Kizin babasi polis?

Arkadaslar bir kizin yaptigi birseyi fotograflayarak instagram uzerinden sahte bir hesapla annesine gonderdim annesi fotografi gordukten sonra hesabi kalici olarak sildim , ortaya cikma durumu var mi polismis babasi boyle bir olay icin kisise yetkilerini kullanirsa bulunabilir mi

Güncellemeler:
kiz arkadasimla sevgilisini ayirdi sevgilisiyle snape fotograf koymus onu gonderdim sadece

0|0
717

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bulur bebek işi. Bilişim Suclarindan rahatlikla ip adresinden annenin kizlik soyadına kadar bulurlar

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yok be kimse uğraşmaz dert etme ciddiyim... onu yapmak için yetkileri yok suçlu gösteremezlerki seni

1|0
    0|0
    • ya zaten goruntuyu kiz snap hesabinda paylasmisti annesine insta uzerinden attim gordu hemen sildim boyle bisey icin ugrasmazlar dimi

• Tabiki hayır.. rahatla ben de az yapmadım böyle :D kimlere kimlere hem de hey gidi günler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Rahat ortaya çıkar

0|0
    0|0
    • kiz sevgilisiyle fotosunu koymustu snape bende ordan alip annesine attim bunu ogrenmek icin bulurlar miki

• Tor kullandın mı

0|0
    0|0
    • yok normal bir sekilde hic bir guvenlik olmadan gonderdim

• tekrar o hesaptan baglanmadıgın surece bulamazlar senı :) korkma da neden boyle bısı yapma geregı duydun ıntıkam mı almak ıstedın

0|0
    0|0
  • Bulabilir zor birşey değil

0|0
    0|0
  • Sıçışlar

0|0
    0|0
  • Mutlaka bulur...

0|0
    0|0
  • Bulunur

0|0
    0|0
  • Gotuntude nevar

0|0
    0|0
  • Aman nerde bulacak, devlet şimdi fetöyle uğradığı

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz

0|0
    0|1
  • Bulamaz relax ol :)

0|0
    0|0
  • Bulurr

0|0
    0|0
  • neden sen başkalarının özel hayatlarına maydonoz oluyosun kezban lordu. kıskanıyo veya tartışınca hemen imtikam. karaktersiz insanlarsınız ya tüh yazıklar olsun size...

0|0
    0|0
  • Emniyetteki kankasina soylerse telekom idaresinden ip adresini alir.. ip adresinden ttnet abone numarasindan da abonelik ve adres bilgilerine ulaşir

0|0
    0|0
    • yalniz instagramdan attim hesabi sildim hesabi silince gonderilen mesajda yok oluyor

• tamamda o ana kadar illaki takip edilir benim olay iki dk icinde kayboldu

• Ya anlamiyorsun kuzum.. istersen 1 sn olsin.. kadina o foto gitti yaa. Sen o foroyu ip ucu olarak duşun.. o foronun geldiği bir bağlanti izi var.. o ize bakilir.. hani ormanda bir ceylan iz birakarak yurur.. izcilerde takip edip bulur yaa. öyle duşun.. sen oraya bir iz biraktin bir ipucu biraktin.. onlar ona bakar.. opuyorum seni cadisin sen cadi 💋👄

• evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne diye böyle bir şey yaptın?

0|0
    0|0
  • Evet bulunur.

0|0
    0|0
  • o hengamede ortaya bunu kim attı diye uğraşmaz bence emin ol :D

0|0