Profil resmi koymayanlar için neden kesin çirkindir diye düşünürler?

Neden profil resmi olmayanlar için kesin çirkindir ondan yok diye düşünürler? Benimde yok ama bunun sebebi çirkin olmam değil bu tarz yerlerde ipsiz sapsız, cins cins insanlarında bulunduğundan dolayı koymuyorum fotoğrafını. yani kısacası güvenmediğim için koymuyorum. Sizin düşünceleriniz ne bu konuda?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yorumları okuyunca ''vay be, sitede amma önyargılı insan varmış!'' dedim.
    Okudukça da gülmeye devam ettim. Sitede yorumlarını takip ettiğim bazı şahıslarında böyle düşünmesi beni hayal kırıklığına uğrattı. Özgüvensiz olarak nitelendirmeleri de oldukça mantık dışı bir görüş olmuş, fikrimce. Özgüvenim çok şükür yerinde, kendimi de beğeniyorum. Yeterli olduğum konusunda şüphem yok. Facebook, instagram gibi sosyal medya hesapları olsaydı ve oraya fotoğraf koymasaydık gerçekten bu yorumlara hak verebilirdim lakin burası KizlarSoruyor. com ve bilmiyorum arkadaşlar bunun bilincinde mi? Amacımız soru sormak, sorulara yeterli cevaplar vermek olmalı, boy göstermek yerine..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 64

• Çok bir şey düşünmem koymayana sanal ortam burası koymak şart değil :)

3|0
    0|0
  • düşünseler de kimin umrunda

1|0
    0|0
  • 4.5 yıldır ks deyim

Şimdiye kadar profilinde bortu
    Böcek
    Çiçek
    Manken resmi vb. Olanların %99 u ya çirkin çıktı ya şişman

Kesinlikle hiç Şaşmaz

0|5
    1|1
  • kimsenin ne düşündügü ile ilgilenmiyorum bu konuda
    koymak istemedigim için koymadım

2|0
    0|0
  • Bence koymamak en mantıklısi

1|0
    0|0
  • Boş koy dolu al ya takma kafaya

1|0
    0|0
  • Şöyle bir vesikalık bile koysa abazaların doluşacağını bildiklerinden koymazlar. Aslında fotoğraf koymayanların daha güzel olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Çirkinim, itiraz etmiyorum ama resim koymamamın sebebi deşifre olmamak

1|0
    0|0
  • Düşünmem

1|0
    0|0
  • Koymadım çünkü buraya kız bulmaya gelmedim ve diğer türlüde koymam için hiç bir neden yok..

2|0
    0|0
  • Çirkin olsanız ne olur ki olmasanız ne olur :) Keyfinize bakın.

1|0
    0|0
  • Ya kesin çirkindir
    ya da özgüvensizdir
    Veya da aşırı tereddütlüdür

1|2
    1|1
  • Gerekli olmadığını düşünüyorum. Herkesin kendi tercihi, onlar ön yargılarından arınsın önce bi'

1|0
    0|0
  • resmini atıp nasılım diyen kızlar beni kızlardan soğuttu bütün dertleri buymuş gibi , seni kaybetmeyelim bari

1|0
    0|0
  • İsteyen koyar isteyen koymaz. Saygı duyarim.

1|0
    0|0
  • Keşke hiç kimse koyamasa...

1|0
    0|0
  • Profil resmimde subliminal mesaj var ondan

1|0
    0|0
  • sana kalmış ister koy ister koyma

1|0
    0|0
  • Bende koymadim ama sebebi aşık olduğum kız burdaysa beni tanımaz ve belki konuşmak için bir firsatim olur

1|0
    0|0
  • Resim koymak zorunda değilsinki kime ne çirkinlikle alakası yok tercih meselesi

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 42

• Çirkinlik güzellik göreceli bir kavramdır bu konu zaten tartışmaya kapalı. Bende aynı görüşteyim neden kendimi reklam edeyim neden insanlar benim fotoğrafıma göre davransınlar konuşsunlar ki.

1|0
    0|0
  • Kafalari güzel^^

1|4
    0|0
  • Görmesinde sorun bulmadığıma zaten foto atıyorum.
    Öyleyim veya değilim, ön yargılılar benden uzak durabilir.

1|0
    0|0
  • İnsanın fikri neyse zikri de o olur.
    Kendisi çirkin olduğundan fotoğraf koymuyorsa eğer herkesten bunu bekler.

1|0
    0|0
  • Alakası bile yok benim tanıdığım insanların sevgilimim beni burda görmesini istemiyorum erkek tavlamak gibi bir amacım yok insanlar liv tylera benzediğimi söylerler bak bakalım çirkin miyim skypeden gösterebilirim burdaki kızlar gibi fake olmasına rağmen çirkin değilim tereddüt ya da çirkin olmakla alakalı değil reeldeki kimseyi görmek istemiyorum

0|1
    0|0
  • tanıdık çıkmasın sdfjsdf

1|1
    0|0
  • Ön yargı

2|0
    0|0
  • çook haklısın bacım yürü be arkandayım.

1|0
    0|0
  • Aynı fikirdeyim güvenmiyorum bende🙌👏

1|0
    0|0
  • Aynen yoksa mütiş güzelim aklın almaz

1|0
    0|0
  • bana çirkin diyenlere cevabım: ya he ya he

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum :)

1|0
    0|0
  • Kapalı olma ihtimalini düşünebilirimm , erkekse sapıktır , kız ise de sapık kız olabilir 😄😄

1|0
    0|0
  • Tam olarak fotograd koymamak akillilik işidir. Yuzunu gosmesine gerek yok binlerce sapigin

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sana 😀

1|0
    0|0
  • ama düsünsünler
    %90 i bakkala bile cikmiyor onlarin

1|0
    0|0
  • Onların ne düşündüğünün önemi yok gereksiz olduğunu düşündüğümden profilimde kendime ait bir fotoğraf yok hali hazırda olanlara da saygım var ama yinede gereksiz görüyorum (günün 24 saati bu sitede değilse tabi)

1|1
    0|0
  • Ben cirkinim diğerlerini bilemicem

1|0
    0|0
  • @delisorular96 Kız çirkin miyiz yoksa biz? :D

1|0
    0|0
  • Hep fotoğraf koyardim dangalagin biri fotoğrafimi çalip burda fake açana kadar

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...