Bir kızdan nasıl intikam alınır?

Yakın arkadaşım benden habersiz resmimi çekip snapchate etmış hemde iğrenç çıkmışım. Sizce nasıl intikamını alırım? Sende aynısını yap demeyin sosyal hesaplarım yok.

Güncellemeler:
3ay Abuk subuk açık bir fotoğraf

1|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlığını bitir şakadan, biraz olsun seviyorsa sürünür peşinde baktın sürünmüyor yalancı birisinden kurtulmuş olursun.

2|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• İntikam soğuk yenen yemektir bekle zaman sana öyle bir koz getirecek ki kul köle edeceksin her dediğini yapacak bekle sadece

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 1|0
    0|0
  • Sende onun fotosunu gizlice çek ya da bizde kalalim de uyurken çek sonra o çektiklerini bastir biyerde Mahallesi'ndeki direkleri as ben şahsen yaptım 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Bana yapacak onu ağzına sçarım onun

1|0
    0|0
  • Numarasını ver mesela. Hatta bak arayıp sen utanmıyor musun bu kıza böyle yapmaya falan diye güzel bir şaka hazırlayabiliriz ;)

1|0
    0|0
  • Buraya at hallederiz

1|0
    0|0
  • işlet onu. bir erkek gbi mesaj at aklını çel. buluşmaya çağır. o gelşncede dalga geç

1|0
    0|0
  • tepkını koy sonra basın daha cok agrır atalarımızın bır sozu var yılanın basını kucukken ezecen

0|0
    0|0
  • Sevgilisini ayartarak

0|0
    0|0
  • Sonsuza dek snapta kalmiyor ya fotografin hem arkadaslar arasinda sık görülen bir durum bu bence saçma dusunuyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Olabilir snap attıktan 24 saat sonra kalkıyor ama internet üzerinde kayıtlı kalıyor yaptığı ilk değil ve hiç sevmediğim bir şey onu bu konuda defalarca uyarmama rağmen yapıyor ders alması lazım

• 3ay

Fazla plan göz çıkarmaz 😉

• 3ay

Tamam kolay gelsin ozaman 😂

• Yani bunun için mi intikam alacaksın, çok boş

0|0
    0|0
    • 3ay

Yaptığı bir değil iki değil yalnız benden habersiz yapması hiç hoş değil

• 3ay

O zaman arkadaşlığını bir gözden geçir derim, normal bir yakın arkadaş böyle saçma sapan birşey yapmaz diye düşünüyorum

• İntikamı boşver, o arkadaşınla alakayı kesersin o ona yeter.

0|0
    0|0
  • Kardeşim burasıda bir sosyal hesap. Sende buraya at o zaman. Ya da kötü çıktığı bir fotoğrafını hoşlandığı ya da yakın arkadaşlarına mms ile göster :D

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Onun telefonundan snap çek at o zaman sende onun en iğrenç halini.

1|0
    0|0
  • İntikam alma büyüklük sende kalsın. İntikam basit birşeydir.

1|0
    1|0
  • En hassas noktasından vurarak.

1|0
    0|0
  • Burdan paylaşabilirsin 😄😄

1|0
    0|0
  • konusma en basiti

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaç defa denedim zeka ilerlememiş anlamıyor devam ediyor ben rezil edersem anca öyle anlar

• 3ay

hadi ordan et boşver hatta annene söyle annesiyle de arasına mesafe koysun

• 3ay

yüz göz olmamak gerek

• umursama. sosyal medyada cok igrenc fotograflarim dolasiyor bir kere bile tinlamadim

0|0
    0|0
  • Sacmalama ya kim snapchate duzgun resim atiyo ki

0|0
    0|0
  • Böyle insanları hiç sevmiyorum ya

0|0
    0|0
  • Ne yani cekti diye intikammi alicaksin? o senin en yakin arkadaşın boyle düşünmemen lazim

0|0
    0|0
    • 3ay

o benim için böylesini yapıyorsa karşılığını vermem gerekir ne demiş atalarımız yılanın başını küçükken ezeceksin

• 3ay

Bence hic bisey yapma muhabbetini kes en buyuk hınç bu olur intikam ergence bişeydir emin ol

• 3ay

Yapmıştım önceden ama anlamadı bile

Yükleniyor...