Genç yaşta evlenen erkek eşine sadık kalabilir mi?

Yoksa hep bir merak olur mu?

0|1
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kalir ya arkadas bir insani seviyosan diger kizlar zaten gozunde kuculur. Ben bir kizdan hoslaniyorum ve siteden ara sira bir cok kiz yazdi bana tanismak icin ama muhabbetim hep bir mesafeli oldu ve bitsin istedim. Kizla ayri sehirlerdeyiz istesem kacamak yaparim ama insanin icinden gelmiyo bu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karakter meselesi fakat ergenlik döneminde tanışan ve ilerde evlenen insanların daha sıkıntılı evlilik yaşadıklarını dile getirmisti paikoloğum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Erkek bir yere kadar sadık olur düşünsel aldatma vardır

0|0
    0|0
  • sanmıyorum bence bazı şeyleri görüp yaşamalı bir erkek doyumsuz olur genc yaştaki erkek biraz doymalı bazı şeylere ondan sonra ileriye daha sadık olabilir

0|0
    1|0
  • Sadakat ilişkide n önemli şey kaç yaşında olursam olayım eş ya da sevgili farketmez her zaman sadık kalıcam inşallah😊

0|0
    0|1
  • Çok zor

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden

• 3ay

Nasıl bir dönem açıklar misin lutfen

• 3ay

Ergenlik döneminde erkeklerde de kadınlarda hormonal değişiklikler olur ya, özellikle erkeklerde 1 kadına bağlı kalamamak sürekli gözü dışarda olmak falan. O dönem aşılması gerekiyor. Çoğu kadın bunu olgun olmamakla açıklıyor ama bu olgunluk değil tamamen hormonlar yüzünden oluyor. 24-25 yaşına kadar erkeği eve kapatmak evlilik sorumluluğu yüklersen, bunun sorunlarını 40-50 yaşından sonra "50 yaş sendromu" verilen psikolojik bozuklukla öder. Bu da çok acı bir tablodur. O yüzden hayata alışılması için erkeği bir az o dönemi geçirmesi gerekiyor. Sakın yanlış anlama ben burada kadınlarla günün gün etmesini kastetmiyorum. O psikolojik dönemin atlatılmasını kastediyorum

• Kalamaz

0|0
    0|0
  • Eşinin ilgisi ya da ilgisizliği ile alakalıdır.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Karakterine bağlı yaşla alakası yok

1|0
    0|1
  • genç yaşta evlenirsem söylerim

0|0
    0|0
  • kadında erkek te anne babalığı tadarsa evet.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Iq seviyesine göre değişir

0|0
    0|1
  • bu devırde zor

0|0
    0|0
  • Kalamaz farklılık isteyecektir :)

0|0
    1|0
  • Merak illa ki olur.

0|0
    0|0
  • Ben erken evlenip sadık kalmak istiyorum...

0|0
    0|0
  • Hayır daha iyi işte pisliğe bulaşmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu isin yasi yok bence karakterle alakali

1|0
    0|0
  • Her açıdan doyan her erkek sadık kalır.

0|1
    0|0
  • Karakterli biri ise ve düzgün bir aile ortamında yetiş ve de eşini gerçekten seviyor bunu hissettiriyor ise. Ha birde en önemlisi Allah korkusu var ise. Kalır güzel kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Kalır

1|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Eşine bağlı

0|0
    0|0
  • Kuzenim nişanlandı nişanı attı