Sıkıldım artık?

Arkadaşlar ben bir genç kızım ve annemin tavırlarından çok sıkıldım. Hayatımın her alanını kontrol altında tutmak istiyor yapacağım mesleğe aşık olmama kadar. Anneme hiçbir şey anlat (a) mıyorum çünkü hep onun dediği doğru oluyor. Üniversiteye başlayacağım için kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mantıyla üniversitede okurken sevgili yapılmayacağını falan söylüyor kendisi 17 yaşında kocaya kaçmış ama gerçekten çok sıkıldım ya sürekli moralimi bozuyor 😔 ne yapmalıyım?

1|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim annemede öyle. Hatta sevgililerime karışınca sen 17 yaşında kaçıp kavuşmuşsun bizi ayırıyosun derim. Giydiğim çoraba taktığım tokaya kadar kendi istediği olsun istiyo. Bişey istediğimde ben böyle görmedim ben hiç yaşamadım böyle diyo bende ben yaşamadım ama kızım yaşasın diceğine dediğine bak falan diyorum bazen tekme tokat birbirimize gireriz hatta saçma sapan bir insan işte

0|1
    0|0
    • 3ay

Tek değilmişim demek sevinsem mı uzulsem mı bilemedim. Benim zaten şu zamana kadar bir erkek arkadaşım olmadı ama sürekli ikazlarda bulunuyor erkek kardeşim benden 3 yaş küçük o yapınca normal ben yapmamalıyım ben 7 yaşındayken günlük tutmuştum ve birinci sınıftaki aşkımı (nasıl asksa artık ) yazmıştım okuyup kızmıştı ondan beri ne uzuldugumde ne sevindigimde ona kosamiyorum bogulacak gibiyim ya

• 3ay

Aynı benim annemde bende. öyleyim ağzımdan laf alana kadar mükemmel anne ama sonra felaket tellalı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...