Eşimin annesi miyim yoksa eşi miyim belli değil? Ciddi soruyorum bunun farkı ne ya?

Çok kötüyüm gerçekten evlilik hiç hayal ettiğim gibi değilmiş. Eşimin sürekli ardını toplamaktan o kadar bıktım ki hiç mi düşünmez bir insan ya yoruluyo mu nooluyo diye. Bütün gün çalışıyorum gel bir de evle uğraş yemekti ütüydü oydu buydu sosyal hayat denen bir şey kalmadi zaten bir gün ya bir gün aklına gelmez mi insanın bu kadin bunaldı mı gezdireyim mi yok fıs çocuk gibi ya resmen çocuk. Top oynar gelir üstü başı pislik içinde, evde sürekli bir şey döker dağıtır durur. Ya diyorum ne farkı var ya resmen çocuk evlat edinmişim resmen. çok mutsuzum ben ya sorumluluklar ağır geliyor artık kaldıramıyorum

0|2
18|23

En İyi Erkek Görüşü

• Nereden bulursunuz böyle öküzleri... Bizde burada bekar bekar geberelim.. Gerçekten doğru iyi erkekler bekar yalnızlıktan geberiyor.. Neyse boşanın bence kurtulun.. Çalışan eşine yardım etmeyen erkek adam değildir.. Kimse kimsenin kölesi olsun hizmet etsin diye yaratılmadı.. Sen pasif kalıp herşeye eyvallah çekmişsin o da semeri vurmuş sana kusura bakma.. Biraz devrimci ruhlu olun.. Hak verilmez alınır... Ama bence çocuk yoksa boşan çünkü vicdanı merhameti olsa kalkar sana yardım eder..

0|0
    0|0
    • 3ay

Beni hiç düşünmüyor ya hiç. Hak verilmez alınır diyorsun da denemediğim bir şey kalmadı. Güzellikle söylüyorum yok sert söylüyorum ne yapabilirim ki artık çocuk gibi annesine mi şikayet edeyim

• 3ay

Onu korkutaxak birileri olmalı ki sizi rahatsız etmesin ayrılmaya karar verirseniz şayet

• 3ay

Biraz daha düşünmek istiyorum teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Sabah uyan cocuk zir zir aglasin
    Durmadan aglayan bir couk
    Kalcanin yan tarafinda tek elinle tutmus bir yandan omlet yapmaya calosiyorsun
    Kocan dunyadan bir haber ve cocuk yine hic susmuyor
    Kocan kalkiyor kahvaltisini ediyor senden corap istiyor elbise istiyor canta istiyor ve cocuk yine hic susmuyor
    Kalkiyimda aliyim demeyen oldum olasi hazirci bir koca
    Hic durmadan 24 saat avlayan bir cocuk
    Gunun sonunda sinirden aglayan bir anne

Evlilik bu mu?

Bazen bu😐

1|0
    0|0
    • 3ay

Buymuş ya gerçekten bu fazlası değil. Sinirimden ağlıyorum bıktım artık çocuk olsa noolurum kim bilir su hâlde bile böyleyken

• 3ay

Ayrilalim yoksa bu boyle olmuyor kndine ceki duzen ver de

• 3ay

Tamam bunu denicem teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 22

• Annenizin evinde arkanızın toplanmasına alışık olduğunuz için böyledir... Evlilik öyle haftada bir kaç saat dışarıda aşık olmaya benzemez... Boşandım ve evim şimdi evli olduğum zamankinden daha temiz ve toplu iyi düşünün evliliği sonra milletin hayatını karartıyorsunuz...

0|1
    0|0
    • 3ay

Agir geliyor bunlsr

• 3ay

İkisi de sonucsuz kaldı :(

• 3ay

Ne kadar direttin peki yapmamak la..

• Gaz vermek gibi olmasın ama, bu sitede evlilik ile ilgili sorulara her zaman,
    "evlilik, toplum dayatmasıdır." diye yazıyorum.

Sen de bu dayatmanın sonucu olarak, erkenden evlenmişşin, anladığım kadarıyla,
    tabiri caizse, köprüyü geçene kadar, ayıya dayı diyen öküzün biriyle hem de.

Mutsuzsan, boşan, hayatını istediğin gibi yaşa.

0|0
    0|1
    • 3ay

Öyle tâbi, annemin torun diye tutturması vs birazcık erken olmasına vesile oldu. Boşanmayı düşünüyorum da ömür yalnız geçer mi emin değilim çocuğum da yok. Bilmiyorum ya aklım çok karışık

• 3ay

Amin teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederim.

