Popüler kültürün etkisi olan bu cafelerde sipariş verme sorunsalı?

Kahve Dünyası
Starbucks
Gloria Jeans
Cafe Nero

Yukarıdaki cafelerin hic birine gitmedim. Bazen arkadaşlar hadi girelim diyor ama nasil siparis vereceğimi bilmediğim icin rezil olmamak adına hep bahane buluyorum. Buralarda ne içilir nasil sipariş verilir?

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma git insan yemiyorlar orada 😀 gir mekana boş yerlerden bir yer beğen otur sonrasında ister garsonlardan birine seslen ister bekle biri gelene kadar elbet biri gelir ne alırsınız vs sorar menü isteyebilirsin veya direk latte falan söyle orası sana kalmış. ben latte içiyorum genelde yumuşak içimi😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesela basit bir kahve istiyorsun sana 10 çeşit sunuyorlar. Böyle bir duruma düşmemek için nereye gitsen White chocolate Mocha sipariş et hemen anlıyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir filtre kahve istiyorum demistim 12 cesiti varmış, sütlü diyorum onuda 4 e bölüyor en son hiç duymadığım birşey içmiştim.

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar takıyorsun ki kafaya rahat ol biraz etraftakiler nasıl sipariş veriyorsa sende öyle ver ayrıca niye rezil olasın daha önce hiç gitmediğin bir mekanda sipariş vermeyi bilmediğin için mi rezil olacaksın yapma ya

1|0
    0|0
  • Kahve dünyası otur garson gelip sipariş alıyor
    Gloria çoğu dükkanı self servis kasaya git siparişi ver içeceğini al
    Cafe nerişte self servis
    Starbucks siparişi ver bardağına isim yazarlar köşede n alırsın

0|0
    0|0
  • Sadece latte istiyorum :) ingilizcem var fakat o ne ya abuk subuk isimler white might ebenin ki beyaz cikolatali iste

0|0
    0|0
  • de ki sen ne tavsiye edersin ondan ver bana de :D fddfg

0|0
    0|0
  • İsimler bana galaktik evrenin ücra köşelerine saklanmış gezegenleri anımsattı 😀

0|0
    0|0
  • bildiğini iç türk kahvesi :)

0|0
    0|0
  • Sadece ne istediğini söyle. Kime , niye rezil olacaksın ki !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• gidip kendin alıyosun zaten

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarına uy işte ne olacak. Ya da çok yakının birine anlat durumu birlikte gidin

0|0
    0|0
  • Self servis olan mekanlara gitmiyorum. Zaten eşek gibi çalışıyorum. Bir de ustune gidip garsonluk yapasim gelmiyor. İcecegim bir kahve.

0|0
    0|0
  • Starbucksta caramel macchiato iç şiddetle tavsiye ederim yumuşak içimli olsun :)

0|0
    0|0
  • Ben hep turk kahvesi söylerim sade. rezil de olmam

0|0
    0|0
  • Bu kadar gerilecek ne var ya onlar da normal kafe

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim, gitmeyi de düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • ortama ayak uydur ne var bunda be :D

0|0
    0|0
  • Çok kasıntı bir jenerasyonda yaşıyorum. Yanlış bir şekilde sipariş vermek nasıl oluyor bilmiyorum ama oluyorsa da neden dert ettiğini anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • öyle yerlerde sipariş verilmiyormuş. sipariş direk gelip kendisi veriyormuş (fesatlık içermeden)

0|0
    0|0
Yükleniyor...