Mutlu bir yaşamın sırrı nedir?

Mutlu bir yaşamın sırrı nedir?

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• Knk Artık Yapılan Espirileri Bile Bayatladığını Düşünüyorum Herşeyden Soğudum ya Çevrem Sanki Çok Gerizakalı Dolu Hepsini Silmek Yeni Kişiler Tanımak İstiyorum Ama Beni Bu Şekilde Değiştiricek Biri Lazım Yanıma Yakışcak Beni Sevcek Ama Yok Be KNK :d Mutsuzum Mutsuz Ölüyorum Şu 3 Ay Tatilde Deprasyondayım Lazım Olmadıkca Dışarı Çıkmıyorum Çıkmaya Çıkmaya Artık Arayanımız Olmadı Eskiden Ararlardı Gel knk gezek Felan İNTİHAR Etmek İstiyorum Bu Durumuma Ailemdede Destek Olmak Yerine DAHA ÇOK Üsütüme Geliyolar Derdimi Anlıyan Yok ALLAH IM HAKIMDA NEYSE ONU VERSİN ŞU AN Bİ TESTDEYİM BİLİYORUM AMA İSYAN SEVİYESİNDEYİM !

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Küçük şeylerden mutlu olmakmiş...

1|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Mutlu olmanın tek yolu mutluluğu doğru yerde aramak. Antik Yunanda insanın yaratılış hikayesi bu anlamda çok öğretici. İnsan ilk olarak iki kafalı dört ayaklı dört kollu yaratılmıştı. Çok güçlüydü. Bir gün gücünün farkına vardı ve Olimpos dağına yürümeye başladı. Tanrılara kafa tuttu. Tanrılar bu durumdan nasıl kurtulacaklarini düşünülen Zeus dedi ki"insanlari ikiye bölelim. Her biri diğer yarısını aramakla meşgul olur ve bizi rahat bırakırlar." Tanrılardan biri dedi "İyi de onlar ellerindeki bu güçle hemen birbirini bulurlar." Zeus cevap verdi." Onların gücünü öğle bir yere sağlayacağız ki hiç bulamayacaklar. Birbirlerini bulsalar da gücü yakalayamayacaklar." Peki neydi insanın gücü. "Mutlu olabilmek, aşık olabilmek". Zeus dedi ki" aşkı diger yarılarına mutluluğu kendi içlerine saklayalim. Böylelikle aşkı karsisindaki nde bulan mutluluğunda onda arayacak. Mutluluğu kendindd bulan aşkı da kendinde arayacak. Hiç bir zaman hem mutlu hem aşık olamayacakları." Zeus'un dediği oldu ve insan bir daha değil Olimpos dağına tırmanmayı, kendi hayatında tutunmayı bile başaramadı.

0|0
    1|0
  • 0|0
    1|0
  • Az insan kanks

1|0
    0|0
  • Paran varsa çok mutlu olursun

1|0
    0|0
    • 3ay

Cidde'n öyle.. Kör olsun fakirlik, ama hayaller on numara bizde de :) Zenginlerin hayali olmaz ki herşeyi var olduğu için :)

• 3ay

İnanıyorum olucak :)))) Oturduğum yerden değil çalışarak başaracağım :)

• 3ay

iyi bakalım :)))

• Fazla takmamak

1|0
    0|0
  • Kaybetmekten korkma... Kimseyi kırmaktan çekinme... Kimsenin senle mezara girmeyeceğini bil ve ona göre yaşa...

1|0
    0|0
  • hiç bişeyi takmamak

1|0
    0|0
  • Para + Para = :)

1|0
    0|0
  • Kusurları örtmek.

1|0
    0|0
  • Az beklenti, çokca yaşama enerjisi ve tevazu

1|0
    0|0
  • Bol bol şükür.

0|0
    0|0
  • Çalışmak inanmak ve dürüstlük

1|0
    0|0
  • Hiç kimseden birşey beklememek

1|0
    0|0
  • Mutluluğun formülü çok açık bir sen bir ben bir de bebek

1|0
    0|0
  • Bulsam mutlu olurdum

1|0
    0|0
  • Paraaaa

1|0
    0|0
  • Gülmek

1|0
    0|0
  • kimseden bir şey beklememek

1|0
    0|0
  • Az insan

0|0
    0|0
  • kendini sevmek

0|0
    0|0
  • Gamsız olmak gamsız olursan hem çok mutlu yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Sevginin ne olduğunu iyice kavramak ve insan biriktirmek. Aile, eş, dostlar ve işiniz varsa daha ne ister insan. Yıkılmaz artık.

0|0
    0|0
  • Güven
    Sonra Saygı ve Güven
    Sonra Anlayış ve Güven

0|0
    0|0
  • Başarı.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=UXB6ceU3_DM rahmetli gökhan semizede bir fatiha okuyun

0|0
    0|0
  • Az düşünce, çok cinsellik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...