Eşinizin sizi aldattığını nereden anlarsınız?

Soru açık nereden anlarsınız? Hangi hareketi size şüpheli gelir?

2|2
110|118

En İyi Erkek Görüşü

• Ulen hiç düzgün soru sorulmazmı be kardeşim şu sitede
    Yok ben aldattım yok aldatılmayı nası anlarım aldatmanın belirtileri
    Ülkece aldatmaya meyilliyiz heralde güzel şeyler sorun be kardeşim
    Bu nedir ya bekarlığa teşvik primi gibisiniz valla

10|6
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Benimki bir şekilde çaktırır diye düşünüyorum. Çok istekli normalde isteğinde azalma olursa, ilgisi azalırsa, benle ikili diyaloglara çok girmezse Allah korusun ya o aldatmasın bende anlamayayım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 117

• O nereden açık verirse..
    Şuradan anlarım diye saçma bir cevap olamaz. Öyle olsa her aldatan yakalanırdı.

3|3
    0|0
  • aslında evlenmeden önce karakter analızı ıyı yapabılen bırı ılerıde olası şeylerı dusunebılır. teknık olarak aşırı ılgıye alakaya dıkkat cekmye çalışan kadınlar aldatmaya %90 daha yakındır cunkı ıkı yalandan güzel söz onların aklını karıştırmaya fazlasıyla yeterlı. erkeklerdende aşırı eğlenceye gezip tozmaya özgürlüğüne düşkün olanlar sakıncalıdır. gece hayatına düşkün kadından da erkektende uygun bır eş olmaz gibi az analıtık dusunup görebılen erkek ya da kadın bu rısklerı rahatlıkla hisseder. olayı en baştan blokelemek lazım sonradan düşünme faydasız zarrarlı modellerle cıddı düşünmemek lazım

2|1
    0|0
  • yaklaşmıyoır kaçıyorsa eve uğramaları gecikmişse geldğinde muhabbet sohbet etmiyor ve ilgisizlik yapıyorsa direk anlarsın

2|1
    0|0
  • Aldatan insan eşinden soğur uzak kalır tiksinir muhabbet bile etmez

1|0
    0|0
  • Allah aldatmayı da aldatılmayı da nasip etmesin. Güven olmadı aldatmıyor olsa bile içinizdeki şüphe sizi kemirip bitirir. O yüzden ilişkinize başlarken dürüst olacaksınız ve size yapılmasını istemediğiniz şeyleri karşı tarafa yapmayacaksınız. Karşınızdaki insana nazınızı geçirecekseniz böylece o da sizi kıracak en küçük şeyden bile uzak duracaktır ;-)

1|0
    0|0
  • Cep telefonu sürekli elindeyse telefon çalınca tedirgin oluyorsa telefonla senin yanında konuşmayıp dışarı çıkıyorsa gece telefonu uçak modu veya kapalı konumda oluyorsa telefonunda şifre varsa
    GEÇMİŞ OLSUN

1|0
    0|0
    • 3ay

Var mı peki bu durumlar?

• 3ay

Sormak istediğim özel bisey burdan yazmam yiyecek değilim sizi yanlış anlayacaksanız da söylemedim farzedin :/

• 3ay

sen Nasıl farkettin ki bu kadar kesin?

• daha ilgisiz hale gelir, yaptığı şeyler hakkında detay vermez, ya da alakasız detaylar verir saptırmak için. durduk yere çok mutlu olur, ruh hali dalgalanır başkasına göre. telefonuyla çok uğraşır, saklamaya çalışır. sana vakit ayırmamaya başlar. fazla öpüşmemeye başlar. vs vs.

1|0
    0|0
  • Aşırı ilgili ve aşırı kıskanç da takip ederim bir de her söylediğine olur evet diyorsanız pis kullanım...

Aldatan insanlar kıskanç olur ama aşırı

Biriyle çok çok çok mutluysan onda şüphe et

0|0
    0|0
  • Şüphe şeytandır.
    Peygamber efendimiz bir kişinin zina ettiğini görseniz dahi gözümüzü iki kere kapatıp üç seferde de aynı görüntüyü görmemizi tavsiye etmiştir.
    Bu varken nasıl hissedebiliyorsunuz?

