Yardiminiza ihtiyacim var gercekten bakabilirmisiniz lutfen arkadaşlar?

Acikogretimden bu sene okumaya başlayacagim hayalim kokart olmak turizm sektorunde kendimi cok ilerletmek istiyorum onun icin dil ogrenmem lazim dil egitimini alicam ama calismam lazim annemlere yuk olmak istemiyorum her sey tamam guzel ama sorun şu ki ben calisamiyorum utaniyorum sanki calisinca kendimi bir ezik gibi hissediyorum gururumdanmidir bilmem ama en fazla 1 hafta calisabilmisimdir napicam bu gurur ile lutfen bana bir cozum yolu bulun?

Güncellemeler:
hicbisey..

1|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendine işleri yakıştıramadığın içindir."Benim burda ne işim var " gibi düşünyor olabilirsin. Ama unutmaki statün eksikliğin var hayalindeki yerlere ulaşmak için acı çekmek gerekir. Unutma bazen daha ileriye atlaya bilmek için bir kaç adım geri adım atarız.. :)

1|0
    0|0
  • Kibirlisin
    Namaza başla
    O sana ruhunun aciz olduğunu göstertir

0|0
    0|0
    • sana kizmam bile cunku dogru soluyosun

• Yarindan itibaren namaza basliyorum inşallah namaz evdeki tum sorunlara aile ici herseye iyi gelir dim kardeşim?

• Namaz cehennemde ateşini söndürecek olan iman suyudur, dünyadaki ateşini nasıl söndürmez,
      bizler aciziz çakmak ateşine dayanamazken cehennem ateşine dayanmayı göze alıyoruz,
      Biraz sonra sabah namazına başlıyorsun,
      ve şeytanın çığlıklarını hissediyorsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Iş bul çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...