Sizce sevgilim bunu ev arkadasina soylemeli mi?

Ben 1 bucuk ay sevgilimde kaldim, o surecte sevgilim ev arkadaslariyla yemek yemedi. Biz ikimiz kendimiz yapip yerdik odada. Bunlar her ay sonu para hesabi yapiyolar aralarinda. Kim ne aldiysa o eve 4'e boluyor ona gore herkes kendi payina duseni veriyor. Ev arkadaslarindan biri 50 lira yemek parasi cikartti ve sevgilime dedim "oha biz onlarla bir kere bile yemedik resmen keklemeye calisiyor"

Sevgilime dedim kendi kiz arkadasinin yurdu var gidip orada kalmiyor, yemegini burada yiyor, dusunu burada aliyor, camasirlarini burada yikiyor... ama kalkip hicbir hesaba ortak olmuyor.

Sevgilim de bana dedi "ben artik herseyin farkindayim, bu 50 lirayi da sineye cekecegim ve artik diyecegim ki beni mutfak masraflarina yazmayin cunku ben zaten is buldum calisacagim sabah cikip aksam gelicem aksamlari da kendim hazir seyler yapip yiyecegim"

Ama ben haksizliga gelemedigimden sevgilime diyorum git konus o cocukla, kendini akilli saniyor 50 lirasinda degilim ama ona yedirme su son 50 lirayida falan ama sevgilim bosver askim diyip duruyor.

Sizce ne yapsin?

Dip not; sevgilimin maddi durumu oldukca iyi ve ev arkadasi bunu bildiginden hep fazladan hesap kitlemeye calisiyor.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hakkın küçüğü büyüğü olmaz yedirmesin hakkını

0|0
    0|0
    • 3ay

ben de oyle diyorum ama bana dedigi "bosver sen askim herkes hakettigini birgun yasar 50 lirayla bakalim nerelere gelecek o"

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilinin maddi durumu iyiyse böyle insanlarla aynı evde kalmak yerine ayrılsın kendi kendine takılsın başka evde

0|0
    0|0
    • 3ay

ben de aynisini diyorum ama bana dedigi "para biriktirmem lazim, okul uzadi, seninle bir gelecek kurcaz, babam okul uzadi diye resti cekebilir, kenarda birikmisim olmasi icin burada kalmam sart" diyor

• 3ay

O zaman ne kadar para düşüyorsa o kadarını versin keklemesinler bak sonra ciddi diyorum bokunu çıkarırlar bu durumun sevgilini salak yerine koyarlar ki okuduğum kadarıyla koymaya başlamışlar konuş onunla düzgün bir biçimde anlat

• 3ay

Konustuk baya bu durumu. O da kendine yakin buldugu ve gercekten iyi niyetli olan bir ev arkadasina dedi "ben sadece kira, fatura ve aidat odeyecegim, diger turlu herseyimi kendim alir ederim, zaten calisiyorum sabah cikip aksam geliyorum beni ortak masraflara yazmayin" Ev arkadasi da tamam demis ama insallah yan cizmezler. Gerci sevgilim diyor yan cizseler kac yazar odemem olur biter.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Okuyan varsa özel pls

0|0
    0|0
  • Madem maddi durumu çok iyi, neden 4 kişi 1 evi paylaşıyorlar? Ayrı eve çıksın

0|0
    0|0
    • 3ay

ben de aynisini diyorum ama bana dedigi "para biriktirmem lazim, okul uzadi, seninle bir gelecek kurcaz, babam okul uzadi diye resti cekebilir, kenarda birikmisim olmasi icin burada kalmam sart" diyor ve hakli da sayilir

Yükleniyor...