Babam içki içiyor ve çoğu zaman sinirli olup bana tokat atıyor. Hayat neden bazılarına bu kadar zor olmak zorunda?

Babam içki içiyor ve çoğu zaman sinirli olup bana tokat atıyor. Hayat neden bazılarına bu kadar zor olmak zorunda?

Yediğim yokatların sayısını ben unuttum. Sabah yine dövdü :( ;(
Sizler mutlu evinizde otururken ben acı çekşyorum her gün..

Babamı çok seviyorum özünde çok iyi bir insan ama içki onu çok değiştiriyor csnavar ediyor. İçki satanlara her gün lanet okuyorum. Bu mu çağdaşlık?

Söyler misiniz, siz sarhoş ayyaş olacaksınız diye benim suçum ne? Neden içkiyi iyi bir şey sanıyorsunuz?

• İçkiyi övenlere lanet olsun ayyaşlık iyi değildir
    86% (30)82% (14)85% (44)Oy Ver
  • İçki içmek bir özgürlüktür..
    14% (5)18% (3)15% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Canım arkadaşım evet yaşadığım çok zor ama birde şu açıdan bak seviyorsun özünde iyi birisi diyorsun!!! Yasin kaç bilmiyorum ama Babanı birgün ayık olduğu bir ara al konuş evet diyeceksin ki demesi kolay senin için ama emin ol ben daha beterlerini yaşadım eğer karşına alıp konuşmazsan sen daha çok bu acıyı cekeceksin!!! Allah satanlarin belasını versin ama Dediğim gibi en azından sevdigin bir baban var şükür et tek kötü yanı bu olsun birde babasi hayatta olupta çocuğunun hayatı ile top gibi oynayan it kopekler var!!! O yüzden dediğimi yap konuş!!! Seni seviyorum baba de huyuna git iç ic ama sınırını bil demelisin!!! Senin iyiliğin için canım arkadaşım senin psikolojik travma geçirmen o meletten iyi değil!!!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah sabır versin kardesim. Hrpimizin dertleri var iste. Bizimki de dövmez ama içiyor. İcmese de pek huzurlu bir evimiz yok. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Böyle adamları iyi bir dövmek geliyor içimden senin günahın ne yaaa
    ağzınla içemeyenlerden heralde..

0|0
    0|0
    • 3ay

Ağızla da mı içmek oluyor ayyaşlığı bence hiçbir kelime güzel gösteremez. İçki içen şnsanlar lanetli gibiler.. Midem bulanıyor hepsinden

• 3ay

Lafın gelişi öyle denir, içip içip sapıtmayan adabıyla keyif için içen insanlarda var ama senin baban gibileri bunu alışkanlık edinmiş içmesini bilmeyen kendini kontrol edemeyin kişilikler maalesef allah yardımcın olsun :(

• 3ay

Prygamberin lanet ettiği bir konuda edepten bahsetme ;)

• çok üzgünüm , dilerim baban doğru yolu bulur . Allah yar ve yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Suç babanda içki de değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Ağızla da mı içmek oluyor ayyaşlığı bence hiçbir kelime güzel gösteremez. İçki içen şnsanlar lanetli gibiler.. Midem bulanıyor hepsinden

• 3ay

Babana bırakması için psikolojik destek lazım gerek aileden gerek doktordan yardım alarak ickinicmek iyi bişi demedim :)

• Babana onu lanet şeyi bırakmasını sağlamalısın yardımcı olabilirsin

0|0
    0|0
  • Erkek adamın yapacağı şeyler değil Allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • Babanla adam akıllı konuş, Bir daha yaparsan bırakıp gideceğini, Bir daha yüzüne bakmayacağını söyle.. Belki bir çözüm olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• suç içkide değil yannz

0|0
    0|0
  • a şıkkı

0|0
    0|0
  • kesinlikle içkiyi savunmuyorum yanlış anlama beni ama benim babam içerken bize çok iyi davranırdı... şimdi 6-7 yıldır içmiyor hayatı bize zindan etti nefret ediyorum ondan... tüm gençligimi mahvetti... iki türlüde zor gerçekten :(

0|0
    0|0
  • baban içmeyi bilmiyo demekki kusura bakma içmeyi bilen bir insan kendini kaybetmez zaten benim de babam içer ama hiçbir zaman öyle bişey yapmadı

0|0
    0|0
  • Cok üzüldümm 😔

0|0
    0|0
Yükleniyor...