İnsanları nasıl tanıyabilirim?

Onların gerçek yüzünü, amaçlarını, tavırlarını, gerçek hislerini öğrenmek istiyorum. Yani öğrenince biraz soğuyor oluyorsun ama bu yinede insanlara karşı tutumunu kararlaştırmak için fazlasıyla önemli. Var mı bir tavsiyesi olan?

0|0
19|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlemleyeceksin insanların iç yüzünü görmek istiyorsan onlarla bol bol zaman geçireceksin insanları anlayabilmenin en iyi yolu onlara yakın olmaya çalışmak onlarla empati kurmaya çalışmaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• böööle dik dik bak gözlerinin içine
    www.wallpapervortex.com/...paper-4827_serious.html

1|0
    0|0
  • tc no iste sorgulat

0|0
    0|0
  • 6. his

1|0
    0|0
  • 1. Gozlerini kaçırırlar 2. Dusunerek cevap verirler 3. Soruya soruyla karşılık verirler 4. Suclanınca cok fevri davranırlar 5. Konuyu değiştirmek isterler yeterli bu kadarı

0|0
    0|0
  • ben kendimi çok kolay eleveriyorum ya

0|0
    0|0
  • gerçek yüzü seviştikten sonra görürsün aslındada tehlikeli sen girme o işlere

0|0
    0|0
  • Çıkarlarına cevap verme anlarsın...

0|0
    0|0
  • Tanışarak? Bak ne kadar kolay.

0|0
    0|0
  • Dikkatsizlikle vedalasman lazim. Her hareketin bir manasi vardir. Uzak noktalari dusun.

0|0
    0|0
  • Konuşarak

0|0
    0|0
  • Ya işte ya da seyahat da tanırsın

0|0
    0|0
  • zor bir tahmin.

0|0
    0|0
  • Yolculuıkta alış veriş te

0|0
    0|0
  • Zamanla.

0|0
    0|0
  • tanışarak :D

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• Oncelikler girdigin ortamlarda insanlarin davranislarini incele arkadaslarin falan sonra burclarini goren sor yani sonra burclara gore davtanislari oturtursun kafanda ve birisiyle karsilastiginda burcunu ogrendiginde kafanda canlanacaktir davrans sekli az biraz. Sonra analiz et insanlarin konusmalari ve hareketlerini birbirlerine benzetmeye calis ornegin bir arkadasin var kotu birisi yalanvi falan sonra yeni hirisiyle tanistin hareketleribona benziyo animsatiyo bilkivo insan kotudur. Bu sekilde kafanda bir takim seyler oturt yaklasik 5 6 yildir bununla ilgileniyorum ve smdi arkadaslarim bana fotograf gosteriyorlar ordan bile yorum yapabiliyorum o insanin karakteri hakkinda ve hic yanilmadim bu gune kadar

2|0
    0|0
    • 3ay

gerçekten mi, mükemmel bir şey olsa gerek. ama sorun burada da bitmiyor, insanların gerçek yüzünü görüyorsun sonra birde onlara nasıl davranacağın kalıyor geriye, yani kötü biriyse ona nasıl davranırsın ki

• 3ay

Kotuyse ama sana zarari yoksa ve genelde kotuler bunu gizler salaga yat ve normal davran ama unutma sana kotuluk yapabilir en yakinin olsa bile. Ama ayni ortamda olma yani elinde olmayan sebebler falan varsa cidden anlamiyomus gibi davran hic caktirma bide gozlerine dikkat et bakislarina genelde kotu insanlar etraflarindaki insanlari suzerler cok dikatli ve keskim bakarlar ozellikle iki insan konusurken bir laf soylerler o iki insan tartisirken sussarlar ve sadece dikkatle izlerler. Bide bir konu hakkinda konusurken farkli gorutedir once konu acilir o gorusunu hafifce belli eder sonra sen baska bir sey savunursan sanki senin savndugun gorusteymis gibi aynen ya dogru falan diyip susarlar. Bu tarz kucuk ayrintilara cok dikkat et. Ve ger birisi sana gelim baskalari hakkinda kotu seyler soyluyosa ozellikle yuzune gulup sonra arkalarndan konusuyosa ayni seyi sizin arkanizdanda yapiyodur cunku bu insanlar kesinlikle arkadas konusup yuzune gulmek icin yaratilmis gibiler

• bir söz okumuştum bir insanı tanımak için yabancılara tanımadığı insanlara yardım ederler mi ona bakın gibi bir sözdü

1|0
    0|0
  • Öncelikle bir sır verebilirsin. Senin için önemliymiş gibi gösterebilirsin. Sonra güvendiğin başka bir arkadaşın gidip o kişiye senin hakkında atıp tutar. Eğer o kişi senin verdiğin sırrı ona söylüyorsa sorun var demektir. Yok eğer seni savunup bir şey söylemiyorsa tamamdır. Yola devam :)

1|0
    0|0
  • Yaşamak lazım ancak insanları öyle çözersin insanların her biri farklı bir dünya

1|0
    0|0
  • Onlara karşı gerçek doğru ve dürüst olursan en sert olanın bile duvarlarını yıkabilirsin

1|0
    0|0
  • Kazık yedikçe tanırsın

0|0
    0|0
  • Bence çok zorlamamak lazım. İnsanların gerçek yüzlerini görmenin cok çeşitli bedelleri var. Odeyebilecegimiz kadarina talip olursak daha az yipraniriz.

0|0
    0|0
  • Bir insanin yüzünü alışverişte , yolculukta ve kavgada tanirsin başka turlu taniman imkânsız :)

0|0
    0|0
  • Bak bir sey soyluyumki insan oglu ciy sud emmis onlardan ne desen cikar cunki Ben kendimi bile taniyamiyorum yaptigim seyler cok tuaf onun icin hic kime guvenme bu kadar ama baginida koparma insnlardan is

0|0
    0|0
  • Zor gününde tanırsın

0|0
    0|0
  • illa o kazığı yemek gerekiyor mayk
    yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Çok samimi olma kimseyle çok samimi olursan göremezsin

0|0
    0|0
  • Hic bir zaman taniyamazsin

0|0
    0|0
  • zamanla ogrenirsin pek bir şey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Domuzlar uçtuğunda

0|0
    0|0
  • Zor gününde tanırsın hepsini

0|0
    0|0
  • Formülü yok ki bu işin yaşadıkça öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • yok :((

0|0
    0|0
  • zamanla gösterirler gercek yüzlerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...