Öz kızına 24 sene boyunca tecavüz eden AVUSTURYAlı baba hakkında ne düşünüyorsunuz?

onlar avrupalı modern herşeyin iyisini yaparlar Türkiyede bile bu kadarını duymadık. bu baba ayrıca müslümanda değil. sakallıda değil. Haberde bu olaylarında ilk olmadıgı söyleniyor. Buyrun size adamlar haklı dediğiniz Avusturya

http://www.mynet.com/haber/dunya/avusturyadaki-dehsetin-akil-almaz-detaylari-397939-1

#scorpion026

Güncellemeler:
3ay günceşl

2|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

• Din dil ırk farketmiyor insan adi olmaya görsün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Türkiyede misilleme yapip "avusturyalilar öz kizlarina tecavüz ediyor" diye havalimanina yazsa müstehak. hem daha cok kisiye ulasir mesaj

2|1
    0|0
  • Haberin hepsini okudum da beni en çok şaşırtan avrupanin bu olaylar karşısında "bize ne oluyor böyle" diyerek kendilerini sorgulamaları oldu. Haya perdesi kalkınca her türlü pislik için uygun ortam hazirlaniyor. İnsanlar zina konusunda ne yapsak da sınırları aşsak diye fikirler uretmeye basladi. Neden? Doyumsuzluktan. Türkiyede zinaya normal bakiliyor olsaydi bizim insanımız da damacanaya tecavüz etmek yerine kendi coluguna çocuğuna tecavüz ederdi en kotusude bunu "cagdaslik" adi altinda yapiyor olurlardi. Elhamdulillah ki bu ülkede dogmusum.

0|1
    0|0
  • Şerefsizliğin ırkı, dini, milliyeti, eğitimi, kültürü yokmuş.
    Bunu anladım.

0|1
    0|0
  • Bununla ilgili her ayrıntıyı okudum. Doğan çocuklar 7 taneydi sanırım. Hala yaşıyor o doğan çocuklar.

0|1
    0|0
  • Off insanin vicdani olsun, yoksa din irk millet farketmez. Nasil bir dunyada cocuk yetistirmeye calisiyorus 😔😔

0|1
    0|0
  • öz kızı değildir

0|1
    0|0
  • Yaparlar hayvan hep hayvan.

0|1
    0|0
  • Allah bunların hepsinin bin belasını versin. Bu suçun ırkı dini yok. İnsan kendi öz evladına dokunmaya kıyamıyor ya cani o. c.

0|1
    0|0
  • Allah belasini versin

0|1
    0|0
  • Insanlik olmus

0|1
    0|0
  • Rezillik

0|1
    0|0
  • Gebersin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• baba mıdır o acaba? :S kime göre baba acaba :S

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Oc..

0|1
    0|0
  • Ülkede olsa bütün dünya olay yapardı. Bunun gibileri idam etmeli.

0|1
    0|0
    • 3ay

zaten ülkede 1 olay yüzünden olay yapmışlar bile

• 3ay

Bizim ülkede olan olayları kendi işbirlikçileri yapıp sonra Tr de böyle oldu diye haber yapıyorlar. Yazan da onlar oynayan da onlar aslında. Avusturya nın yaptığı terbiyesizliklerin ardı arkası kesilmiyor.

• 3ay

aynen öyle

• Sapıklık heryerde

0|1
    0|0
  • ALLAH nefsimize ve şeytana göz açıp kapayıncaya kadar fırsat vermesin.

0|1
    0|0
  • Cezası ne olaca acaba. Kızın rızası vardı deyip salarlar mı acaba...

0|1
    0|0
  • Şimdi onu savunacak birşey bulurlar merak etme

0|1
    0|0
    • 3ay

kızın biri bulmuş öz kızı değildir yazmış la öz kızı olmayınca yapmalımı

• 3ay

Hiç şaşırmadım, Avrupalının yaptığı herşeyi öven bir zihniyet var bu ülke de

• Ruh hastası güzel kardeşim

0|1
    0|0
  • Onlar medeniyetli tabiki edecek

0|1
    0|0
  • tam bir bacım çocuguymus

0|1
    0|0
  • Ya olum kafasini koparican bunun.

0|1
    0|0
  • yazarsam görüşlerimi kovulurum

0|1
    0|0
  • Onlar alışkinlar bu tür şeyler onlara normal ki

0|1
    0|0
  • Burda sorun babanın tecavüz etmesi mi yoksa Avusturyalı olması mı? Böyle soru mu sorulur? Tecavüz tecavzüdür, her durumda pistir. Tecavüz oranlarını batıyla kapıştırmaya da sakın kalkma zararlı çıkarsın

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl zararlı cıkarmısım?
      havaalanında türkiye için 15 yaş altı bilmem napılıyor diyen kimdi?
      avrupa insanını övüp türk insani tecavüzcü diyenler?

• 3ay

1. si burada kimse tecavüzü dini milli mesele haline getirmedi. Sen ortaya hiç bir veriye dayanmadan tecavüz olaylarını batı ile karşılaştırma zararlı çıkarsın ve bu olaylar Avrupa da 1 kere yaşanıyorsa Ortadoğu'da 10 kere yaşanıyor adlı iki tane Bilgi attın. Bende gerçekte böyle olmadığını aksine bu tür olayların Avrupa da daha çok yaşandığını gösteren bir kaynak gönderdim.

2. si sana hazır kaynak veriyorum onu bile okumadan cevap veriyorsun. Bakın orda Kanada da toplam tecavüz olaylarının sadece yüzde 6 sı Amerika da ise yüzde 16 sının rapor edildiğini boşa yazmamışlar dimi? yani adamlar verdiğim sıralamayı yaparken kayıt altına alınmayan davaları da hesaba katmışlar zaten. Yoksa sri lanka da tüm tecavüz olaylarının kayıt altına alındığını düşünmemişsindir herhalde, çünkü orda en çok tecavüz eden güvenlik güçleri oluyor zaten.

• 3ay

@Navalarc89 Al bak o zaman benden de bir harita var,
      galeri.uludagsozluk.com/.../

Tekrar söylüyorum benim tepkim tecavüzün varlığınadır. Türkiye'de de var batı ülkelerinde de. Tecavüz edenin Türk ya da Avusturyalı olması benim için bir şey ifade etmez. Soru sorarken buna dikkat etmek lazım. Zaten kimse batının tecavüzcüsünü yüceltmiyor. Türkiye'de tecavüz yaşanmıyormuş gibi konuşuyorsunuz ondan uzuyor muhabbet

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...