Kadın olmak istiyorum?

O kadar bunaldımki... İşsizlikten, annesizlikten, kızların reddetmelerinden, açlıktan... Kadın olsam daha iyi olacak gibi. Sahi nasıl kadın olabilirim?

Espiri yapmayın lütfen.

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Kızların bunalacagi şey daha çok emin ol akşam sokağa çıkma laf atarlar kısa giyme adın yolluya çıkar
    Bir erkeğin ilişkiye girmesi gurur kaynağı iken kadınin utanç kaynağı gibi gözükür 250 gram a* için peşinde dört dönen laf söyleyen yavşaklık eden kendini adam sananlar
    Otobüste taciz edilenler
    Dünyada kadın olmak daha zor emin ol

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki böyle bir karar almak biraz zorlar, çünkü ülkemize baktığımızda insnlara olan saygının yerlerde olduğunu görürüz, şu zamanda bile itilip kakalılan, insanların içine bile girmeye utanan hayat kadınları bile bu yola girerken nerelerden geçtiler, başlarından hangi olayla geçti kimsenin umrumda olmadı, devlet iş vermedi. bu yüzden kadın olman senin ayrıcalığın olmaz, üstüne daha çok probleme sebebiyet verir, çünkü hayat kadını olmaktan başka bir çaren olmaz. iş yerleri seni kabul etmez, büyük kurumlarda öyle, zannetme ki her kadın olan en iyi yerlere geliyor, onlar hep hayat kadını olanlardır aslında.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayat kadını olmak değilde erkeksi güdülerimden
      Kurtulurum en azından. Birazda bunun için istiyorum. Aslında kadınları çokta sevmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 9

• Kendini önce kadın gibi hissedip hissetmediğine karar ver , bu yaşamın bunalımlarından kaynaklanmamalı aksine doğandan gelmeli. Öncelikle bunun ayırdına var arkadaşım. Umarım bunalımların sona erer bir an önce :) .

0|0
    1|0
  • Keşke espiri yapabilsem ama susuyorum

0|0
    0|0
  • Kimse yerinden memnun değil. Eger seçme sansı olsaydi bende erkek olmayı isterdim

0|0
    0|0
  • bence kadın olmak dısında bu bunalımdan kurtulup bu düsünceleri kafandan atmalısın mesela bir doktordan yardım al derim

0|0
    0|0
  • Kadın hissediyorsan kadınsındır

0|0
    0|0
  • Kadın olunca ne değişecek?

0|0
    0|0
  • parayla ancak

0|0
    0|0
  • sen bilirsin dikkat et kadın olunca da dertlerin bitmeyecek

0|0
    0|0
  • Burcun ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadınlar erkek olmak ister sende kadın iki tarafta mutsuz

0|0
    0|0
  • kadın olduğunda; insanların seni kullanıp atacağını, sırf bedenin için seninle beraber olmak istediklerini, , kadınların iş yerlerinde , sokkata, caddede, minübüste hatta apartmada tacize, mobinge uğradığını düşün

önce empati yap sonra karar ver

0|0
    0|0
  • bir adam olmayi deneseydin belki bunlarin hic birine gerek kalmiycakti

0|0
    0|1
    • 3ay

Senden daha fazla adam olduğuma inan.

• 3ay

Oylesindir umarim kardesimde su soyledigine bir bak delikanli olup savasmaya devam et o kadar sey gecmis basindan anladigim kadariyla senin daha fazla saldirman lazim hayata

• Ameliyat

0|0
    0|0
  • çoğu kadında benzer nedenlerden erkek olsaydın diyor.

0|0
    0|0
  • Allaha sığın hakkında hayırlısı olur insallah. Bu düşünceden kurtul

0|0
    0|0
  • cok mantıklı düşünüyorsun hayat kadınlara güzel dostum :D

0|0
    0|0
  • Sıkma canını. Düşünme böyle şeyler. Sağlıklısın en azından gençsin geçer bunlar sıkı dur sen.

0|0
    0|0
  • 300 bin dolar civari paraya manken bile olursun.

0|0
    0|0
  • ameliyatla olabilirsin, kadın olursan bana bakar mısın , bu kızlar çok nazlı dediğin gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...