Birisi Bana Zorla Etek Giydirsin İstiyorum?

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle ben gay , cd , değilim kadınsı duygular hissetmiyorum. Tamamen bir erkeğim. 2 yıldır mini etekler ( normal diz üstü) e bir merakım var. Ablam etek giyen biri değildir o yüzden evde sadece 2 tane etek yani elbisesi vardır mini olarak. Ben arada evde kimse olmadığı zamanlarda o elbiseleri giyerim ve bundan zevk duyarım. bir sitede bir blog okudum şişe çevirmece oynarken iddayı kaybeden çocuğa etek giydiriyor kız ve ellerini bağlıyor sonra fotolarını çekip bunu her zmn tehdit ediyor. Üniversite de çocuk okula gelince senin etek giymen gerekiyordu pantolon giymişsin ama biz senin yerine getirdik al şu eteği giy diyolar ve giydirip okulda çocuğu etekle gezdiriyorlar. Ben bu blogdan çok etkilendim. Bu kadar da olmada da evin içinde bana birisi zorla etek giydirse nasıl olur diye düşünmeye başladım. En başta dediğim gibi ben tamamen erkeğim kadınsal duygularım felan yok sadece eteğe karşı bir sempatim var. Sizce ne yapmalıyım nasıl kurtulmalıyım bu olaydan.

Güncellemeler:
3ay Lütfen dalga amaçlı görüş paylaşmayın. Ciddi olalım biraz.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Kendine değilde sen mesela sevgiline giydirmeye çalışsan bir de ilişkide dominant mısın yoksa karşı taraf mı dominant

0|1
    0|0
    • 3ay

Dominant derken?

• 3ay

Burada söylemesem daha iyi olur 😃

• 3ay

Peki o zaman oliver xper 2 olduğunda görüşürüz :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bu zevk meselesidir, kimse karışamaz zevkler ve renklere :) Bende çok seviyorum mini etekleri... Kendime ait birkaç tane mini eteğim var mesela :) Kadınsı duygu olmadan giymeyi başkalarına zor anlatırsın, giymeyen o zevki anlayamaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allahm ya Allah akıl yagdirirken şemsiye mi tuttun arkadasim nasil kurtulcan aynanin karsina gec sacma sapan takintin oldugunu kendine anlat 😃

0|0
    0|0
  • İskoçyaya giT😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin kafa yanmış arkadaş hadi iyi geceler 😁

0|0
    0|1
  • Ulan gece gece guldurdun ak:D

0|0
    0|1