İş yerimde bana karşı entrikalar çeviren adamın planlarını nasıl bozarım?

Merhabalar değerli ks halkı. Malum ortalık çok karışık ve ortamın bu halinden faydalanmak isteyen korku imparatorluğu kurarak birşeyler elde etmeye çalışan ve arkamdan boş ama ahlaksız birisiymişim gibi gösterip beni itibarsızlaştırmaya çalışan birisi var. Ha ben mükemmel değilim ama dediği gibi birisi de değilim bölge müdürüme kadar gittiği her yerde beni pis ve kadın düşkünü birisiymişim gibi gösteren bir tane it oğlu it var. Herkese zarf atıp ağzından laf alıp kendince işleyip karşısındakinin aleyhine kullanan sinsi birisi. Ben buna ne yapabilirim? Fikirlerinizi bekliyorum KS halkı eğer biz bir aileysek tabiki

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bölge sorumlusu senle konuşmadan siz ondan önce konuşup böyle bir duyum dedikodu duyduğunuzu ve rahatsız olduğunuzu belirtseniz nasıl olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• tehdit, şantaj.

0|1
    0|0
  • bu sinsiliği yaparken suç üstü olaya dahil olup ağzının payını vermelisin. ama, ağzının payını verirken ortam kalabalık olmalı ki herkes şahit olsun. böyle olursa aranızda bir zıtlık olduğunu insanlar fark eder ve dolduruşa kolay kolay gelmezler.

0|1
    0|0
  • Öldür de dalalım reis

1|1
    0|0
    • 3ay

dostum bana zekice bir fikir gerek ilk başta bende düşündüm onu ama emin ol ölüm o ite bir onur olur.. ben onun oyununu bozmak istiyorum böyle *öt gibi ortada kalmasını istiyorum

• bu insanlar seni başkalarına kötülemek ile senin şanını düşürüyor ve kendisini yerin dibine sokuyor. buna en kesin çözüm karşısına geçip onca arkandan insanlara saydırdıklarını tüm o insaların önünde hesap sorarak bitirebilirsin. şiddete karşıyız fakat ben olsam ağzını burnunu kırardım

0|1
    0|0
    • 3ay

adam tam kardeşim anasına küfretsem iki gün sonra hiç birşey olamış gibi geri gelecek bir tip. onu denen birşey yok

Yükleniyor...