Sevdiğim çocuğun ailesi kapalı gelin istiyor napicam?

Bende kapanirim ama tek istediğim düğünde bende herkes gibi saçımı başımı açmak istiyorum 1 kere evleniliyo sonucda napicam

Güncellemeler:
3ay :( 🤔😔

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Evet haklısın. Kaç kere evleneceksin. Çıplak çık millet seni bir daha nerde öyle görecek. Hemen bu fikri kaynanana aç.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen de bunu aynen böyle belirteceksin. Evlenince kapanacağım ama düfünümde açık olmak istiyorum diyeceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir başkası istiyor diye kapanmak? Cidden gülmekten öldüreceksiniz beni hanımefendiciğim. Bunu göze aldıysan o düğüne de yıllarca hayalini kurduğun düğününe de kapanıp gidersin, olur biter.

1|0
    0|0
  • Seni böyle kabul etmeleri lazım bence

1|0
    0|0
  • Ayrıl ondan

0|0
    0|0
  • Kişi istedi diye kapanılmaz. Allah rızası için kapanırsın ancak.
    Şahsen bende eşimin kapalı olmasını isterim fakat açıksa kapanması için zorlamam. Kimseyi ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • hayır gelmez onlardan

0|0
    0|0
  • Onlardan sana fayda gelmez gibime geliyor. Çocuklarının mutluluğu yerine gösterişe bakanlar

0|0
    0|0
  • Bunu onlara soyle

0|0
    0|0
  • alışırlar

0|0
    0|0
  • düğünden sonra kapanırım dersin,

0|0
    0|0
  • neden açmak istiyorsun türbana girdinmi aç kapa olayı yok dükkan kepengi değil bu ;)

0|0
    0|0
  • Ayrıl... Sonradan sana çok baskı yaparlar kapan diye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kapalilar icin de oldukca guzel alternatifler var

1|0
    0|0
  • kocam için kapanmam ailesi içinde.. kabul eden seni böyle etsin yoksa istedikleri gibi bulsunlar.. bir kere tamam deyince isteklerin sonu da bitmez

0|0
    0|0
  • sakın başkası için kapanma. şu an iyi bir fikir gibi gelebilir ama zamanla kendine ve ona kızacaksın.

0|0
    0|0
  • Senin gibi kizlara aciyorum

0|0
    0|0
  • Bence kapanmadan once tekrar düşün

0|0
    0|0
  • Ailesini boşver eşin olucak beyfendiye sor.

0|0
    0|0
  • İyi düşün

0|0
    0|0
  • Kınanda aç düğünde kapalı ol 😊

0|0
    0|0
  • Tatlim kapanmayi dusunuyosan Allah rizasi icin bilincli bir sekilde yapmalisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...