Yaşadığınız en büyük kırgınlığı nasıl tarif edersiniz?

''Bir insan, bir insanı nasıl bu kadar kırabilir?'' dedirten bir şey yaşadınız mı hayatınızda?

1|0
53|9

En İyi Kız Görüşü

• Birinin ölümünden sorumlu tutulmak.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar büyüğü bir sefer başıma geldi. O anda en çok güvendiğim bana sırtını döndü. Sadece bana değil hayallerimize döndü sırtını. Bu çok acıtmıştı beni. O anda sanki kurduğum bütün hayaller kalbime düşüp parçalanmıştı. İçin hayal kırıklıklarıyka doldu. Nasıl tarif edilir bilmiyorum ki. Ama geçti. İçimi kanatsa da geçti sadece hatırası kaldı aklımda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 52

• Tarif edemem -_-

1|4
    0|0
  • hayatımda yasamadıgım bır hıs. yasayacagımı dusunmedıgım bır hıs. basıma geldı. tarıf edılemez. bende tarıfını anlatamam zaten :( bana verdıgı ders...**asla kımseye guvenme. en yakınına bıle...

0|0
    0|0
  • Daha kötüsü olamaz dediğim her zaman daha kötüsü oldu hangi birini sayayım 😂
    Neyseki alıstık
    Fazla güvenmek hep hayal kırıklığı yaratıyor güvenmemek lazim

0|0
    0|0
  • Yaşadım bunu tarif etmek imkansız

1|1
    0|0
  • 2 yıldıriygun olmayan şartlar yüzündenkardrşiniz gibi olan bir dostunuz var farkli şehirlerde yaşıyorsunuz o kadar özlemişsiniz ki hayaller kuruyosunuz gelince bunu yaparız şu olur bu olur sonra daha çok özlüyorsunuz bir kere sarilsamda olur görmesemde olur yeter ki sarıpayım onun iyi olduğunu hissedeyim dersiniz bu düşüncelerinizio da bilir ama ikinizinde elinden bir şey gelmez mecbur sonra o kişi evinizin dibindeki lunaparka gelir butun gun arkadaşlarıyla eğlenir ve akşam dönerken size söyler.

0|0
    0|0
  • Ruhsuzlaşıyor gibi oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Onun icin bir suru fedakarlık yaptım. hastaydı yanından ayrılmadım. yuzyuze bile vedalasmadan terk etti beni. bir daha asla ama asla hicbir insana fedakarlık yapmam. bana cok iyi bir ders oldu. degmiyormus

0|1
    0|0
  • Hayatımda ilk defa bir insana ah ettim, hakkimi helal etmedim ve o vebali tasiyorum omuzlarimda. Sen dusun nasil kirildigimi.

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşımın bir erkek uğruna beni yarı yolda bırakması. Kimse çaresizliği yaşamaz umarım. Çok kötü.

0|0
    0|0
  • Ölüm ve yaşam arasında ince bir çizgiydi, ya yer yarılmalıydı içine girmeliydim ya da yerin dibine onu sokmalıydım.

0|0
    0|0
  • Susarak normalde ne olursa olsun kırılsam da kızsam da susmam ama sustum ve tıkandım sadece ve Şu an bile hatırladıkça sızlıyor susuyorum bişey kelime bulamıyorum

0|0
    0|0
  • yaşadm, hayal kırıklığı kırdı aslnda

0|0
    0|0
  • o kırgınlığı, o parçacıklara ayrışları yapıştırmaya çalışıyosun olmuyor.

0|0
    0|0
  • En sevdiğim arkadaşım sevgilime yavşamış dudağına yapışmış falan valla pek tarif edilecek gibi değil siz anladınız beni...

0|0
    0|0
  • Yaşadım, en güvendiğim insan en korktuğum şeyi yaptı güvenimin hepsi boşa gittiğini anladığımda acının kırgınlığın en büyüğünü yaşamıştım şu an hatırlayınca o güne tekrar gittim tarif edelemez bir şeydi

0|0
    0|0
  • Evet tarif edemem

0|0
    0|0
  • Tarif edemeyeceğim kadar fazla cümlelerle anlamiycam kadar derin

0|0
    0|0
  • Yaşadığım en büyük kırgınlık henüz bitmedi. Kırılmaya devam ediyor.

0|0
    0|0
  • Anlatamam sanırım

0|0
    0|0
  • Elbette. Ama tarif edemem

0|0
    0|0
  • Hayatımın en büyük kırgınlığı bu siteden biri yaşattı, Allah daha büyüğünü göstermesin

0|0
    0|0
  • yaşattılar

0|0
    0|0
  • Çok hatırlamıyorum bile artık

0|0
    0|0
  • Güvendiğim biri beklemediğim bir şey yaptı.

0|0
    0|0
  • Asik oldugum cocuk herkesin icinde kilomla dalga gecmisti

0|0
    0|0
  • Pek hatırlayamadım yasamadim

0|0
    0|0
  • Seni döverdim

0|0
    0|0
  • En yakın dostum millete gidip yollu oldugumu soylemis. Kıza zarar vermedim tabi

0|0
    0|0
  • yaşadığım kırgınlığı söylesem oturup ağlarsın..

0|0
    0|0
  • Eksikligimi hissetmemesi şaşırtıcı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 8

• @Kumralgüzeliii hesabını kapatıp gittiği zaman hayatımdaki en büyük kırgınlığı yaşadım.

0|0
    1|1
  • Sevdiğin kişi sana siktiri çeker ya işte o kırgınlığın tarifi yok ahbap..

0|0
    0|0
  • Çok yaşadım kırgınlıklar ama Kesin birşey hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Bir insan nasıl bu kadar şerefsiz, bu kadar or**pu çocuğu olabilir diye sordum.

0|0
    0|0
  • Yasadim

0|0
    0|0
  • Keske kirsa her soyledigi cumle kalbime bir bicak gibi saplandi

0|0
    0|0
  • kelimeler kifayetsiz kalır.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...