Üç haftalık evliyim eşim ağladığım için annesinin boğazını sıktı vicdan azabı çekiyorum?

Dün kayınvalidem arkadaşlarının yanında bana köle gibi davrandı birde bununla övündü bende yeter artık yoruldum diyip odaya kapattım kendimi sonra arkadaşları gidince yine kapıya vurdu açıncada beni ne duruma düşürdün milletin içinde diye bağırdı uzun süre. Sonra eşim işten gelince beni onada şikayet etti oda odaya geldi beni ağlayarak görünce hiçbir şey söylemeden gitti annesine neden böyle şeyler yapıyosun sen utanmıyor musun diyip boğazına yapıştı. Annesi de Allah belanızı versin dedi ve kendi odasına gitti. Annesinin bedduasınıda almak istemiyorum , ne yapmalıyım?

0|0
20|19

En İyi Erkek Görüşü

• anasının boğazını sıkmak ne demek ya... bugün anasının boğazını sıkan yarın sana neler yapar bir öfke anında sen otur onu düşün bence...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yuva için de yuva olmaaaz kaynana haksızken haklı duruma geçmiş ayrıca eşin keşke o kadar sinirlenmeseydi ne kadar günah ya ne yapsa anne sonuçta ne kadar üzülmüştür oğlunun ona öyle davranmasına özür dileyin helallik isteyin ayrı eve çıkın durum uygunsa

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• olumsuz bir durum, bağımsız bir evde yaşanılması ama bu durumun her iki taraf için de konuşulması gerek, annenin davranışı da şu zaman da yanlış ama aile yapımız gereği eşinin yaptığı da yanlış anneye öyle yapılmaz. Olumsuzluk oluşur her taraf sakinleşip konuşarak durumu çözmeli. insani olarak doğru şekil de saygı ile.

1|0
    0|0
  • Bence onları karşı karşıya getirmemeye çalış :/ çok daha kotu olabilir belli ki annesiyle araları çok sağlam değil. Annesiyle konuş güzel bir dille anlat. Sen üzülunce bende çok üzülüyorum birbirimizi zor duruma düşürmeyelim falan gibi. Zor olay Allab yardim etsin valla.

1|0
    0|0
  • ALLAH akıl fikir versin, bir arada yaşamak zor... O yanınızda iken onun rızasını alamadan ölürseniz Resulullah'ın tabiriyle burnunuz sürtülecek ama o da doğru yapmamış...

0|0
    0|0
  • Bu erkek anneleri neden böyle yaaa :D
    aman benimkide böyle yaparsa yandık :)

yani eşinle konuş doğruyu olduğu gibi anlat ama senin hatan yoksa anlayacaktır seni ama sende kusur ya da hata varsada dürüst ol ah alma boşyere..

0|0
    0|0
  • öyle bir adamla evli kalmazdım ben

1|0
    0|0
  • ne yaptı köle gibi davranıp çok merak ettim

0|0
    0|0
  • Haklı veya haksızsın demiyorum. Orda eşini emgellemeliydin

2|0
    0|0
  • Onun uzulmesi gerekir senin değil

0|0
    0|0
  • Buyukluk sende kalsin ne olursa olsun gonlunu al

1|0
    0|0
  • İnsanlar yaşlandıkça çocuklaşır , n oomuş bir iki işini yaptıysan

0|0
    2|0
  • ayrı ev en iyisi

1|0
    0|0
  • haksız kişinin bedduası kabulolmaz şakamısınız yav

1|0
    0|0
  • Sabır et ve dua et rabbim herşeyi görüyor evinizi ayirabiliyorsan ev ayır olsa daha iyi

1|0
    0|0
  • umarım eşinde sende kötü günler yaşarsınız..

ne olmuş yani hizmet ettiysen?
    öldünmü? yok? ee

0|0
    6|1
  • Ayrıl bence

0|0
    1|0
  • Kalp gözünü çok izlemissn):)

0|0
    1|0
  • Haketmiş üzülme

0|0
    1|0
  • Ailesiyle mi yaşıyorsunuz?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Ayrı evde oturma ihtimaliniz yok mu bu sahne bana musallat filmini hatırlattı

1|1
    0|0
  • Senin bir kabahatin yok. Kayinvaliden tam bir kaynana yani, kocan ise sinirlerine hakim olamamis

2|1
    0|0
  • Bence eşinle konuş tamam eşinin seni savunması güzel ama bunun da bir üslubu var. Eşinle tatlı dille konuş eşin annenden özür dilesin ancak bu konuda da uyarsın

1|0
    0|0
  • Cok yanlis yapmissin cok ciddi bisey olmadikca annenle aranizdaki meseleleri esine yansitma. Anne demek ne demek ya yasli o hurmet et ne var bunda sende kaynana olmayacakmisin biraz olgin dusun etme bulma dunyasi unutma

1|0
    0|0
  • Bu erkek annelerinin iyisi de bu şekil , kötüsü de bu şekil.
    Hiç ortası yok sanırım.
    Eşinin seni ezdirmemesi iyi bir durum ama annesine yaptığı da hoş değil. Aynı evi paylaştığınız sürece bu durumlar yaşanacaktır.

1|0
    0|0
  • Sen şikayet etmemişin, doldurmamışında. Kadın seninle uğraşmış bide oğlunu sana karşı dolduruşa getirecekken ters tepmiş. Sen eğer gerçekten bir şey yapmadımysan beddua etse bile neden tutsun. Suçun yoksa

1|0
    0|0
  • Oha lan suc ne sende nede kaynan da. kalsik gelin kaynan durumu. kocanin verdigi teki cok sacma ve yersiz. kocanla konus annesinin gonlunu alsin sende git elini op buyugunuz sonucta gidici yasli kadin.
    Sonrada ayri eve cikin

2|0
    0|0
  • Cok iyisin hatta gereksiz iyi
    Kadin seni ne duruma dusurmus birde uzuluyormusun?

1|0
    0|0
  • Annesi ile ayrı bir evde yaşa ilk başta en kısa sürede. Kadının psikolojisi bozuk. Eşin annesinden özür dilemeli ne olursa olsun öyle bir şey yapmaması lazımdı. Kaçın o kaynanadan.

1|0
    0|0
  • Aynı evde yaşamanız hatA

1|0
    0|0
  • Ooo baya kötü olmuş.. bir arada yaşamak zor ama keşke kaynana bisey demeseydim akşam eşine anlatırdın esimde fazla tepki vermiş kızsa yeterdi

1|0
    0|0
  • Eşin seni seviyor ayrı eve çıkın

1|0
    0|0
  • Allah kimseye öyle evlat vermesin

1|0
    0|0
  • Ayrı ev

0|1
    0|0
  • Senin suçun yok ayrı eve taşının