Bir günlüğüne izmire gitmeyi düşünüyorum önerileriniz?

Yıllardır süre gelen bir alışkanlığım günü birlik izmire gitmek önceki yıllar arkadaşlarımla dolaşıyordum ama bu yıl herkes başka bir yerde bu yüzden galba tek gidicem fakat sorun şurda bu sefer izmirdeki arkadaşlarımda şehir dışında yani kimse yok ama ben gene vazgecmedim yarın akşama bilet almak istiyorum bir İzmir yapıp günü birlik eve dönmek istiyorum sizce gideyim mi gitmeyeyim mi? gezmeden duramıyorum evde hele hic duramıyorum!!!

Güncellemeler:
3ay gideyim mi gitmeyeyim mi
3ay gncl

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kordona git, Konak'ta saat kulesinin oraları gezebilirsin. İzmir'de hava çok sıcak. Gelmek istiyorsan gelebilirsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• :D izmire 1 gün için gelip ne yapcan :D 1 hafta durcan ki tüm şehri gezesin..

0|1
    0|0
    • 3ay

ezbere biliyorum zaten aga ben alıştım bir günlüğne gelmelere daha heycanlı :D kalırdım ama kimse yok sadece şu kordonu göreyim bir havayı soluyayım diye gelmiş oluurm

• 3ay

agora ya git asansör e çık kadife kaleyi gez alsancak sevgi yoluna çık inciraltına git göztepeye kücük parka karşıyakaya bunlara gitmezsen olmazz

• 3ay

onların hepsine daha önce gttim ama foça tarafına gitmedim bir belkide dediğin gibi yapmam lazım tek başınada sıkıcı olur gibi ya Şu an acayip gözümde büyüdü :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...