? EŞCİNSELLİK GÜNAHTIR ASALIM KESELİM DİYENLER İÇİN?

Öncelikle hepinizden iğreniyorum. Peki siz neden bizden iğreniyorsunuz. Çünkü günah değil mi? O zaman neden her günahkarla değilde eşcinsellerle sorununuz var? Siz başa günahları işlerken sorun olmuyor da bir tek bu mu sorun. Madem böyle düşünüyorsunuz Hristiyanlara, Yahudilere , İçki içenlere kendini televizyon karşısında satan insanlara, dedikodu yapan , yalan söyleyen, kul hakkı yiyen insanlara neden yok bu tepkiniz. Neden 114 sure 6666 ayet 30 cüz olan Kuranı Kerimin sadece Lut kavmini bilirsiniz siz? Aslında nedeni belli değil mi? Çünkü bu diğer günahları işleyenler de sizsiniz. Nasıl biz kendi yaptığımızı normal görüyorsak sizde kendi yaptığınız her haltı her pisliği normal görmeye çalışıyorsunuz. Ama fark ne söyleyeyim mi? Bizim bizden başka kimseye zararımız yok. Ama siz dünyayı kirletiyorsunuz. İnsanların iyi yalan söylemekle, çok kişiyle yatmakla övündüğü bir dünyada sizce eşcinsellik mi ahlak problemi?

0|3
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Takma kafana insanları , LGBT candır =)

0|0
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver co. Onlar anlamaz böyle şeyleri. Yak bir sigara devam et. Sen böyle gelmişsin dünyaya. Kimsenin tercihi değil bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben sadece doğaya karşı olma taraftarı değilim, yaratılışın zıddına gidilmez. Nefret falanım yok. Sadece anlıyorum ki, doğada yanlış mutasiyaya uğrayan canlılar var, bunlar da ondan.

0|0
    1|0
  • Sacmalamissin

0|2
    1|0
  • Dinle bir alakası yok.
    Bu bana hiç mantıklı gelmiyor.
    Mıknatısta bile N, N'yi S, S'yi iter.
    Nasıl aynı cinsten iki insan birbirlerine aşık olabilir.
    Dinimiz zaten bunun her insanda hormonel açıdan olabileceğini söylüyor.
    Ayrıca insanlar nefsine uyarsa adam öldürür, zina da yapar. Bunlar çok günahtır, biz bunlari da görüyoruz.
    Ama "livata" helak sebebidir.

Kınamayın arkadaslar, başınıza filan gelir mazallah.

0|0
    0|0
  • Es cinsel ayrimi flan yapmam herkesin gorusune saygi duyuyorum ve duymak zorundayızda ama bizim insanlarimiz cahil

0|0
    1|0
  • 6666 tane ayet derken :D

0|0
    0|0
  • Herkesin görüşüne saygı duyulmalidir ayrım yapmadan ☺

0|0
    0|1
  • Hepinizden iğreniyorum dedin benim gözümde bittin 👋

1|0
    0|0
  • Eşcinsellik en büyük günahlardan ama. Zina yapanlara da yapın demiyoruz zaten o da en büyük günahlardan çünkü.
    Günah işleyen kimseye iyi yapıyorsun dediğimiz yok. Ama eşcinsellik başlı başına büyük bir günah. Eşcinsel olmak değil, bunu yaşamak günah olan. Ve eşcinsellerin hiçbir zararı yok demişsin ama var! Kendilerini topluma kabul ettirmeye çalışıyorlar. Kabul etmek zorunda değiliz. Heteroseksüeller dışarı çıkıp biz heteroyuz diye bağırıyor mu? Hayır. Öyleyse kimse size de bunu yapma hakkını vermiyor. Yapamazsınız. Topluma aykırısınız. Ya tıpkı heteroseksüeller gibi dikkat çekmeyen bir hayat yaşayın ya da dışlanmaya alışın. Sokakda öpüşen kadın ve erkek o kadar da dikkat çekmez. Ama iki erkek ya da iki kadın başlı başına bir dikkat kaynağı.

