Babamdan nefret ediyorum, ölse üzülmeyecekmisim gibi?

Evet belki baslıga hepiniz tepki göstericeksiniz, ama ben artık dayanamıyorum.
Babam öyle merhametsiz öyle vicdansız öyle öküz bir adam ki..
Babam annemi yaklasık 8 senedir aynı kadınla aldatıyor. Bunu annemde bende abimde kısacası tüm aile biliyoruz. ve her gün neredeyse evde kavga dövüş.. annem sinir hastası oldu, bosanamıyor cunku elinde ne bir meslegi ne de üstünde malı var. Ben cok üzülüyorum, elimden birsey gelmiyor hatta babama sesimi bile cıkartamıyorum bu konuda. kac kere kadınla yakaladık gerek mesajlarını gerek kadına tuttugu eve herseye kadar. delil toplayıp dava acın demeyin cunku cok arastırdık, bize para vermemek icin her yolu bulabilir. size duygularımı anlatmaya kalksam ne kdarını ifade edebilirim bilmiyorum ama babamın suratına bile bakmak istemiyorum. ona sesimi de cıkartamıyorum cunku maddi olarak ona baglıyız. ve en ufak bir konuda bizi parayla tehdit ediyor. bazen evde durduk yere kavga cıkarıyor. ya öyle bir adam ki ne birlikte yasayabiliyoruz ne de ayrı. her türlü burnumuzdan geliyor. bütün aile babamın kendi annesi babası bile babamdan yaka silkiyor. bu arada 47 48 yasında. utanmaz bir insan ne yasından ne de cocuklarından. kucuklugumden beri yanımızda ana avrat küfreden bir adam. üzülerek hatta ağlayarak söylüyorum ama bizden uzak olacagı günleri iple cekiyorum.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• okumadım ama kesin babasının özgeçmişini yazmış.

0|0
    2|0
    • 3ay

o zaman boş konuşup laf kalabalıgı da yapma

• 3ay

şimdi okudum , o zaman dua edin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah sabır versin önce annene sonra size, gercekten çok zor bir durum hemde her açıdan zor. Bir takım benzerini yaşadım sayılır, söylenecek gerçekten pek söz kalmıyor..

1|0
    0|0
    • 3ay

Amin tesekkur ederim. benim tek korkum annemin zarar görmesi, anneme yardımım dokunmadıkca ben ölüyorum cünkü.

• 3ay

Amin inşallah çok tesekkür ederim iyi dualarınız için rabbim sizinde yüzünüze hep gülsün inşallah.. ben elimden geldigimce basım dik durmaya calısıyorum herseyden önce annem icin

• 3ay

Sağol canım benim, kesinlikle sadece annen için dik durmalısın emin ol bu hayatta hiç birşey karşılıksız kalmaz ilahi adalet var o yüzden gönlünü ferah tut

• Umarım en aydınlık en huzurlu günler sizin olur. Ne desek boş :(( üzüldüm ama siz sabredin Allah en sonunda cıkarır onun acısımı...

1|0
    0|0
    • 3ay

İnşallah cok tesekkur ederim. Cok canım yanıyor özellikle annemi aglarken görünce. o günleri iple cekiyoruz

• 3ay

cok tesekkur ederim Allah razı olsun. inşallah kimse böyle bir duyguyu da yasamaz böyle bir insana da denk gelmez

• 3ay

İnşallah.
      Amin
      Amin
      Amin

Yükleniyor...