Neden evlenmeliyiz? düşüncelerinizi merak ediyorum gerçek görüşleri lütfen?

Neden evlenmeliyiz? düşüncelerinizi merak ediyorum gerçek görüşleri lütfen?

Güncellemeler:
3ay Şöyle diyeyim siz evlenirseniz neden evlenirsiniz ne için? veya evlendiyseniz neden onunla evlendiniz?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Belli bir yastan sonra aileyle yasanmiyor.. ya da tek basina... bir yere kadar.. duzenli bir hayat ve cocuk icin evleniliyor ic gudusel.. cinsellik ve hayat arkadasi ihtiyaci hele ki uyumluysan daha da iyi keyifli.. cocuk olunca zaten hayatinin anlami o oluyor..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Insan bir dusuneni olsun derdini dinleyeni olsun istiyor esin yeri geliyor annen oluyor baban oluyor cocugun oluyor bence evlilik cok guzel bir sey Allah herkese Basil etsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• neden evlenmeliyiz güzel soru :
    1. insan belli yaştan sonra ailesine özeniyor ve o da aile kurmak ister.
    2. hormonlar harekete geçer ve tek bir erkeğe ait olmak ister.
    3. kendi ailen ve çocuların güzel bir duygu
    4. kendin için mutluluk huzur için.
    5. geçim derdi ve sıkıntılar yerine çocuğun için çabalaman ve onun geleceğini kurman güzel olabilir.
    6. eve geldiğinde annen değil de karın açsa dünyalar senin olur :)

0|0
    0|0
  • Resmiyet ve hukuki açıdan haklarının korunması için olabilir. Yalnız ölmekten korktuğun için olabilir. Ona gerçekten bağlanmış olabilirsin. Duzenci hayat için evlenenler de az değil.

0|0
    0|0
  • belli bir yaştan sonra insan ne ailesiyle ne de tek başına yaşamak istemiyor kendi kökü kendi evi kendi ailesi olsun istiyor kendi olamk istiyor yani kurumsallaşma gibi düşünün büyüme

0|0
    0|0
  • Sadece sevdiğim için evlenirim.

0|0
    0|0
  • toplum düzeninin temeli ailedir. Aileler ne kadar düzgün ahlaklı olursa o kadar iyi nesiller yetişir. aile kurmak için de evlenmek gerek.

0|0
    0|0
  • Bende anlamadım ki 😑

0|0
    0|0
  • yalnız kalmıyalım diye

0|0
    0|0
  • Sevdiğin insanın sürekli yanında olmasını istediğin için olabişir😐

0|0
    0|0
  • Evliliğin amacı çocuk yapmayı, seksi meşru hâle getirmek o kadar

0|0
    0|0
    • 3ay

meşru olup sorumluluk yüklenmezse o çocukların sonu ne olur xD

• 3ay

Karşındaki saygılı biriyse haklısın ama öyle biri samanlıkta iğne misalidir. işine gelmeyen noktaarda kavgayı basarlar buda hiçte heycanlı değil çünkü zırt pırt seni terk etmesi kendini dahi sorgulamana afallamana sebep oluyor. Heycan buysa alma derim aklın varsa

• 3ay

Öyle birine denk gelmiştim çok tuhaftı

Erkekler Ne Diyor 2

• Vakıf kurmak istiyorlarmış yorumlardan anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
  • nufus artsın diye :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...