Bir kızı hangi özellikler çekici yapar? Hangi özellikler itici yapar?

Evet arkadaşlar düşünceleriniz alalım.

0|0
1629

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir insanı çekici yapan en önemli şey zekadır. Zekaya inanılmaz önem veririm, bence geri zekalılık yasaklanmalı hatta yasal suç olmalı.

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• sigara içmesi, küfürlü konusması, yüksek sesle konusması ya da çok sesli gülmesi, oturmasını kalkmasını bilmemesi, serseri gibi yayılarak oturması, erkek gibi davranışları olması, kaba olması, tırnaklarına saçına yeterli bakımı gostermemesi, pis ve pasaklı giyinmesi, kötü kokması, agzında sürekli sakızla aça aça çiğnemesi itici yapar. tiksinirim.

1|0
    0|0
  • Boş konuşması, fikri olmadan lafa girmesi, dedikodu yapması, fal vs. işleriyle uğraşması, gereksiz trip atması, hesap sorması itici.

Sempatikliği, güleç olması, söyleyeceklerini iyi tartması, kendini beğenmesi, iyi huylu olması, ahlaklı olması ve dine önem vermesi de çekici.

Tabi bunlar bence.

0|0
    0|0
  • Düşünceleri. Bir kızın daha doğrusu insanın düşünceleri hareketlerine yansır; iyi anlayan nasıl biri olduğunu görür.

0|0
    0|0
  • Tavırları itici ya da çekici yapar..

Uyumlu ve anlayışlı kız çekicidir..
    "siz erkekler şöylesiniz böylesiniz" diyen feminist tipler veya yüksek egolular iticidir..

0|0
    0|0
  • Derim soyulurcasına kadar sarılsın bana yeter

0|0
    0|0
  • Biyiklari

0|0
    0|0
  • En çirkin karekter bile kendi olamayan insandan iyidir. Önce kendini tanısın sevsin. Sonra bir beğenen çıkacaktır elbet.

0|0
    0|0
  • Karakterli bir durusu olmali herkesin. Kiz erkek fark etmeksizin. Her seye evet diyen insandan uzak durmak lazim..

0|0
    0|0
  • Gülüş benim için en önelisi ilk görüşte en azından kişilik olarakda anlayışlı ve tabiri caizse hanım hanımcık biri olmalı

0|0
    0|0
  • erkek gibi olmasın yeter birde argo kelimeler kullanıp seviml gibi takılıyorlar ya öyle kürekle vurasım geliyo ağızlarına :)

0|0
    0|0
  • Utangaç olması çekici geliyor bilmiş dominanat olması itici düşünceli olmasu çekici egosu yüksek olması itici .. . Boyle uzar gider

0|0
    0|0
  • bir kizi ruhu kalbi cekici yapar ve kotu gunde sergilediği tutum itici yapar

0|0
    0|0
  • Çekici güzel giyim parfüm mütevazilik itici bakımlı gene ama kendini bir gümre sanan kaybetmeye mahkum

0|0
    0|0
  • kiz dediğin her haliyle çekici olmalı

0|0
    0|0
  • Anlayışlı olması ve sevecen olması çok çekici olur.. Şımarıklık ve kendini beğenmişlik ise çok itici yapar..

0|0
    0|0
  • Got gogus orani cekici yapar ter ve agiz kokusu itici yapar

0|0
    2|0
  • Ben sahsen tarzina cok takilirim kisiligi ise durust olmali verdigi sozu tutmali. Ayrica su dudagini boyle isirya super bir haraketttt

0|0
    0|0
  • herşeyden önce gazoz içebiliyor olması lazım yoksa o kız cekici falan olamaz kesinlikle

1|0
    0|0
  • masumane ve dürüstlüğü
    doğallığı

0|0
    0|0
  • Giyim tarzı fiziği yüzü makyajı daha ne olsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 16

• Bazıları için nefes alması kafi 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Net makyaj.
    Bazilari bir makyaj yapiyor çok güzel, tatli oluyor. Bazilari da b. kunu çikartiyor guzel oldugunu saniyor ama fazla itici duruyor. Hele birde o makyaj akinca hooooğğ.
    Birde ben sokakta elinde sigarayla dolasan hatunlari itici buluyorum. Agir abi gibi olanlar var ya onlar.

0|0
    0|0
  • Yolda toplu taşımada vs affedersin anıra anıra gülmesi veya konuşması. İnsan biraz kendine hakim olmayı ses tonunu ayarlamayı bilmeli kadın erkek fark etmez ama daha çok kızlar yapıyor bunu..

0|0
    0|0
  • Normal bir kiz😂

0|0
    0|0
  • Bir kızı belden yukarısı itici , belden aşağısı çekici yapar...

0|0
    1|0
  • Özellikle dikkat çelmeye çalisan herkes iticidir. Kadin olsun erkek olsun. Dogal olacaksin dogal

0|0
    0|0
  • Önce davranışları tabiki sonra düşünceleri zekası. Çekici yapar bence. Nerde nasıl davranması gerektiğini bilmeyen kız iticidir.

0|0
    0|0
  • Boş ego

0|0
    0|0
  • Sempatik, zeki, yetenekli, iyi kalpli, komik kızlar çekicidir bence.

Aşırı kıskanç, fazla atarlı, çok dedikodu yapan kızlar da itici...

Her şeyin fazlası zarar. :)

0|0
    0|0
  • Ağırbaşlı olması çekici yapar, küfür etmesi itici yapar.

0|1
    0|0
  • çekici yapan özellik: nefes alması
    itici yapan özellik: nefes almaması
    şaka bir yana ben erkek olsam kızın ilk konuşma tarzına bakardım

0|0
    0|0
  • ya benim bir kız arkadaşım vardı çok tatlı yüzüde güzeldi konuşması falanda çok tatlı ama kıızn içinde şeytan varmış ne ikiyüzlü bence kızları itici yapan şey arkasından tonla laf ettiğin kişinin yüzüne gülmesi

0|0
    0|0
  • Ya boşversene sen sen ol itici bulan bulur. Başkaları neder diye kişilik özelliklerinden vazgeçme

0|0
    0|0
  • Ahlaklı olması çekici yapar
    Havalı olması itici yapar kendini bulunmaz hint kumaşı zannetmemeli

0|0
    0|0
  • Konuşma tarzı bence

0|0
    0|0
  • jest ve mimikleri

0|0
    0|0