0|0
    0|0
  • spesifik olmalısın biraz daha, misal nerde, saat kaçta aldattın, bahanen neydi orda olmak için, orda olduğunu başka bilen var mı, aldattığın kişi öter mi, sosyal medyada yazıştınız mı vs. vs. biraz daha detay ver açıklarını kapatalım.
    not: bu konuda uzmanım

0|0
    0|0
  • Bokunun renginden

1|1
    0|0
  • Hareketlerinden anlaşılır

0|0
    0|0
  • Standart dışında davranıyorsa şüpheli olur

0|0
    0|0
  • Anlamam kanks

0|0
    0|0
  • Anlayamam her halde.

0|0
    0|0
  • Doğru insanı bulduğum için ve bana olan sevgisine inancım tam olduğu için aldatmaz. Aldatır ise herşey biter. Aldatan insan belli eder.

0|0
    0|0
  • Aramam. Sorarim. aldatmadim diyorsa inanirim. Güvenirim cünkü güven bir iliskinin ana kolonudur. Bu kolon cok sağlam olmalı.
    Eğer susuyorsa 'aciklamam yok' diyorsa ordan anlarim. Öldürecek halimiz yok ya. kim ne ederse kendine eder.

0|0
    0|0
  • Her şey yolunda iken sizi bir anda değiştirme çabası içine girer ve bu girişimlerine karşı çıktığınız her an size sinirleniyor ve sizle beraber olduğu için lanet okuyorsa geçmiş olsun, kesinlikle sizi aldatıyordur

0|0
    0|0
  • Kadınlar hisseder, erkekler yakalar adamım! Bu kesinlikle böyledir. Ancak aldatan insanların kendilerini ele verdiği çeşitli durumlar vardır. İlgisiz davranmak erkeğin; aşırı ilgili davranmak kadının taktiğidir. Bu liste uzun

0|0
    0|0
  • Dua etsinde anlamayayim kandirilmak aldatilmak gelemedigim seyler icimden bir seri katil cikabilir oyle durumlarda.

1|0
    0|0
  • anlayamazsın o anlatmadıysa ya da bu geçmiş için geçerli ama şimid aldatıyor kıllanıyorum dersen telefonlarına hareketlerine seni isteme sıklığının azalmasına

0|0
    0|0
  • Eşimin bilemem de yengemin abimi aldattığını kendi gözlemlerimle öğrendim.

Değişik ruh hali, hiç sinirlenmezdi güler yüzlüydü daima. Ve abim evde olsa dahi gizli gizli köşelerde mesajlaşmaları falan.
    Ve bahane uydurup çocuğu anneme bırkaıp gezmelerinden anladım. Ve bir gün takip ettim öğrendim..

0|0
    0|0
  • Benim şüphe duymama gerek yok o her hareketinde kendini ele verir

0|0
    0|0
  • Her gece başım ağrıyor diye tribe girerse
    Bitirmişdir seni kafasında

0|0
    0|0
  • Tavırlarından şüphelenirim, kanıtım olmadan öyledir diyemem

0|0
    0|0
  • Tek bir anlama noktası var!

0|0
    0|0
  • Evli değilim.

0|0
    0|0
  • edsım yok

0|0
    0|0
  • gözünün içine baktığımda...

0|0
    0|0
  • Aldatmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    87

Kızlar Ne Diyor 109

• Davranişlarindan sezerim hissederim

1|4
    0|0
  • Altıncı his diye bir şey vardır. Bir müddet sonra mutlaka ki anlaşılır. Hal ve hareketlerinden. Karşısındakine olan tavrından. En önemlisi ortak bir sürü eş dost tanıdık vardır. Birinin görme ihtimali çok ama çok yüksek. O yüzden görülme korkusu olur bana göre zaten beni seven insanlarsada hemen gelip söylerler :) :)

0|0
    0|0
  • bu soruyu soruyorsam misal aldatiyodur. insanin icine kurt dupdururken dusmuyor cunku.

0|2
    0|0
    • 3ay

Site açıldı açılalı bunu yazmak istemiştim nasip başkasında görmekmiş. :D

• insan tırnağının saçının dibine kadar tanıdığı insanın değiştiğini farketmez mi.. herşeyiyle anlarım...

0|0
    0|0
  • Bu soruyu soracak raddeye geldiysen bal gibi anlamışsındır.

1|0
    0|0
  • Hiç eşim olmadı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Aldattigini soylerse ya da yatakta basarsam ya da konusmalarini yakalarsam

0|0
    0|0
  • Anlaşılır bir şekilde.

0|0
    0|0
  • davranış ve hareketlerinden.

