Sevgilim adımı çıkarmış?

arkadaşlar size şimdi saçma gelicek ama of nerden başlasam bilmiyorum sitede biriyle sevgiliyim öyle çok yakınlaşmadık daha sadece sarıldık sitede bir arkadşaım vardı oda bir erkekle çıkmadı böyle onla takıldı falan erkek bunun adını çıkardı poponu elledim diye benim annem sevgilim olduğunu duyda öldürür sonra işte annemin en yakın arkadaşı duymuş bana bu sabah dedi ki siz onla el ele tutuşuğ sitede yürümüşsünüz dedi bende hayır dedim itiraz ettim ki gerçekten böyle bir şey olmadı bu kadın da beni evladı gibi seviuor benim başıma kötü bir iş gelmesini istemiyor sonra işte akşamda parkytayız ikide bir beni ve oğlanı takip ediyo sonra sevgililmin arkadaşı geldi yanıma parka sen bir şey dicekti ki annemin arkadaşı beni çağırdı benle konuşmaya başladı janberk senin sağda solda adını çıkarmış dedi bütün herkes sizi konuşuyor dedi sonra işte biz konuştuk şimdi onuda çağırıcam arkaşınıda çağırıcam konuşucamm onlarla dedi ben de eve gidiyodum sonra onları çağırmadan hemen yanına gittim sevgilimin ona anlattım özet geçtim itiraz ediceksin dedim oda tbiki dedi sonra eve gittiken yarım saat sonra anneme mesaj geldi uyudunmu diye bende annemin yerine cevap verdim annem uyudu yazdım oda sen ona ne söyledin dedi senle konuştuklarımı ona söylemişsin eve gitmeden dedi sonra ben ona dedim ki sadece eve gitmednw önce neden böyle bir şey uyduruyosun dedim sonra yine annen uyudu mu dedi uyudum dedi harbiki parktada annene bir şey söylemeyelim demişti sonra yarın konuşuruz yazdı bende sildim mesajları şimdi yarın sabah annemi arıcak napıcam bilmiyorum sanırım yarın sabah ölücem sevgilimede güvenmiştim söz söylemem demişti arkadaşıma anlattım bence senin ağzından laf almaya çalışıyo dedi o sonra bende acaba biri bizimi dinledi ki diye düşündüm arkadaşlar yardım edin lütfen artık kimseye güvenmek istemiyorum ailemle aram bozulsun istemiyorum toplum arasına rahat çıkabilmek istiyorum bana yardım edin arkadaşlar ya sitedeki en küçükler bile bizi konuşuyolsrmış annemin arkadaşlarıda

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bunu okuyan varsa tebrik ediyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Komşunun ve sevgilinin kazığını anlatıyor galiba

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen

• 3ay

O zaman ona katılarak kendini Savun yani ben daha toyum anne ne bilebilirdim ki böyle olacağını gibisinden şeyler. Dediğin şeyi çok iyi anlıyorum benimde annem öyledir. İnternetten tanıştığım Sevgilimi bulmuştu xd böyle yumuşattım onu. Ama tabi ayrılmaya hazır olman lazım hem yapıp hem devam edelim dersen daha fazla kızar sana

• 3ay

Aynen haklısın teşşekür ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Yasin kaç peki

0|0
    0|0
  • ergen sacmalıkları

0|0
    0|0
  • hic bisi anlamadim yaw

0|0
    0|0