3 gün sonra doğum günüm kutlıycak kimse göremiyorum nasil ama?

ailemden başka kimse. hatirlarlarsa belki yazarlar sadece. oylr suprizmis falan o kadarini sanmam. oyle pek sevenim olmaz. sanki gün sayiyo gibiyim. gelmesini istemiyorum. ya da bir an once yaşiyip bitsin gitsin istiyorum. bilmiyorum. burasida oyle yanlizliktan derlesicek kimsem olmadigi icin.

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• aramizda gunler var sanirim :) ayni kaderi paylasiyoruz ikimizde 20 olacagiz sanirim ama kaderler ayni :) uzulecek bisi yok alistim artik hep olay cikiyor o gun benimde kesin bisiler oluyo :) bu arada mutlu senelere iyiki dogdun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğum günün şimdiden kutlu olsun cnmm Allah yaş bereketi versin nice mutlu yıllara 💓⚘🎂 buda pastanız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• biz kutlarız :) :) gel kız :)

0|0
    1|0
  • Unutturma ogün bence aç davet et ben kutlarım.

0|0
    0|0
  • face ye doğum günü tarihini yaz herkes hatırlar :)

0|0
    0|0
    • 3ay

kutlamak icin kutliycak insan. istemiyorum ben. sende buraya dalfa gecmeye gelmissin. belli.

• 3ay

ben denedim bir defa acık yazdım doğum günümü yüzlerce kişi yazdı kutladı
      ertesi yıl kapattım bir annem bir ablam kutladı :) sevgilimi de unutmamak lazım tabiki :)

• Doğum günün şimdiden kutlu olsun 😊ailen yanindaysa gerisini koy göte gitsin

0|0
    0|0
  • şimdiden dogum günün kutlu olsun allah hayırlı ömürler versin sapıklardan uzak tutsun

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar karamsarsin ki

0|0
    0|0
  • 3 gün sonraki doğum günün kutlu olsun o zaman

0|0
    0|0
  • 3 gün sonraki doğum günün kutlu olsun :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu işleri seven arkadaşların olması gerekiyor, ben severim bir şeyler hazırlamayı yakın arkadaşlarıma hep bir şey yaparım ama onlar hoşlanmaz bunlardan ama doğum günümü de kutlarlar, bazı şeyler illa ki fiziksel bir eylem gerektirmiyor bence

0|0
    0|0
    • 3ay

bu işleri seven arkadaşimi birak. arkadas diyosun ya baştan ordan kaybediyorum zaten.

Yükleniyor...