0|0
    0|0
  • böyle bir his senin içine düşmüşse aldatıyordur

1|0
    0|0
  • hissederim sanırım. bugüne kadar ne hissettiysem sonucu hep doğru çıktı umarım böyle bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • anlaşılır elbet ortaya çıkar

0|3
    0|0
  • Tek gecelik seyler yapiosa anlayamazsin bosunada yakalamaya calisma zaten demekki esinin karakteri o ama eyer surekli bir kadin ve duygusal bir bağ varsa kadinin dedikleri gecerli olur mesal seninle ayni yatakta yatmaz bunun icin resim atmasini ister veya her geldinde kavga eder sninle telefon acik cebinde duruyodur ev telefonu calar eyer kavga etilerse tehdit bağminda anlarsin yani kesin anlasilir

0|0
    0|0
  • Bir sure kendini geri cek. Fark etmezse umrunda bile olmadığını anlarsın.

0|0
    0|0
  • telefonunu gizliyorsa aldatıyordur net

0|0
    0|0
  • Sanırım anlayamayacak kadar aptalim 😔 evlo değilim ama bir zamanlar sevgilimin başkasından hoşlandığını anlamamıştım

0|0
    0|0
  • ony cok iyi taniyorsan hal ve hareketlerindeki değişikliklerden anlarsin yok anlamiuorum oyle diyosan esinin son 6 aydaki telefon dokumune internetten ulasabiliyorsun orada senden fazla hergun baskasiyla gorusmeleri veya mesajlari varsa gecmis olsun
    nasil yapacagini bilmiyorsan sor anlatiyim

0|0
    0|0
    • 3ay

sordum anlatirmisin nasıl bakicam

• 3ay

anladım teşekkür ederim

• 3ay

@hotcontact önemli değil

• Anlayamazsın o illaki açık verir

0|0
    0|0
  • Tanıdığım 1 kadınıda eşi aldatiyodu aldattığı anlaşılmayan önce eşiyle daha çok ilgilenmeye başlamıştı sürekli arıyorum hediyeler aliyodu işte aşkım bitenem falan ama sonra karısı anladı nasıl anladığını bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • mesajlar sürekli telefonla oynaması felan anlaşılır bir şekilde

0|0
    0|0
  • hal ve hareketlerinden

1|0
    0|0
  • konuşmalar ilgisiz tavırları

0|0
    0|0
  • Bir insan karsisindaki özellikle esiyse onu zaten cok iyi tanir , tanidigi icinde hareketlerinin degismesini gayet iyi anlasilir. Sahsen ben nisanlimin bakisini bile tanirim , beni aldatip aldatmamasini da sen anlayacaksin canim , ama bazi kisilerde degisiyor disa vuruyor , cicekler alma hediyeler alma gibi asiri tepkiler oluyor. Cevremdekiler den biliyorum , ya da gizli sakli konusmalar ama bunu sen en iyi sekilde anlarsin , sonucta esin bizden en iyi sen tanirsin.

0|0
    0|0
  • Gizli telefon konusmalari, onceden eline telefonu cok almazken simdi elinden dusurmemesi, ya da daha fazla kullanmasi, tuhaf davranislari.

0|1
    0|0
  • Vallahi o işi yaparsa kendini aldatır beni değil gerçeklerin bir gün ortaya çıkması gibi kötü bir huyu vardır he ben yakalarsam böyle bir şey aynen karşılığını alır hemde ben gizlemem direk söylerim Boynuzların yakışmış diye

0|2
    0|0
  • Ya eskisinden daha çok ilgi gösterir ya da hiç göstermez. Böyle şeyleri kadınlar hissederler kimileri gerçekle yüzleşmemek için susarlar kabullenirler kimileri de suçüstü basıp direk ayrılırlar.

0|0
    0|0
  • Hissederim diyelim

0|0
    0|0
  • Anlayamam Allahtan korksun

0|1
    0|0
  • Sana olan ilgisi azalmış, evine olan bağlılığında değişim varsa.
    Sürekli seninle değil başka şeylerle ilgileniyorsa demek ki var altında birşeyler.
    Bir erkek kadınına olan ilgiyi kesmişse, ilgisini verdiği başka biri içindir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Veya ilgi görmediği biri vardır evde (biraz da kendinde aramak gerek)
      Hepsi böyle demiyorum ama hatrı sayılır bir sayı vardır ilgisizlikten başkalarında ilgi arayan

• 3ay

Dile getirmiş ama hiö bir değişim olmamışsa

• 3ay

@gözleronuarıyo
      Evliyse boşanır, sevgiliyse ayrılır.
      Ama insan ihanet gibime karaktersizliğin içine girmemeli.

• Kızlar Devam
    79
Yükleniyor...