Eşimin acısı taze, bebek haberini versem kötü mü yapmış olurum sizce?

Eşimin annesi vefat etti bir kaç gün önce, ben de bugün hamile olduğumu öğrendim (4 haftalık). Şimdi doğal olarak herkes üzgün kimsenin kafası yerinde değil ben ve eşim dahil olmak üzere, sizce hamile olduğumu söyliyim mi? Ya daha kötü olursa her şey, istemezse bebeği öfkelenirse falan napsam cidden çok zor durumda hissediyorum kendimi.

0|0
22|29

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle basiniz sag olsun. Durumun karmasikligi gercekten oldukca yuksek, anliyorum sizi. Olum, dogum bunlar bu dunyanin gercekleri ve her insanin yasayacagi seyler. Bence acele etmeyin esinizle bas basa kaldiginizda ve esiniz annesinin vefatini biraz daha kabullendiginde ona bu haberi, aci zamanda soylenecek guzel bir haber olarak verin. Kafasi da dagilmis olur , sevinir inanin kendi cocugu. Bir hafta falan sonra cok daha guzel ve yerinde olur bence soylemeniz. Bebeginiz insallah anali babali buyur, saglikli ve mutlu bir evlat olur :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Soyleme beklee biraz hersey yatissin.. 1 ay gecsin falan belirtilerin falan olur esinde bunlari gorur doktra falan goturur birak orda ogrensin.. Sonra yine itiraf edersin..
    Ben soylemeyi cok istedim , cok dusundum acin taze diye soyleyemedim dersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Sen söyle yinede

0|0
    0|0
  • Bence ortalık biraz durulsun. Adam kendine gelsin haberi öyle verin.

0|0
    0|0
  • Ver ne olacak moral olur

0|0
    0|0
  • Hayır bekle kesinlikle bekle o hataya düşme acısı taze 1 hafta kadar bekle bence sadece eşine destek ol ondan sonrada söyle 1 haftaya

0|0
    0|0
  • Anneni kaybettiğim için üzgünüm ama baba oluyorsun diye haber ve r bence
    Müjde sonunda , üzüntüsü hafifler..

0|0
    0|0
  • bir hafta kadar bekle, durumu biraz olsun kabullenmiş olur en azından. Sonrasında bu güzel haber ona da çok iyi gelecektir.

0|0
    0|0
  • 7 GÜN Geçince söyliyebilirsiniz.

#HepMerakEtmişimdir

0|0
    0|0
  • bence söylemelisin..
    bir umut olur yaşamak için..

0|0
    0|0
  • Biraz bekle istersen, sende yeni öğrenmiş gibi yaparsın.

0|0
    0|0
  • Bir hafta kadar bekle bence

0|0
    0|0
  • Söyle. Sen de doğal olarak üzülüyorsun ve bu bebeğin düşmesine sebep olur. En azından kocan bunu öğrenirse daha temkinli olur. Tabi torununu göre eden gitti diye ayrı üzülür. Ama güçlü olmayı öğrenir. Başınız sağolsun

0|0
    0|0
  • Eşini sen tanıyorsun onun mutlu olacağına inanıyorsan tabi söyle yok kararsızsan tepkisi annesinin vefatından sonra ağır olur düşüncesindeysen söyleme.

0|0
    0|0
  • bence müthiş bir mucize. hayatınızdan birisi alınmış aynı anda birisi verilmiş. ben olsam çok mutlu olurdum sanırım. tebrik ederim bu arada. umarım sağlıklı olur :)

0|0
    0|0
  • Bence soylemelısın acısı var bu bir nebzede olsa hafıfletır. tebrık ederım. allah analı babalı buyutusun

0|0
    0|0
  • böyle bir durumda bebeği istememe gibi bir durum olacağını sanmam. aksine umut verir kendine diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Soyle yahu bundan güzel haber mi var? Hatta kiz olursa annenin adını koyalım de.

0|0
    0|0
  • İstememe gibi bir durumu olmaz ve saklamanda doğru olmaz uygun bir zamanda söyle babası olarak bilmesi hakkı.

0|0
    0|0
  • ofkelenmez evladıdır ama biraz beklemekte fayda var.

0|0
    0|0
  • bence hiç söyleme nasıl olsa doğunca görcek :D

0|0
    0|0
  • Suanda soylemee sewincek zmn bile degil zaman gecsin guzel bir dille soyle ona su aciyi once i atlatn

0|0
    0|0
  • Ver haberi sevinsin garibim

0|0
    0|0
  • Acıyla bebeğin ne alakası var be

0|0
    0|0
  • Bence söyle bebek kız ise annesinin adini verirsiniz

0|0
    0|0
  • deli misin söle hemen

0|0
    0|0
  • Sabret ölür müsün

0|0
    0|0
  • Bekle biraz daha 😊

0|0
    0|0
  • Mideniz bulanınca anlar zaten o merak etmeyin sabir edin biraz

0|0
    0|0
  • Söyle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• 2 gün daha bekle, eşin çok az toparlasın öyle söyle. Hem acısını unutturmuş olursun eşine.

0|0
    0|0
  • Bence sevinir

0|0
    0|0
  • Saçmalama. Tabi ki söyle. Bunu bilmek onun en doğal hakkı. Eğer söylemezsen kızar. Hem bebek berekettir huzur getirir. Eşine şöyle söyle.; "hayatım sana bir şey söylemek istiyorum bunu seninde bilmeye hakkın var. Zamanı mı değil mi bilemedim ama içimde tutmak istemiyorum de. Sonra da bugün hamile olduğumu öğrendim de. Eminim çok sevinecek

0|0
    0|0
  • Bu kötü zamanda ilaç gibi gelir bence ona baba olucağını duymak :)

0|0
    0|0
  • Biraz daha bekle

0|0
    0|0
  • Söyle bence canım biraz kafalı dağılır ve hayatın devam ettiğini anlar başınız sağolsun bu arada

0|0
    0|0
  • Söyle, elbette ki umut olacaktır yeni bir can katılması ailenize. Tepkisi çok pür neşe olmazsa alınma kırılma yalnızca.

0|0
    0|0
  • Annesinin adini koyun kiz olursa

0|0
    0|0
  • bebeği istememe ihtimali varsa bekle

0|0
    0|0
  • 1 2 hafta içinde söylemelisin , şu an acılı bir ortamda erken olabilir

0|0
    0|0
  • Başınız sağolsun bence 2-3 gün daha bekle ortalık yatışsın sonra ultruson kağıdını önüne koy :)

0|0
    0|0
  • Bence daha cok mutlu olur ve moral olur

0|0
    0|0
  • Söyleme şimdi

0|0
    0|0
  • İstemezse diye birşey yok ister 😊 ama sakin söyleme ben olsam sinir olurdum anlayis goster

0|0
    0|0
  • Çok mutlu olur söylemelisin

0|0
    0|0
  • Kayınvalidenin 40'ı çıktıktan sonra söylemelisin bence

0|0
    0|0
  • 1 ay daha bekle daha kücukmus bebek zaten

0|0
    0|0
  • öncelikle başınız sağolsun, bir kaç hafta bekleyin şu an söylemeniz yersiz olur biraz

0|0
    0|0
  • Bence söyle hem belki onun da morali biraz olsun yerine gelir, başınız sağolsun bu arada 🙏

0|0
    0|0
  • Niye istemesin ki. Gece yattığınızda söyle işte.

0|0
    0|0
  • Acisi gectikten sonra soyleyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...