Arkadaşım kardeşimi tehdit ediyor ne yapmalıyım?

Arkadaşlar benim bir arkadaşım vardı. Biraz psikopat bir tip onunla ilişkimi 1 yıl önce kesti bizim mahallede oturuyor Ben ona güvenerek kardeşimin bir sırrını vermiştim. Şimdi o kardeşimi bu sırrı söylemekle tehdit ediliyor. O gün kardeşimin parasını almış ailene söyleme seni mahallede rezil ederim diye kardeşimde geldi bana anlattı sizce ne yapmalıyım? bu arada kardeşim 8 yaşında kız

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yaşındaki bir çocuğu tehdit edip para isteyecek kadar aşşağılık şerefsiz karaktersiz birine arkadaşım deme dinsizin hakkından imansız gelir onada birisi dersini anlayacağı dilden vermelidir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nolursa olsun kardeşinin sırrını söyleyebilcek kadar ne yaşadın ?
    Ve 8 yaşındaki bir kız çocuğunun başıno derde sokabilcek ne tür bir sırrı olabilir?
    bir iş yaparken ilerisinide düşünün.

0|0
    0|0
    • 3ay

sır o kadar önemli değil ama ailem biraz katıdır daha önce çok dövdüler kardeşimi bu kez daha kötü olabilir onun için

• 3ay

ya korkarak bir yere varılmaz. 8 yaşındaki bir çocuğun yaptığı bir hatadan dolayı öldürcek değillerya gidin ailenize danışımin iyi ya da kötü daha büyük bir bela gelmesindense ailenden işiteceğin azar daha hafif kalır.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşin sekiz yaşındaysa ne yapmışta rezil edicek yani sekiz yaşındaki bir cocugun benim gözümde hiç bişey rezil edemez ne hırsızlığı ne bişeyi ama sen bir akrabana bunu söyle erkek akrabana iyi bir ders versin

0|0
    0|0
    • 3ay

bencede ama işi riske atmak istemiyorum çünkü geçmişte kardeşim baya eziyete uğrandı korkuyor baya ailemden doğru düzgün konuşamaz bile annemin babamın yanında benden rica etti baya

• 3ay

O zaman birinden yardım istiyeceksin o kızın dersini verecek kardeşini anlatmıyacaksın seninle ilgili oldugunu söyliyeceksin bide kim olursa olsun kol kırılır yen içinde kalır kardeşinin ailene söylemeye cekindigi şeyi sen niye arkadaşına söylüyorsun bırak arkadaşını atıyorum kocan bile olsa söyliyeceksin kusura bakmada biraz aptallık yapmışsın

Kızlar Ne Diyor 1

• 8 yaşında bir çocuk ne yapmış olabilir ki böyle korkuyorsunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

özel bir sır sadece ikimiz biliyoruz

• 3ay

Güvenmemek lazım insanlara. Bu kim olursa olsun. Heleki ailenle ilgiliyse kimseye bahsetmemelisin. Şimdi durumu toparlamak sana düşüyor o eski arkadaşınla konuşmalısın. Halletmelisin bir şekilde meseleyi

• 3ay

Arkadaşım biraz psikopat zaten onun için ilişkimi kesmiştim küfürcü

Yükleniyor...