Süt kardeş oluyormuşuz?

Annemin kuzeninin oğlu ile 1 senedir sevgiliydik. Aileler falan bilmiyordu durumu dün anneme söyledim ve olmaz öyle şey süt kardeşisiniz siz ben onun abisini emzirdim süt aşağı doğru gider o da sen de süt kardeşsiniz dedi. Kafam allak bullak oldu. Böyle bir şeyin olduğundan haberimiz yoktu bu durumu halletme şansımız yok mu hiç. Süt kardesliginin ortadan kalktigi bir drum var mı. Seviyoruz birbirimizi. Lutfen ciddi yorumlar yapicaklar yazsın bu konuda fazla bilgim de yok.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Abisini emzirmiş annen onunla alakasi yokki. Annen birini emzirdi diye onun kardeşleride hep birlikte senin süt kardeşin olması mantıksız yani. ciddi bir siteden araştırmasin bence

0|0
    0|0
    • Çocuğun, süt anası ve süt babası ile ve bunların anaları, babaları ve kardeşleri ve çocukları ve her kuşaktan torunları ile evlenmesi, ebedi haramdır. Bunlarla soydan akraba olsaydı, yine evlenemezdi. Bu çocuğun çocukları, bunun süt anası veya süt babası ile evlenemez. Çocuğun hanımı, çocuğun süt babası ile ve çocuğun kocası da, çocuğun süt anası ile evlenemez. Aynı kadından emen oğlan ile kız, süt babaları başka olsa ve başka yıllarda emmiş olsalar bile, birbiri ile ve birbirlerinin çocukları ve torunları ile evlenemez. Boyle diyo

• İnsallah sağol cevap icin canim

• Rica ederm canım

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır süt kardeş değilsiniz

bunun için annenin sevgilini emzirmiş olması lazım

bunu annen de biliyordur ama onla sevgili olmanı istemediği için bunu uydurmuş :D

0|0
    0|0
  • bende ikilimde kaldım

0|0
    0|0
  • sut asagi dogru mu gidermis ilk kez duydum

0|0
    0|0
    • Annem öyle dedi abisini emzirdiği için o abisi ben benim kardesim falan kardesmişz

• @bayabigizliyim süt annenin kocası direk süt baban oluyomuď

• eig neden secmedin? olmaz bence sut baba ne harbiden :)

• çevir kazı yanmasın

0|0
    0|0
  • Hayır olmazsınız gayet açık ve net istersen açıklarım da

0|0
    0|0
  • yok malesef

0|0
    0|0
  • Ne guzel

0|0
    0|0
  • Yav emzirdiği kmse o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Annen istemediği icin kandirmis seni

0|0
    0|0
  • Sen bunu bilen kişiye sor öyle biri yoksa fetva hattını ara (0850 811 7777). Ama benim bildiğim kadarıyla emzirdigi kişi sadece süt kardes oluyor. Bizde de var kuzenimi emzirmiş annem sadece süt kardeşimiz o abimin abdesti sadece ondan kirilmiyor diğerlerinden kırılıyormus bizimkiler öyle söylüyor.

0|0
    0|0
    • Tesekkurler oyle yapayim gercekten nette kesin bisey yok saatlerdr bakiyorum

• Gerçek kardeşin olmadığı sürece sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Benimde kuzenim süt kardeşim ama benim kendi kardeşim kuzenimle süt kardeş sayılmıyor sonuçta onu emzirmedi bence annen yanlış biliyor yani

0|0
    0|0
    • Bende öyle biliyordum ama kafam karisti

• Bence okadar takma sonuçta öz değilsiniz ve çokta yakınlığınız yok süt kardeşi olduğunuzda düşünmüyorum sen kafanı karıştırma eskisi gibi devam edin

• Nette yazanlar ve anemin dedigi kafami karistirdi

• onun abisiyle süt kardessindir annene söyle sizi ayırmak için sallayıp durmasın

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Kanka. Sen onun süt kardeşi olmuyorsun. Annenin emzirdiği çocuk senin süt kardeşin oluyor

0|0
    0|0
    • Söyledim anneme ama hocayı dinlemiş abisinden ve abimden sonra doğan çocuklar heo kardes oluyomuş önce dogsa bisey yokmus

• yok öyle şey yaaa bak internete. Yaz öyle mi diye

• Nette cok farkli hem benim ddigim hem senin dedigin ikisi de var. Süt ane sut baba süt nene dede falan diyolar kafal allak bullak

• Bence süt kardeş olsaydınız birbirinize öyle bir duygu besleyemezdiniz

0|0
    0|0
  • Hangisi emdiyse anneni onunla olursun eger sevgilin emmediyse anneni sut kardesi falan değilsiniz

0|0
    0|0
    • Çocuğun, süt anası ve süt babası ile ve bunların anaları, babaları ve kardeşleri ve çocukları ve her kuşaktan torunları ile evlenmesi, ebedi haramdır. Bunlarla soydan akraba olsaydı, yine evlenemezdi. Bu çocuğun çocukları, bunun süt anası veya süt babası ile evlenemez. Çocuğun hanımı, çocuğun süt babası ile ve çocuğun kocası da, çocuğun süt anası ile evlenemez. Aynı kadından emen oğlan ile kız, süt babaları başka olsa ve başka yıllarda emmiş olsalar bile, birbiri ile ve birbirlerinin çocukları ve torunları ile evlenemez.

• Tamam :( derdimiz az dı bide bu cikti ya ne diye emzirirsin ki sen 😠

• bir akrabalik var cocugunuz mutasyonlu doğabilir

1|0
    0|0
  • Kesin annen istemedigi icin boyle birsey demis. Aranizda kan bagi yok sonucta akrabada deyilsiniz yani 1. Derece

0|0
    0|0
    • Istememesi icin bir sebep yok aslinda

Yükleniyor...