Bir kadının 40 yaşından sonra 7 çocuğu olabilir mi?

Üstelik hepsi baya sağlıklı yani down sendromu olan yok, inanır mısınız böyle birşeye?

0|0
17|2

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir tabi kii niye olmasın ve bunun gibi örnekler ilede bir kaç kez karşılaştım..
    Tabii bu ileri yaşta anne olmak pek çok sağlık riskini beraberinde getirse de mesala düşük riski oldukça fazla olur..
    Fakat diğer taraftan bakar isek dee Rabbim ol der ise olmayacak hiç bir şey yok..
    O sebepten (40/45/50 yaşlarında menepoza girmeyen bir kadın kontrol altında gayette sağlıklı bebek doğurabilir..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnanasım gelmiyor ama imkansız değil yani niye olmasın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Annem 51 yaşında , hala menapoz falan yok. Ben de kirkimda başlasam, genlerim de iyiyse, kocam da damizliksa, 11 senede yaparım. on tane bile yaparım kassam.

2|1
    0|0
  • Motoru sağlamsa olur @şiwano

0|2
    0|0
  • Benim bir tanıdığım abla 40 yaşında. Ve hamile. Olabilir de , 7 çocuğu nasıl bir anda yapmışlar.

0|1
    0|0
  • Annem 43 yaşında beni yaptıysa herkes herşeyi yapar başkan😂😂

1|1
    0|0
  • Olabilir tabikide. Erkeğin de 70 yaşına kadar çocuğu olabiliyor :)

1|1
    0|0
    • 3ay

Erkeğe bakma sen :D 40 yaşında sonra bir kadın evlenmiş ve 7 çocuğu olmuş bu bir gerçekmiş bana söylendi ben pek inanmadım üstelik dediğim gibi hepsi turp gibi hiçbirinin sağlık sorunu yok

• 3ay

Maşallah diyelim o zaman. Allah nasip etmiş vermiş ne kadar güzel :)

• 3 cocugu olan komsumuz var 7yi bilemem

0|1
    0|0
  • Olabilir neden olmasın

0|1
    0|0
  • Neden olmasın

0|1
    0|0
  • menopoza gırmedyse olablr

0|1
    0|0
  • O nasıl iş ya

0|1
    1|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0
  • 13 tane birden doğuran hindistanli kadın var niye olmasın

0|0
    0|0
    • 3ay

Ahaha bende hatırladım onu :D O 40 yaşını geçmiş miydi

• 3ay

😄tam bilmiyorum yaşını da. Neler neler var hiç saşırmamak gerek.40 ında bir üçüz dogurur 42 sinde de bir dördüz al sana 7 çocuk 😄😄

• 3ay

Ahh keşke dediğin gibi kolay olsa o :D okadarda kolay değil :))

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Evet. Arkadaşlarım annesi 38 yasında evlenmiş. İlk çocuğunu 42 yaşındayken dünyaya getirmiş. Öncesinde iki defa düşük yapmış. 8 kardeşler en küçükleri ikiz

0|1
    0|0
    • 3ay

Maşallahh

• 3ay

Çok zayıf kara kuru bir kadın, yasını göstermiyor. Korunmayı sonradan öğrenmiş isteyerek olmamış yani. Ama mutlu. Bu arada hepsi kız

• 3ay

haha :D güldüm.
      birde hepsi kız olur mu ya 8 çocukta o. O

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...