Sizce de namus beyinde midir yoksa iki bacak arasında mıdır?

Sizce de namus beyinde midir yoksa iki bacak arasında mıdır?

4|0
24|25

En İyi Kız Görüşü

• Namus hem beyinde hem de bacak arasındadır. Zarı olmayan kız eksiktir diye düşünmüyorum ama evlenmeden de birlikteliğe karşıyım. Bunu anlaşılır kılanda kızlık zarı. Zar olayı yüzünden ölen insanlarda var evet, bunuda doğru bulmuyorum. Kısacası herkesin kendi tercihidir kendi seçimidir

1|6
    2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Namus, beşikten mezara kadar ruhta beyinde ve bedendedir.

Namus, herkese tek ruh, tek insan olarak bakmaktır. Namus, yaşadığın toprağa, sevdiğin kişiye , ihanet etmemektir. Namus, güvenine, karakterine sahip çıkmaktır. Namus, kendine sahip çıkmaktır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Benim lügatımda namus demek; hiçbir canlıya ve çevreye kasten zarar vermemek, her zaman iyi olana yönelmeye çalışmak demektir. Bu ana kurala uyan her insan namusludur. Bunun dışında her insan kendi özel hayatını kendi kurallarına ve sınırlarına göre yaşamakta özgürdür, bu sadece kişinin kendisini ilgilendirir.

1|1
    0|0
  • Kızlarımız bile kızlık zarına bağlamışken namusu, ne sen laf anlatabilirsin ne de ben.
    İnsanı her anlamda dizginleyen karakteri ve kişiliğidir.
    Namus insanın içindedir küçük bir zarında değil.
    Birine iftira atarsın, birinin Hakkı'nı çalarsın, kötülüğün zararın dokunur bunların geneli namussuzluktur.

2|1
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorum. Namus olarak bakmıyorum ama olaya.

0|1
    0|1
  • Zar kafalı insanlara göre tabiki bacak arasındadır. 😒

3|1
    2|3
  • Namus bedendedir. O kadar kişinin altına girenlerin hepsine namussuz gozuyle bakıyorsunuz gelip burda namus beyindedir demeyin.

0|3
    2|1
    • 3ay

Ruhu orospo olmasin da

• 3ay

Onu mu kastediyoz ya

• 3ay

E diyon namus beyindedir diye. Herneyse artık sende beynini s*kersin. Namusluya beyni.

• Namus şeref haysiyet demektir evet iki bacak arasında değildir benim kafamda ama evlilik öncesi birlikteliğe karşıyım namus bacak arasında değil deyip her önüne gelenle yatanda namuslu değildir insanın vücuduna saygısı olmalı türlü türlü bedenlerde harcamamalı benim karşıma geşecek kişi bakir değilse ve tövbe etmişse bu benim için sorun olmaktan çıkar namus daha çok beyindedir bakir olup kafasında o kadar kızla düşünmesini kesmesini istemem bakir olmayıp bunları yapmasın daha iyi sadık olmak namustur aslında yani namus ilk beyindedir

0|1
    0|0
  • Şöyle bir durum da var tabiki eģerki kızlık zarı olmasaydı herkes istedikleri gibi iliskiye girerdi ve millet korkmaz dı canı sıkıldı mı bir onla olurdu bir onla sonuç herkesle yatan bir kadin olurdu. Namus beyinde olduğu kadarda oradadır. Kimse kusura bakmasin da erkekler önüne gelen malıni verenle yatacak kendileri adam sayacak öyle bir dünya ya her bulduğunuz deliğe sokmayın kadinlar da her bulduğu aletin içine girmesini istemeyin. dünyada edep diye birşey olmazdı herkes edepsiz olurdu.
    Bunları yapan bayan, ve erkekler biraz kendinize dur deyin kendinize saygıniz için zevkiniz için deģil özel hissedin kendinizi.

0|0
    0|0
  • Beyindedir tabi ki. Ona kalırsa her haltı yiyip sadece o haltı yemeyip ben bakireyim diyen kızlar da var. Ağaçtan, salıncaktan vb. gibi şeylerden düştüğü için bekaretini kaybeden masumlar da var. Bekaret, o yüzden beyindedir.

0|2
    0|1
  • Beyindedir.

0|0
    0|1
  • Namus beyindedir.

0|1
    2|1
  • Onu bilemem de kadının canısı erkeğin orospusundan iyidir 😄😄😄

1|1
    1|1
  • Namus diye bir şey yoktur

1|1
    2|2
  • Valla bilmiyorum ben artık hiçbişey bilmiyorum!

0|1
    1|2
    • 3ay

Hahah cevap biktim herşey gordum yeter gibi idi 😊😊

• 3ay

Bundan sonra bende bilmiyorum 😅😅

• 3ay

degerlerinize saygımiz sonsuz ileri gittiysem özürü bir borc bilirim kusura bakma

• Bir bitmediniz ama cidden ya

0|1
    1|2
  • Beyindedir

0|1
    2|2
  • Aynen oyle

0|0
    0|0
  • Her ikiside. Evlilikten önce ilişkiye karşıyım

0|0
    0|0
  • ruhunda

0|0
    0|0
  • Tamamen beyin meselesi. Cunku sen sevgilinle o anin tutkusuyla birlikte olurdun bu anliktir bubu yapti diye olmaz. Ama gercek bir bacım erkeklerin dikkatini cekmeye calisir isaret yapar oyle seyler

0|0
    0|0
  • tamamen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Yazıyı okumadım. Beyinde elbette

0|0
    0|1
  • Namus ta oruspulukta beyindedir

0|0
    0|0
  • Namus hem beyinde hemde bacak arasındadır. Erkek için de kadın için de geçerli

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Namus hem fiziksel hemde mental olarak iki kavramda da vardır. Birinde var birinde yok diye ayırt edemeyiz...

