Sizce sevgilimin annesi hakkimda ne dusunmustur?

Sevgilim okulunu uzatti diye babasi kartlari ve parayi elinden aldi. Babasinin minibusleri ve insaati var. Sevgilime dedi bizim islerle de ilgilenme. Hayat senin hayatin git ne yaparsan yap!

Sevgilim her sabah evden cikip yanima gelip bulusuyorduk, biraz birikmisi vardi ama yinede parasina dokundurtmuyordum. Faizli hesap acip biriktir diyordum. Akbilini ben dolduruyordum, yeme icmeleri ben karsiliyordum vs vs. Ve bundan hic gocunmuyordum.

Annesi ablasina demis ki "X'in parasi hic azalmiyor, cebine bakiyorum parasi hep ayni kaliyor, bu cocuk ne yapiyor tum gun disarida"

Ablasi da sevgilime bunu sormus ve sevgilimin verdigi cevap "O kadar ceplerimi karistirip bunu dusunecegine endiselecegine iki kurus para koyaymis. Sevgilim oduyor herseyimi. Herkes hakettigini yasayacak"

Tabi ablasi bunu annesine soylemis olmali ki annesi babasini yumusatip arabanin anahtarini ve biraz parayi odasina koymuslar. Ben de sevgilime dedim paraya dokunma, is buldun zaten okul bitene kadar ailenden tek kurus alma.

Neyse sizce annesi hakkimda ne dusunmustur? Annesiyle tanismisligimiz var iliskimizi de onayliyolar.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• allahım böyle bir sevgilide bize vermedi

0|0
    0|0
    • 3ay

ama bazen cok pis gicik bir kiz oluyorum. O da diyor su gicikliklarin triplerin de gitti mi nikahi basicam :D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Okumadim

0|0
    0|0
  • Iyi seyler dusunmustur bence ama zengin sanmis olsbilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...