Fetö den ayrılan latif erdoğan ın BBP'yi Fetullah Gülen kurdurdu demesi açıkça Muhsin Yazıcıoğlu'na iftira değil midir?

Fetö den ayrılan latif erdoğan ın BBP'yi Fetullah Gülen kurdurdu demesi açıkça Muhsin Yazıcıoğlu'na iftira değil midir? Kim ki bizim BBP'yi kurarken Özal'dan ve Gülen'den para aldığımızı iddia ediyorsa Alçaktır namussuzdur şerefsizdir. Muhsin Yazıcıoğlu

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Adami öldürdüler ama yetmedi bir de kemiklerini sizlatiyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düştüğü zaman itiraf edenler ayrı bir komikler madem biliyordu zamanında konuşsaymış Gülerce yıllar önce de konuşuyordu bu adam bugün şov yapmasın ucuzlaşmasın şu mesele.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben gülerce yi de beğenmiyorum Ahmet Keleş ve nurettin veren daha iyi konuşuyor

• 3ay

Eskiden de konuşuyordu onu kastetmiştim bugün ekrana çıkıp kendini aklamaya çalışanlar iki yüzlüler ben eskilerden Gülerce' yi hatırlıyorum cemaatten ayrılınca konuşan bugün herkes kendini aklamak için tu kaka ediyorlar.

• böyle m, i dediler -,- yok artık

0|0
    0|0
    • 3ay

Hatta partinin kurucularından eski Kahramanmaraş Milletvekili Ökkeş şendiller de cevap verdi

• 3ay

şuna bak ya benim dayımda o partiye çok yakındır bu iftira resmen yani -,-

• 3ay

Benim babam da Rahmetli döneminde çok yakındı o yüzden iftira olduğunu biliyorum

• Saçmalamış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Latif Erdoğan hala fetönün adamı algı operasyonu yapıyor çok büyükler di, ye övüyor derhal sorgulanmalı bbp nin kurulmasını isteyen rolü olan kişi Turgut Özaldır

0|0
    0|0
    • 3ay

Yorumun ilk başına katılıyorum ama Özal konusuna katılmıyorum

Kim ki bizim BBP'yi kurarken Özal'dan ve Gülen'den para aldığımızı iddia ediyorsa Alçaktır namussuzdur şerefsizdir. Muhsin Yazıcıoğlu

• 3ay

İşte o parti bbp idi tabi ozamanki ocak başkanı şuanki bbp nin içinden birinin söylediğine göre

• 3ay

Sanmıyorum bbp olduğunu çünkü Yazıcıoğlu kurduğu partide genel başkanlığı bırakmazdı Özal'da başbakan olacak kadar zeki adam dı onun için taht kavgası na girmez yeni parti kurardı

Yükleniyor...