Erkek öğrencilerin üniversite yakınındaki yurtlarda kalması yasaklanmalı mı?

Erkek öğrencilerin üniversite yakınındaki yurtlarda kalması yasaklanmalı mı?

Sonuçta uzak olunca biz kızlara zor oluyor. Erkekler öküz gibiler zaten onlar için şehir dışındaki yurtlarda kalmak zor olmaz.

Sizce de yapılmalı mı bu düzenleme?

• Yapılsın
    26% (6)20% (4)23% (10)Oy Ver
  • Yapılmasın
    74% (17)80% (16)77% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay ne dersiniz
3ay olur mu

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten erkeklerin canı yok. Her şey kızlara. en güzel yerler en güzel olanaklar onlara ama erkekler ahırda kalsa da olur. Sonra feministlikleri tutar işlerine gelmeyen noktalarda kadın-erkek eşit diye. Eşitse her yerde eşit!

1|2
    0|0
    • 3ay

kızları kıskanan bir erkek güldürdün 😀

En İyi Kız Görüşü

• Kızlarımızın geç okuldan çıkması düşünülmeli ve okulun çevresindeki yurtlara yerleştirilmeli. Erkekler kendini bir şekilde koruyabilir diye düşünüyorum :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• devlet spor olsun diye bilerek yapıyor. zaten bir ünide yürümekten vücudunuz şekle giriyor. ondan sonra yağ bağlıyorsunuz. bence şikayet etmeyin.

0|0
    0|0
  • Sen erkekler metroda oturmasin diyen kizdin demi? Biz insan degiliz zaten demi isinize gelince kadin erkek esit isinize gelmeyince erkekler her zorlugu ceksin

0|1
    0|0
    • 3ay

öyle bir şey demedim ama o da güzel fikirmiş 😅

• lezmisin?

0|0
    0|0
  • Esitlik istiyorsan aglamayacaksin gulum yoksa dizini kirip oturacaksin kaldiramiyorsan esitligi.

0|0
    0|0
  • Sana göre erkekler öküz gibi olabilir. Ancak maddi durumlarını düşündün mü?

0|0
    0|0
    • 3ay

part time çalışsınlar

• 3ay

kas yığınısınız o kadar dayanın

• 3ay

Bu olay senin dediğin gibi olmuyor maalesef. Bu konuda tecrübeliyim çünkü...

• Sanki erkeklerin canı yok gibi davranmaktan vazgeçin :D

0|0
    0|0
    • 3ay

yok gibi davranmıyorum sizde uzaktaki yurtlarda kalın

• 3ay

Zaten ben yurtta kalmıyorum özel evim var Allaha şükür de sana da zor tabii ki her zaman aynı sıkıntı arası çok fazlaysa çok büyük sıkıntı

• Hayvanız ya biz her yerde yaşarız nasılsa 😀

0|0
    0|0
  • Ne gerek var hergece birine ver bunlara hiç gerek kalmaz arabayla getirirler seni okula

0|0
    0|0
    • 3ay

Senin amacın belli okul okumak degil onun bunu erkegile düşüp kalkmak

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizim okulda kız yurtlarıda erkek yurtlarıda çok yakın okukun içinde bazıları dibinde falan o yüzden şu an senin dediğinin mantığını anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Mantık sıfır. herkes sana göre şekil almıyor o kadar rahatsızssan sen kal.

1|1
    0|0
  • yapılmasın

0|0
    0|0
  • öküz gibilerdir nasıl bir benzetme ya kız oldugum halde bu kadar sinirlendim erkekleri dusunemiyorum isteyen istedigi yerde kalir kardesim onlar insan degil mi boyle gorusler oldugu surece bu ulke gelismez arkadas

0|0
    0|0
  • kız olduğum halde ben bile sana ağız dolusu küfür etmek istiyorum bırak şu trol feminizimi bu feminizim değil ego ego bize yakışmaz sen yoksa erkektinde cinsiyet değiştirip erkeklere düşmanmı oldun ne bu tafra

0|0
    0|0
Yükleniyor...