Neden çoğu kız erkek peşinde?

Benim yaşım 18 Ben kimseyi sevmedim sadece birini sevdim 😍oda beni seviyordu sonra soğudu benden :( Ama olsun gene beklicem onu ben :(
Benim bütün arkadaşlarım sevgilisi varken başkasına bakıyor konuşuyor 3 4 kişiyle birinden konuşuyor ben niye oyle değilim sevdiğim kişi beni sevmese bile :(
Başka erkeğe bakınca ihanet ediyor gibi hissediyorum kendimi :(
Ben niye böyleyim kalbim tek birini ssviyo bende diğer kızlar gibi olsaydım canım yanmazdi :(

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar aslında erkek peşinde değiller çoğu kız erkek peşinde değil çünkü onlar para peşinde. hangi erkekte daha çok para varsa onu kafalayıp yatağa düşürmek maksat yatağa düşen erkek doğal olarak kendini o kız ile evlenmek zorunda hisseder ve parası otomatik olarak ikiye bölünür kızların çoğu kendi geleceklerini sağlama almak peşindedir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buna mı üzülüyorsun aşıksan sadık olursan sevmezsen sadık kalmazsın. Her çift aşık değildir her evli çiftin aşk evliliği olmayışı gibi mide meselesi.
    Kendine yüklenme sevdayı öğreniyorsun ya hiç sevmeseydin? Acısı da geçer her şey gibi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tekil insanlardansın sende bu konuda tebrik ederim seni. Diğer bayan arkadaşlara gelirsek sevgi duygusu körelmiş ilgi meraklısı asalaklardır. Bu sömürücü insanlar bu olayı gerçekleştiriyor. Ve bizim aptal hem cinslerimiz bunların egolarını tatmin ediyor.

0|0
    0|0
  • Alttaki toplar sağolsun

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşlarımın da 2 3 sevgilisi var benim yok mesela 😂
    Hayır sevgilimi yarıştırıyoruz arkadaş

0|0
    0|0
  • Beni sevseydin ben yapmazdım

0|0
    0|0
  • Unutursun bulursun yenisini

0|0
    0|0
  • eskortlar cnku

0|0
    0|0
  • Ama olsun gene beklicem onu ben

safsın

0|0
    0|0
  • Evet beni hep rahatsız ediyorlar beni Rabat bırakın :(((((

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değil, onlarda senin gibi tek kişiyle başlayıp biraz cesaretle farklı tatlar peşine koşmuşlar. Sende aynı potansiyeli taşıyorsun ama yapmaman senin tercihin.

0|0
    0|0
  • Begenilmek güzel duygu erkekler bu kadar abazan olunca kızlarda bunu kullanıyor

0|0
    0|0
  • Diğerlerini boşver kardeşim, sen doğru olanı yap herzaman. Onlar yanlış yolun yolcusu... Hem onların yaptığını sen de yaparsan onlardan ne farkın kalır? Bunu kendi vicdanına sor...

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten biriyle çıksam vicdanım bana der hani onu çok seviyodun der

• 3ay

Seni sevmeyen birisinin peşinden de uğraşma, birtarafları kalkmasın. Benim dediğim karşılıklı ilişkin olduğu zaman başka birileriylede aynı anda konuşma bunu kastettim.

• 3ay

Kaldircagim kadar kaldırdım zaten :(

• kızlar çok tekinsiz

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kız gibisin lan uyudugunu bilmesem sensin diye düşünürdüm 😁

0|0
    0|0
  • Kızlar parası olan erkek peşinde

0|0
    0|0
  • kova burcusun değil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her türlü canın yanacaktı aşk bazen yara alsanda acıdığını söyleyememektir. bende kalbimde başkası varken bir başkasıyla yapmayı denemedim hiçbir zaman çok mesaj atan olur çok seven olur ama senin kalbinde. hic yinede onu sevmekten vazgeçmez sen sevilmediğimi hakediyorsun sevginin arkasında dur ben 6 yıldır arkasındayım sende dur

0|0
    0|1
    • 3ay

Fizulinin dediği gibi anca o başkasıyla evlenince ondan vazgecrim

• 3ay

Bence sevdiğini kimseye kaptırma açık açık anlat kalbindekileri

• Övülmek için mi bunu yazdın? İtici bence:|

0|0
    0|0
  • Midesizler çünkü

0|0
    0|0