İnsanların ne yaptıkları neden bu kadar umrunuzda?

Yok dar giyinen bir yerlerini göstermek istiyor, yok sevgilisiyle sevişen kaşardır, yok ateist insan şöyledir, eşcinsel insan burda istediği gibi yaşayamaz.

Arkadaşlar size ne milletin ne yaptığından? Bırakın insanlar istediği gibi yaşasın. Neden insanları yaşamlarına veya yaşadıklarına göre yorumlama hakkını kendinizde görüyorsunuz?

bir kız sevgilisini aldatmış olabilir. Burda soru soruyor olabilir. Ama o soru "sizce doğru mu yaptım, sizin gözünüzde ben neyim" değildir. Ve o kızın bunu yapmış olması, size, o kıza orsoppu deme hakını vermiyor. Yanlış olabilir, bence de yanlış, ama bunu diyemezsin.

Neden herkes kendi siktiğimin hayatına bakmıyor da başkalarının hayatlarına salça oluyor?

Güncellemeler:
3ay Nerdesiniz lan herkesin kendisi gibi yaşamasını bekleyen yobazlar?

1|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya cok hakkinda. Tebrik ediyorum kisaca herkesin hayati kedine. Yorum yapanlar baya bir kapasitesiz net yani.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kendi kusur ve hatalarıyla meşgul olup onları düzeltmeye çalışsa hayat daha çekilebilir olurdu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

0|0
    0|0
  • Bravo valla en mantıklı yazı

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkes her ıstedıgını yapmakta ozgur olsaydı sence cehennemden farkı kalır mıydı madalyonun öbür yüzü kısıtlamalar iyidir egomuza köle olmamamız için gereklidir

0|0
    0|0
    • 3ay

Herkesin senin gibi müslüman olduğunu mu düşünüyorsun? Sanane ayrıca kim ne güna işlerse işlesin, hesabını sen mi vereceksin?

• 3ay

Din düşmanı değilim, sadece inanmıyorum, inanan inansın, beni ilgilendirmez. Ama el alemin hayatına karışıp kendisi gibi yaşayan insanlar olursa din düşmanı da olurum. İnandığınız dinde herkesin günahı kendine.

• 3ay

Öylesin 😀

• hiç.

0|0
    0|0
  • Böyle kendisini tanımayan insanın annesini bile umursayan saykolar var mesela www.kizlarsoruyor.com/.../q5552785-ben-sapik-miyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...