• evet erkekler böyle olmayın bu sekilde olursanız karınız elinizden uçar gider ve mutlulugu başka erkekte arar

1|0
    0|0
  • yeri gelir eşinin annesi yeri gelir eşi yeri gelir babası yeri gelir kardeşi olursun ama unutma aynı şeyler eşin içinde geçerli.

0|0
    1|0
    • 3ay

Ondan hiç görmedim bunları

• 3ay

@Özlem-özlem üzülmek istemiyorsan fikirlerini kendine sakla! tamam mı kardeşim

• 3ay

Senin eşine üzüldüm onun durumuna zaten fikirlerimi söyleyebilirim kimseden izin almama ihtiyacım yok iyi geceler😁

• evlenmeden önce anlamalıydın, TÜRKİYE'de çoğu erkek böyle yetiştiriliyor ve kadınlar da alışkın aslında..

0|0
    0|0
    • 3ay

İnan anlaşılmıyor bekarken o kadar ince ruhlu beni düşünen bir adamdı ki evet Türkiye de böyle ama onun farklı olduğunu düşünmüştüm

• 3ay

romantiklikten gamsızlığa yatay geçiş yapmış

• 3ay

Sorma bu haline tahammül edemiyorum artık

• 1 hafta sende kafana göre takıl, ne yapcak bakalım

0|0
    0|0
    • 3ay

Acıktım ben diye başımın etini yer ne yapacak başka

• Yapacak birşey yol

0|0
    0|0
  • Çok basit bir çözümü var. Arkanı topla yoksa bu gece seks yok. Beğendin bir şey varsa da yani düzelirse ödüllendir tabiki seksle. Köpek eğitiyormuş gibi düşün.

0|0
    0|0
  • İyi seçmek gerek eşi. Sen seçmişssin ve onu değiştiremessin. anlayış göstermesi için uğraşmalısın biraz.

0|0
    0|0
  • Yaşlarınız kaç?

0|0
    0|0
    • 3ay

22-30

• 3ay

Çok teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederim sıkıntı yok istediğin zaman ve kesinlikle seviyeyi bozmadan.

• Eh be aslında seni çok seviyoda anlatamıyo işte bunu sana sevgi yolunu evi dagıtarak sana iş bularak sağlıyo böyle düşün

0|0
    0|0
    • 3ay

Polyanna bile düşünemez o kadarını

• evliliğin sonuçları bir de tanımassan öncesinde adam akıllı sonra hüsran, bugün boşanma oranları yüzde 80 bunun sebebi de bu gibi nedenler...

0|0
    0|0
  • Kolayı var boşan

0|0
    0|0
  • Kötü bir eşe denk gelmişsin evlilik hayatı paylaşmaktiir. Esin sorumluluklarını senin üzerine atmış

0|0
    0|0
  • Konuş eşinle.
    Bu böyle olmaz. Ben senin hizmetçin değilim de.
    Olmazsa çık git.

0|0
    0|0
  • Çift maaş giriyorsa eve tutun bir hizmetçi

0|0
    0|0
  • evliliği ne sanıyordun hergün kocayla dışarda gezmeler falanmı :D
    dizilerde yaşamıyoruz

0|0
    0|0
  • hem emziriyo hem züküyo demi lksjkslljs

0|1
    0|0
  • Bazı erkekler gerçekten bu konuda hata yapıyor. Al karşına konuş.

0|0
    0|0
  • kaç yıllık evlisin?

0|0
    0|0
    • 3ay

2 yıllık

• 3ay

Evliliğin sorumluluğunu almayan baba olmanın sorumluluğunu hiç kaldıramaz çocuk rezil kepaze olur

• 3ay

o zaman ayrılırsın.

• seks yok mu

0|0
    0|0
  • karşına al düşüncelerini açık açık söyle. ilk başlarda bu tür sıkıntılar olur. orta yol bulmanız gerekiyor. onun da fedakarlık yapması gerekir. biliyormusun bende evde eşimin arkasını topluyorum sürekli. ilk evlendiğimizde yere çorba dökmüştü 1 hafta aldıramamıştım. düşünebiliyormusun. artık birçok şeyi kendim yapıyorum.4-5 ay yatmadığmız zamanlar oldu. birde beni düşün.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaç kez söyledim inan hatırlamıyorum. Hep şakaya alıyo ciddiye almıyo hiç hemen ben işte yoruluyorum zaten ya bende yoruluyorum çok yoruluyorum kendime bile zaman ayıramıyorum hasta olduğumda bile bakmaz sinirlerim çok bozuldu artık ya

• 3ay

birde şöyle bir sıkıntı var. boşansan bile karşına çıkacak kişiyle daha iyi anlaşacağın garantisi yok. gelen gideni aratır derler. bu tür olumsuz durumları çok gördüm. evlenip birlikte yaşamadan bir insanı tanımak imkansız

• 3ay

Bilmiyorum o kısmet birazda, lakin düşünmem ya bir daha ağzımın payını aldım evlilik namına

Kızlar Ne Diyor 17

• Bırak bir hafta evi 💩 götürsün. Anlasın senin kıymetini yardım edene kadar da dokunma bir şeye.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evi bok götürür öyle ya

• 3ay

Özür dilerim ama cidden sinirlerim çok bozuk şu an şunları yazarken bile ağlıyorum o fosur fosur uyuyo... Bu da çözüm olmaz o zaman da acıktım ben diye basimin etini yer durur zaten pis olmasını da önemsemez bile

• 3ay

O zaman yardımcı tutmasını iste.

