Annem tek kız evlat olmama rağmen benim düşüncelerimi umursamıyor ne yapmalıyım?

Annem babamla ayrıldı Şu an çok zor dönemler geçiriyor, babam bize aylık kısıtlı bir para veriyor ama yetmiyor daha fazlasını istesek babam vermez istabulun en güzel semtlerinden birinde oturuyoruz ve ev annemin üstüne ben evi satalım diyorum 3 sene sonra bir hastanede sağlıkçı olarak görev yapabiliyorum gençken günlerimi kötü geçirmek istemiyorum fikrim kötü mü? Annem okadar kendini depresyona bağlamış ki sözlerimi hiç umursamıyor ne yapmalıyım?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• evinizi aala satmayın hayatınızın hatası olur bence annen çalışmaya başlasın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 sene sık disini sen de sanki herkes harika bir hayat yasiyor da... Annenin bu durumu normaldir sonucta esinden ayrilmis onun seni degil senin onu dusunmen gerekiyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunun daha üniversitesi var üniversitede nekadar hem okuyup hem çalışabilcem?

• 3ay

Universite okuyupda calisan binlerce ogrenci var. Onlar nasil yapiyorsa sen de oyle yapacaksin

Erkekler Ne Diyor 1

• Evi satacaksiniz ama İstanbul'daki kiralar malum yaşamda zor

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet Oyle de çok zorlanıyoruz boyle de kısıtlı kullanırız kullanabilcegimiz kadar

• 3ay

Ev kaç para eder

Kızlar Ne Diyor 1

• tek kız evlat olmak yetermi sanyorsun erkek olsak daha fazla dinlerdi annelerimiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...