Çok kötü bir kız oldum (okuyunLütfen)?

Uzun ama okuyun LÜTFENN!
Bikac sene önce ezik saf kendi halinde bir kızdım sonra havalı popüler herkesin bayıldığı cok güzel bir kızla takılmaya basladım tepeden tırnağa değiştim tarzım, tipim, tavırlarım güzelleştim aynı onun gibi oldum.

ve sigara, alkol yasımdan büyük işlere bulasıyorum her hafta bir erkekle takılıyoruz hatta biri bize motor aldı, erkeklerin cüzdanını araklıyoruz, kumar tarzı oyunlarada basladık gece 1 den erken gelmez oldum eve.

hatta coğu zaman o arkadasımın evinde kalıyorum ailesi cok serbest babasıylada baya samimileştim of kendime dur diyemiyorum ne yapıcam ben böyle?

0|1
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yoldan çıkmışsın ben hayatımda böyle insanların 360 derece döndüğünü bilirim
    Sende öyle olursun umarım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• arkadaş ortamını değiştir hatta kuran kursuna falan gitmeye başla direk yıkarlar beynini en azından vicdanın rahat gezersin tamamen dönersin demiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eee verdigini yazmamissin
    Ozgurluk diye kicinizi yirtiyodunuz al sana ozgurluk orspuluk yapana kadar batmayimi bekliyon?

0|0
    1|0
    • 3ay

Özgürlük illa bu değil ben kendimi aştım sadece bununda farkındayım

• 3ay

umursamıyodum işte cevrem cok kötü bende cok kötüyüm of napıcam bilmiyorum

• 3ay

Napicagin belli ama vermek hosuna gidiyo

• Bekaret gittimi

0|1
    0|0
  • Arkadaşlığını bitir sende

0|0
    0|0
  • kişi arkadağının ahlıkı üzerinedir

hz muhammed sav.

ne demişşse doğru demiş

0|0
    0|0
  • Babasina ver

0|0
    0|0
  • Durmazsan hayatın mahvolacak daha ne kadar böyle devam edeceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Onunla arkadaşlığını kes

0|0
    0|0
  • Şimdi eğleniyorsun fakat ileride çok pişman olacaksın önce kendinin sonra ailenin iyiliği için vazgeç. Kızla arkadaşlığını bitir kendine daha çok vakit ayır yalnız kalmayı öğren.

0|0
    0|0
    • 3ay

annemle yasıyorum o pek karısmıyor serbestlikten boşluktan oldu hep

• 3ay

İleride bir anne olacaksın çocuğunun böyle olmasını ister misin annesinden örnek alıp?

• Aklını kullansaydın böyle olmazdı

0|0
    0|0
  • Kendini dur demekle kalma hemencecik frene bas sen yoksa kaza yaparsın hasarda ağır gelir

0|0
    0|0
    • 3ay

İçimde bir deli cesareti var hicbiseyide umursamıyorum of ne olucak böyle

• 3ay

bir hata yaptıktan sonra o cesaretin yerini pişmanlıklar alır cesaretle aptallık arasında ince bir çizgi vardıri kusura bakma ama bu cesaret değil

• Milletin cüzdanını araklayıp, hırsızlık yapıp, milleti üzme de ne b. k yersen ye

0|0
    0|0
  • Troll soru

0|0
    0|0
  • Burcun ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...