0|1
    0|0
  • Müslümanım ama cinsel yönelimi heteroseksüel olmayan insanlara bir garezim yoktur. Hatta onlara yapılan aşağılamalara, zorbalıklara karşı çıkarım. Madem günah olarak görüyor bir kesim herkesin günahı kendine. Sadece lgbt bireyleri için demiyorum toplumda bir kız bir erkekle el ele tutuşunca, sarılınca, birbirlerini öpünce namusu (!) bozulan, sevgiden iğrenen halkımız bir kadın tacize uğradığında veya şiddet gördüğünde görmedim, duymadım, bilmiyorum u oynuyorlar. Sen hiç keyfini bozma kardeşim hayatını istediğin gibi yaşa, bil ki homofobiklerin çoğu gizli eşcinseldir. Sen ve senin gibi insanlar kendilerini rahat ifade edebildikleri için kıskanırlar sizi.

0|0
    0|0
  • Ne haliniz varsa gorun banane

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir dünyada sizce eşcinsellik mi ahlak problem?

Eşçinsellik Zaten Ahlaksızlık Olarak Bildiriliyor Bunu Biz İnsanlar değil Yaratıcı Olan Allah Diyor.. Sen Takıntı Yapmışsın...

Nasıl yaşayacağın tabii seni ilgilendirir ama Genel olarak farklı biri isen Umursamaz olmak zorundasın değilsen çok takıntılı olur işin içinden çıkamazsın...

Ama Allahın senin için verdiği bu zor imtihanı sabrederek başarmanı isterim...

Lut, kavmine dedi ki: "Alemlerde, sizden önce hiç kimsenin yapmadığı 'fahşayı' (Ahlaksızlığı) mı yapıyorsunuz? Gerçekten siz, kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? Doğrusu siz, 'müsrif'(haddi aşan) bir kavimsiniz."

Lut Kavmi'nin cevabı: "Bunları, yurdunuzdan sürüp çıkarın, muhakkak bunlar, çokça temizlenen insanlardır." demekten başkası olmadı.

Bunun üzerine Biz, karısı dışında, (Lut'u) ve ailesini kurtardık; (karısı) ise, helake uğrayanlardan oldu. Ve onların üzerine, bir (azap) sağanağı yağdırdık. Bak! Mücrimlerin (suçluların) akıbeti nasılmış?

[ARAF (7)/80-84]

İçki içenlere kendini televizyon karşısında satan insanlara, dedikodu yapan , yalan söyleyen, kul hakkı yiyen insanlara tepki Hep Var ve Varolmaya da devam edecek...

0|0
    0|0
  • Dünyanın problemi o kadar çok ki kardeş say say bitmez ama herkes kendi kapısını temizlese bitecek işte

0|0
    0|0
  • günah kar olanlar kendi günahlarını normal görürse artık o günah için cehennemliktir sende öylesin bana hesap vermeyeceksin yaratıcına vereceksin umurumda da değilsin uzaktasın yanımda da olsan yargılamazdım seni karışmazdım o zamanlar bitti allah senin cezanı verir ben değil

0|0
    1|0
  • kısacası alayınızdan iğreniyorum

1|1
    1|0
  • Herkesin görüşüne saygı duyulmalidir ayrım yapmadan ☺️

0|0
    0|0
  • Hepinizden igreniyorum diye lafa baslayip kendisinden igrenilmemesini istemekte bir garip..

2|0
    1|0
  • Yok ben dine bağlamıyorum. Görünce midem kalkıyor hepsi bu.

1|0
    1|0
  • her ne kadar katli vacip bir arkadaş olarak adlandırılsanda bana ne? sadece çoluğa çocuğa kötü örnek olmayın yeter. bulaştığınız pisliğe ve sapkınlığa şahit olmak zorunda değiliz. git gizli gizli ne yaparsan yap kardeş.

0|0
    0|0
  • yaptığınız şey ters. cinsel yaşamada aykırı

1|0
    2|0
Yükleniyor...