamerasi var. Birlikte oturup sesli ve görüntülü izlediniz. Ve okayin hic dusundugunuz gibi olmadigini gordunuz?

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• eşlime yapılmasını istemediğim şeyleri kendim için düşünemem..
    gönül kırmanın anlamı yok.
    evlendiysek eşimiz bize sırdaş olsun dost olsun yakın dursun aynı yatakta uyumak ve aynı sofraya oturup hep birlik olsun diye aldık birbirimizi.
    bir başkası bunları sağlayacaksa eğer ne gereği var evlenmenin?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kahve içmişler ve yatak dağınık, eşim parfümsüz dışarı çıkmıyor ama gariplik bende! Çok ilginç...
    Aldatmasını geçtim, arkadaş kisvesi altında kimse beni aptal yerine de koymaya çalışmasın.

1|2
    0|0
    • 3ay

Ayni durumda sen olsan ? Hic bisey yok ama sucsuzlugunu ispatlamak zorundasin? Ama inandiramiyosun. Yargisiz infaza maruz kalmisin?

• 3ay

Ben eşimi böyle güven sarsacak düşüncelere sevk etmekten çekinirim.

• 3ay

Eyvallah

• Eve ben yokken kiz arkadaşmiş felan alamaz hem o kizin ben evde yokken ne işi var arkadaş ayaklari geçeceksin bunlari hem eşimin kiz arkadaşida olamaz yakarim adami 😡😡😡😡

0|1
    0|0
  • Eve ben yokken başka kadın getiremez. Bitti

0|1
    0|0
  • Benim evime benden habersiz benim tanıdıgim bile olsa giremez
    Cingar çıkar

0|2
    0|0
  • İnsanın aklına başka ne gelebilir ki böyle düşünmek normal. Üzgün hissederdim kendimi ama yaptığım dan pişman olmazdım dediğim gibi insanın aklına direk böyle bişey gelir

0|1
    0|0
  • Kadının eve geleceğinin haberini daha önceden bana vermeli.

0|1
    0|0
  • Özür dilerim ama onunda dilemesi gerek sonuçta şüpheli davranmış

0|1
    0|0
  • Baştan onu dinlerim suçlamadan bağırıp çağırmadan önce açıklama yapmasına fırsat veririm

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu donelerin hepsini yakalayinca sinirlerine sahip olup öfke kontrolunu becerip bunu yapabilecek misin? Hatta telefonunda whatsapp konusmalarinda "Askim" li bile konusmalar yakaladin. Ama sadece kaynatmak icin bir geyik muhabbeti gercekte.

• 3ay

Geyik olsa bile aslında yine de eve arkadaşını çağırması dostça bile olsa yanlış.. Sonuçta evli.

• 3ay

Aile dostunuz ama bekar. Esinin eski arkadasi. Sevgilisi degil ama. Evin yakinlarinda bir isi varmis esinde yardim etmis. Hazir ev yakin iste o is ogle arasina kalmis tatile. O da gel evde bir kahwe icer ogleden sonra da isi bitirir dagiliriz gibi bisey.

• Ben pişman olmazdım. Zira masum sayılmaz. Neden bana söylememiş ki?

0|0
    0|0
  • Benden izinsin evime hiçbir arkadaşını alamaz erkek arkadaşıda dahil

0|1
    0|0
  • Bu kadar şey zaten ihanettir.
    Ağzıyla kuş tutsa inandıramaz beni.

0|1
    0|0
    • 3ay

Ama olayin en sonunda sucsuz oldugu ispatlanmis.

• 3ay

Yolda eski okul arkadasini gorup konusmasida ihanet o zaman?

• 3ay

Görür yolda konuşur ve dönüp gider bu ihanet değildir.

• Her türlü hatalı
    Hiçbir kız arkadaşını eve getiremez. Hele de ben yokken.

0|0
    0|0
  • Suclarim

0|0
    0|0
  • Yatak niye bozuk lan herif derim

0|0
    0|0
  • Gercekden inandırıcı mi? kusura bakmayın ama ven inanmam

0|0
    0|0
  • Niye yatak bozuk o zaman.

0|0
    0|0
  • Ben evde yoksam baska kadin arkadasimda olsa dahi giremez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kamera olduğunu söylüyorsun ama evinizde yatak bozuk ve bir erkeğin normalde bakkala giderken parfüm sıkması ne kadar doğal olabilir ki? diyelim eşinizle konuşamayacağınız bir durum herkesin bulunduğu sizin ve arkadaşınızın bulunduğu bir cafede de arkadaşınız size içini dökebilir
    bu kadar tezatlık varken erkek olsun bayan olsun bu duruma mazur kalmış kişi bu şeyi mazur görmez susar ama size olan güveni kalmaz

0|0
    0|0
  • Haber vermesi gerekirdi ve ben olmadan başbaşa kalmasını istemem kimseyle en azından evimde 😎😏

0|0
    0|0
  • güvenmicem insanla evlenmem

0|0
    0|0
    • 3ay

Kesin esim beni aldatmamistir. Baska bir durum vardir deyip sorarsin yani?

• 3ay

Alakasi yok ben buradaki cevaplarin hic birisi gibi yapmazdim.

• 3ay

ne yapardın?

Yükleniyor...