• Konuş eşinle anlat çok yoruldum dayanamıyorum bunaldım de

0|0
    0|0
  • Karşına alıp uygun bir dille kırmadan izah edeceksin ama sorumluluk almak zorundasin istemiyosan evlenmeyecektin onun nasıl ki eve para getirme gibi bir sorumlulugu varsa seninde is yapmak bir sorumluluğun. Sosyal hayat sıfır diyorsun o arkadaşlarıyla maça gidiyorsa sende arkadaslarinla ara sıra buluşup gezip tozabilirsin esine hadi çıkalım askim gezelim diyip cikabilirsiniz şu tatlı dilin yılanı cikaramayacagi dil yok tatlım 😘

0|0
    0|0
    • 3ay

Bak bu işi biliyo bundan korkulur kaynanayı bile tav eder bu kız uzak durun

• 3ay

Hafta içi ütü yapmıyorum hafta sonu toplu yapıyorum birikmesin diye onu takip etmeye kalksam yorgun işten geliyorum yemekle mi uğraşcam onlarla mi uğraşcam sanki bosbol zamanım da ben çıkmıyorum

• 3ay

@youremine Allah herkesi senin gibi kaynanasıyla eşiyle iyi geçinen birini nasip eylesin sevindim senin adına

• Ve bir kadin daha uyanir

0|0
    0|0
  • Bunun sonu boşanmaya gider diye konuş ya da ailenden birini al yanına ama o kişide ağır olsun eşinin o kişiye saygısı olsun ki dalga geçemesin al o kişiyi beraber konuşun

0|0
    0|0
  • Aynı şeyleri ciddice konuş ve 1 gün bakalım ilgilrnme ne oluyor görsün güününü hep kadınlar mı yıpranacak ya

0|0
    0|0
  • Güzel bir dille uyar ya da bir hafta yapma hiç birşey o zaman anlar ve kendisi sorar ne oldu diye

0|0
    0|0
  • Koy karşına konuş Bana böyle zulmezdemezsin de

0|0
    0|0
  • Bunu ona söyle

0|0
    0|0
  • bence direk kocana durumu belli et böyle bir ömür geçiremezsin canım söyle bize yazdıklarını kısa sürede anlar bence güzel dille anlat ama

0|0
    0|0
  • Sen naptın ya evlilik arifesindeyim şurda

0|0
    0|0
    • 3ay

İlk zamanlar güzel oluyo üzülme

• 3ay

Benimki nasıl bir şekle bürünecek acaba

• 3ay

Şu kadarını söyleyeyim bekarken tanıdığım adamla uzaktan yakından alakası yok bambaşka bir şey çıkıyor

• Tam tahmin ettiğim gibi

0|0
    0|0
  • gecen daha aynisini düsündüm
    evlenmek okadar da iyi bisey degil hani

0|0
    0|0
    • 3ay

Emin ol değil bekarken hayaller kurardim şöyle yaparım böyle yaparım diye ama boş hepsi fıs

• Öyle olur zaten ne bekliyorsun?

0|0
    0|0
    • 3ay

Anlayışlı düşünceli yardım eden bir eş ya bunu bekliyorum

• Esinizin burcu nedir

0|0
    0|0
    • 3ay

Koç

• 3ay

Hatta ben "Bu yaptigin delikanliliga sigar mi? Sogan erkegi misin sen" de derdim ama sen deme ilk etapta agir kacabilir:Dd

• 3ay

Evi terk ettim ya arkadaşımda kalıyorum

• senin eşin öyle ya benim annem böyle ben napayım çocuk gibi bütün sorumluluklar benim üstümde

0|0
    0|0
  • Her döktüğünde hatırlat ve onu toplayana kadar burnundan getir. Eninde sonunda kendiliğinden yapacaktır. Sakın pes etme. Ne kadar yorucu olduğunu anlar. Denenmiş ve onaylanmıştır. Olmadı yanaşmak istediğinde yorgun olduğunu biraz dikkatli olup yardımcı olsaydı daha fazla ilgi gösterebileceğini söyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...