Zengin bir hayatı hiçbir zaman istemedim nesi tuhaf?

Bir çiğköftenin verdiği zevki onların garip isimli yemekleri vermez mesela onları yeme çabalarıda cabası. Samimi ve iyi kalpli ailelerin yerinide her zaman daha fazlasını isteyen gözünü para hırsı bürümüş, çocuklarının ilgi alanlarına hatta karakterlerine müdahale ederek sırf modern olma pahasına onları kafesleyen aileler tutamaz mesela. Zaten zengin erkeklerin kasıntı, hiçbir şeyden memnun olmayan bir o kadarda gereksiz bir egoya sahip olduğunu anlatmama gerek yok. Ben fakir olduğum için mi böyle düşünüyorum acaba?

0|1
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Samimi iyi kalpli insanlar kaldı mi ki yaa :)
    şu an belli tuzun kuru ve fakir degilsin burdasın çalışmak zorunda degilsin yani zengin hayata değişmem dediğin şey senin hayatin degil :)

Fakirliğin ne olduğunu bilsen bence bunlari demezdin.

Çok şükür durumum iyi bende anlayamam bunu ama dediğin şeyi onlara sormak lazim bide.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• biliyoz ki zengin olmayacaz
    fakir kalıp çiğ köfte yiyecez
    daha ne diye zengin hayatı isteyek ki
    fakir serznişi işte.

1|0
    0|0
    • 3ay

Zengin olmak oldukça basit önemli olan fakir kalabilmek bu devirde

Erkekler Ne Diyor 13

• Fakirlik güzeldir. Değer bilirsin.

0|0
    0|0
  • Ego meselesi zenginlikle kısmen ilgili ve sadece erkeklere mahsus bir durum değil. Bu yanlış.

Bunun haricinde sana katılıyorum. Sami bir dost tebessümünün yerini dünya malı gelse tutamaaaaaazz..

Not: Tutar diyenin ağzını kırarım.. :D :D

1|0
    0|0
    • 3ay

normalde tutamaz ama bu devirdekiler için tutar gibi bir hal aldı :D

• 3ay

sağol abi ((:

Allah gönlüne göre versin inşallah ((:

• 3ay

@DelikanlıBağyan
      Eyvallah kardeşim, bi'l mukabele inşaallah.. :)

• olaya masıl baktıına bağlı o gsrip isimler yabancı olduundan öyle geliyo

0|0
    0|0
  • Bilmem oyle olabilir. Sonradan gormeler dedigin gibi genelde.

0|0
    0|0
  • Bizim fakirliğimizden aldığımız lezzet onların zenginliğinde alamadıklarından daha çoktur. Boş ver kardeşim fakirlik daha güzel benim için

0|0
    0|0
  • tuhaf değil

0|0
    0|0
  • Gercek zenginlik kendini gelistirmektir.

0|0
    0|0
  • Fakir edebiyatı yapma am-k ya.

0|0
    0|0
  • Umarım hiç bir zaman değişmezsiniz bende sizin gibiyim

0|0
    0|0
  • guzel ve yerinde bjr dusunce

0|0
    0|0
  • AYNEN haklısın ciddiyim bu konuda çok gereksiz işlerım var

0|0
    0|0
  • Bu zengin fakir meselesi değil kardeşim karakter meselesi...

0|0
    0|0
  • Böyle dusunmenin tuhaf bir yanı yok. Dünyada paranın bir anlamı olmadığını biliyorsundur. Ufak zevklerin aslında daha kıymetli olduğunu biliyorsun. Şöyle sahilde bir yürüyüş yapmanın keyfini başka yerde bulamayacagini ya da bir bardak çayın nerede içildiğinde ziyade kiminle icildiginin önemli olduğunu biliyorsun. Bunlar güzel. Fakir olduğum için böyle düşünüyorum demek biraz kendine haksızlık. Hayatın ufak keyifletiyld keyiflenenler istedikleri kadar zengin olsunlar yine fakir yaşarlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Paran olup ruhun fakir olacak en güzeli 😀😀 mütevazı bir hayatı bende aşırı renkli hayata tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Zengin olursan , her şey elinin altındadır. Hedefin olmaz. Fakir olmak iyidir , rotan vardır en azından.

0|0
    0|0
  • Parayı bulunca değişirsin 😄

0|0
    0|0
    • 3ay

Kişi herkesi kendi gibi bilirmiş

• 3ay

Ben fakir de zengin de değilim iki tarafla da takıldım kendimden bildiğim yok yani. Çiğ köfteyi sevmek fakirliği sevmek değildir 😂

• Genelleme yapilmamasi gerek. 10 yıllık zengin bir arkadaşım var ailesi de o da gayet mütevazı. Ayriyetten zengin olursan o tuaf isimli yemekleri yemek zorunda değilsin. Paran varsa daha çok cigkofte yersin 😂

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır en doğru düşünce bu bence

0|0
    0|0
  • bende istemedim hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...