İşlerim ters gidiyor, hiç mutlu değilim dinden uzaklaştım?

Çok canlı haketli bir insandım şmd hibrşeyden zevk almıyorum kendime bakmıyorum evimi temizlemek stemiyorum sadece yatıp uyumak gelyor içimden yaşam gücüm yok böyl bok gibi bir yaşamım olacak sanki

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• hemen hemen aynı durumdayız elbette ben uzaklaşmadım ama isyanlar içindeyim. Haşa Allahın varlığını asla inkar edemem ama hep kızgınlıkla soruyorum neden benim işlerim hep ters gidiyor. Sence sorun biz de mi. Yani besmelesiz mi oturup kalkıyoruz sürekli boş beleş şeylerle uğraşıp şeytanla yoldaşlık mı yapıyoruz bu yüzden mi her işimiz ters gidiyor yoksa Allahın sevgili kuluyuz ve çok büyük sınavlardan mı geçiyoruz dersin?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben de aynı şekildeyim eskiden zevk aldığım hiçbir şey artık ilgimi çekmiyor çok sevdiğim arkadaşlarımı bile göresim yok arayıp sorasım yok hep onlar arıyor beni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biraz takıl böyle, bazen o da lazım

0|0
    0|0
  • hayatın belli dönemlerinde oluyor böyle yapacak işler bul kendine isyan etme !

0|0
    0|0
  • Büyü yapmışlar sana.

0|0
    0|0
  • Dinden uzaklaşılmaz. Yaklaştıkça rahatlarsın inşallaah bacım.

0|0
    0|0
  • Dine yonel bosluk hissi depresyona sokar

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun depresyondasınız galiba streslenmeyin

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • önce türkçe yazmayı öğren öyle gel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Depresyondasn

0|0
    0|0
  • Ha işte senin halin çok kötü çünkü şeytanla birliktesin. Şeytan seni hayattan uzaklaştırır hiç birşeyi sevmene izin vermez ama senin artık o bas belasını kovman gerek yoksa hep onun esiri olacaksın

0|0
    0|0
  • Depresyondasın sen bir an önce eski hayatına dönmen dileğimle

0|0
    0|0
Yükleniyor...