0|1
    1|0
  • Beyinde

1|1
    2|0
    • 3ay

@CahilleriSevmiyorum beyinden kasıt bu mu ya bu anlamimi cikariyonuz

• Sevişen kızlar özgür , eskortlar emekçi , bakire olmayan kızla hep kader kurbanı hep kandiriliyorlar. Çünkü beyinsizler 😂

0|0
    0|1
  • Namus bedendedir; kişinin iffete, ar'a bakışıdır.
    Namus beyindedir demek; ancak ve ancak zinayı meşrûlaştırma çabasıdır.

0|1
    2|0
  • Beyin.

1|1
    1|0
  • Namus her ikisidir hem beyin olarak hem bacak olarak , ozaman insanale ciplak disari ciksinlar onune gelenle s*ks yapsinlar olmaz !!!

1|2
    1|1
  • Simdi zarı zarar gormemis ama onune gelen erkekle her turlu haltı yiyen bir kız namuslu oluyoda, gercekten sevdigi, tanıyıp guvendigi bir insanla evlilik oncesi iliski yasayan bayan namussuz mu oluyor? Namus dedigimiz kavram bir zarla olculecek degil bence.

0|0
    0|0
  • Bence bir kadinin ilk iliskisi kocasiyla olmali erkeginki de karisiyla bunu nereye cekersen ben o taraftayim

2|0
    0|0
  • Namus yunancadan arapçaya arapçadanda da türkçeye geçen kelimedir.. orijinali "nomos" tur.. anlamı yasa kanun demektir.. şimdi gelelim bizde ki anlamına namus mu bence beyindedir arkadaş.. bırakın kim nasıl istiyorsa yaşasın cinselliği.. ülkemizde sadece kadının sırtına yüklemişler namusu.. bu çok büyük haksızlık.. ataerkil toplumun baskısı bu.. kadınlarda istediği gibi yaşasınlar cinselliği.. inanç haricinde konuşuyorum.. islama göre herkes namuslu olmak zorunda..

0|0
    0|0
  • valla zar konusundaki görüşlerini yeni okudum mikrop olayı felan ama namus u zarda arayanların arkası delik deşik olur genelde yinede herkesin kendi bedeni bence kadın karar vermeli

0|0
    0|0
  • Yaw he he kesin öyledir kendinizi kandırmayın :D

0|0
    1|1
  • Hayvanlarda beyin yok namusuzmu şimdi hepsi? Beyin beyin bir adamın duyguları ile oynuyorsan ya da bir kadının senden aşalık bir canlı turu yok. Yok eğer herşey karşılıklı yaşanıyorsa ne diyeeekk?

0|0
    0|0
  • Beyinde..

0|0
    0|0
  • Namus hem beyinde hem iki bacak arasindadir

1|0
    0|0
  • Tamam çırılçıplak dışarıya çıkalım. Sokakta seks de yapalım. Nasıl olsa namus beyinde ve beynimden kötü bir şey yok.

1|0
    3|1
  • Sahip olmadığın bir sevginin namusunu korumak eleştirmek kimsenin haddine değildir.

0|0
    0|0
  • Namus insana özgü bir kavramdır neden duyunca aklımıza hep "KADIN" gelir üstelik çevremizde namusunu kaybetmiş onca "ADAM "varken...

0|0
    0|0
  • Beyin ve karakter. Bu konunun halen gündeme gelmesi bile, geri kafalı insanların göstergesi.

0|0
    0|1
  • Kimseye evlenmeden vermeeee

0|1
    0|0
  • Bu sistem maalesef öyle.

0|0
    0|0
  • BACAK

0|0
    0|0
  • Zaten beyni orosp. Olan iki bacak arasına da sahip çıkamayaz

0|2
    0|0
  • g*vatça bir soru olmuş

0|0
    4|0
  • he gülüm he namus beyindedir haklısın başkasının altına yatan kadın çocuğuma anne olamaz olur diyenler de evlensin kimse kimseye dayatmasın

1|1
    4|1
    • 3ay

Başkasının üstüne çıkan herif de benim çocuklarıma baba olamaz. Kendinizi "namus"tan muaf mı tutuyorsunuz sayın çok bilmiş.

• 3ay

@Sarışın899 canım uğraşma. Ben bunu insandan bile saymıyorum. Hayatında bir kadınla sağlıklı bir ilişki kuramamis olduğu zaten belli oluyor. Kadınlar ne yapsın ki böyle bir şeyi? :))

• 3ay

@Bruja-55 kesinlikle öyle ama haddini bilmesi gerekiyor böyle akıl yoksunu cahil yobazlarin😊

Yükleniyor...