Gifdeki durum başınıza geldi mi ya da gelseydi tepkiniz ne olurdu?

gifdeki durum başınıza geldi mi  ya da  gelseydi tepkiniz ne olurdu ...(resimli) ?

Güncellemeler:
Cok guzelmis sorum oyle mesaj geldi gereken ilgi alakayi gosterin bakim...😊 hakkini verin sorunun..

2|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 55

• Şu an cok gülüyorum sjjajs evet hemde en fenası geldi. İlk kez staj yapıcagım yere gidip form vericektim. Sonra yolları karıstırdım. Ölmüşüm yorgunluktan üstüne bide araba gelip suyla yıkamıstı. Sjsjjs o zaman aglamıstım sinirdende simdi dusununce cok komik geliyor 😄

0|1
    0|1
  • Gelmedi.

1|4
    0|0
  • Minibüsten indiğim vakit, tam şemsiyeyi açacakken yağmur yüzüme çarpmasın diye yüzümü ters yöne döndüm ve geçen bir araba tamda olarak yolda Kı o pis çamurlu suyu yüzüme atmıştı :)
    O an bir utandım herkes bana bakıyordu, sonra kendime olur böyle şeyler dedim tabi çamurdan zor bela açıyorum gözümü :) az ileride simit satan bir amcadan peçete ve su aldım temizledim yüzümü yoluma devam ettim.
    Kötü bir gündü ama anısı var :)

0|1
    0|0
  • Ahaaha çok güldm ya gelmez olur mu tamamen islanmasakta bacağima araba geçerken su sicrattigi olmuştr

0|1
    0|0
    • O olur canim herkesin basina gelir boyle tam yilama olucak😊

• Gülerim banane onlari islatan ben deildim ya hem ordan kaçar hem gülerim 😂😂😂

• Allahim yaâ delisin kiz benide guldurdun 😀

• oldu. sinirlendim. koştum arabanın peşinden. ısıklara takılmıstı. yakaladım. vurdum cama. ne yaptın dedım. ozur dılerım dedı. sagol ya dedım. uzaklaştım.

0|2
    0|0
  • çok ıslandım ama böyle değil baya ıslandığım da olmuştu da ne gelir elden araba gitti ıslandığımla kaldım😂😂

0|1
    0|0
  • Ölüm sebebi :/

0|1
    0|0
  • Tıpkı buna benzer olmuştu.
    Neyseki akşam ve evin yakınındaydım, direk eve gittim😂

0|1
    0|0
  • 8 9 defa geldi başıma bilerek yapıyorlar pislikler

0|1
    0|0
  • Gelmedi

0|1
    0|0
  • Anani avradini..

0|1
    0|0
  • Geldi kufur ettim

0|1
    0|0
  • Gelmedi.

0|1
    0|0
  • Oldu, tepkimde sövmekti doğal olarak

0|1
    0|0
  • Geldi. Sövmüştüm

0|1
    0|0
  • Evet geldi sinirlendim ama tabii ki elden bişey gelmiyor öyle ıslak bir şekilde kalmak zorundayım 😭😭

0|1
    0|0
  • Sansini s

0|1
    0|0
  • Bu gelmedi ama manyagin teki temizlik yaptigi suyu basimdan asagi 😂😂

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    35

Erkekler Ne Diyor 24

Yükleniyor...