Evimize haciz gelmek üzere?

Cidden cok üzülüyorum babamıda ilk kez ağlarken gördüm evimizi satmıstık borcları kapatmak icin simdide araba herseyi kaybediyoruz gecikmiş banka borc fatura felan cook kötü sıkıstık. Eve haciz gelebilirmis, en kucuk şeyi bile alıyolarmı parfum vb? :(

bide satmaya calıstığımız bikac şey var arsa gibi herseyide ölü fiyattan satıyoruz, hic bir yakınımızda borc vermedi mahcup edici şeyler söyledi

ne yapabiliriz bu durumda korkuyorum?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eskidedi o eve haciz geldiğinde herşeyi alıp gitmeler
    Şimdi işe yarayanları alıyorlar. Ayrıca tv, buzdolabı, camasır makinesi gibi şeylere dokunamıyorlar 2 tane olmadığı sürece
    3 tane icra geçirmiş biri olarak son sözüm fazla takma herşey birgün geçer

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir an önce bu durumdan kurtulmayı nasip eder inşallah allah. Her düşüşün bir de kalkışı vardır geçecek elbet her aile yaşamıştır bu gibi durumlar yai tamamen aynı olmasa da. Siz birbirinize sıkı sıkı tutunun babanıza destek olun kendini çok kötü hissediyodur şimdi o. Allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet en cok babamıza üzülüyoruz zaten bişey yapar bişey olur diye. cok cok teşekkürler tesellin icin insallah dediğin gibi olur

Erkekler Ne Diyor 16

• En bastaki hatanız mal varlığınızı kaçırmamak olmuş bnde dükkanım battı bir anda baktım ew araba motor dukkan hersey öldüm parasına gıtcek hepsini arkadaslarımın üzerine yaydım sonra da degerınde satıp avukatlarla anlastım borcum buyuk bir oranda bitti şimdiyse son bir yıl da ha kredı borcum var tamam bıtıo artık ayda 3500 ödeye ödeye bıtırdım nerdeyse

1|0
    0|0
  • Çok üzüldüm ya Allah yardımcınız olsun...:( Zaten hep öyledir ne gelirse dost akrabadan gelir öyle izlerler sadece... İnsanın yaşaması için gerekli eşyaları alamazlar merak etme...:(

1|0
    0|0
    • 3ay

Tesekkurler insallah ya keske atlatabilsek

• 3ay

Atlatırsınız merak etme insanlar böyle durumlarda anlarlar kimin dost kimin düşman olduğunu...:(

• Evde bir eşyadan iki tane varsa alırlar. Meraklanma.

1|0
    0|0
  • ALLAH size ve sizin gibilere acil yardım etsin tez zamanda bu durumu atlatıp çok iyi yerlere gelirsiniz inşallah.

1|0
    0|0
    • 3ay

Cok tesekkurler insallah baska bisey istemiyorum

• 3ay

ALLAH'a dua et yeter. Bu süre boyunca gerçek akrabalarını dostlarını görmüş oldunuz. Herşey'de var bir hikmet.

• İş zor kısa sürede paraya çevirecek arsaları satmak kolay degil ama bir müslüman evladı yardımcı olursa o başka. Allah yardıcınız olsun.

0|0
    0|0
  • Bu durumları yaşadım allah yardımcı olsun

1|0
    0|0
  • Düşenin dunyada dostu olmaz bunu unutma aklinin kosesinde kalsin
    Soruna gelcek olurlarsa almiyorlar televizyon buzdolabi felan alirlar bilgisayar

1|0
    0|0
  • Eve haciz kalktı ikinci birey varsa onu yazar giderler

1|0
    0|0
  • Icra eve gelip hicbirsey alamaz rahat ol sadece notunu alir gider

1|0
    0|0
    • 3ay

Esyamızı almazlarmı yani

• 3ay

Ancak gordukleri cif olan seyleri alirlar o da luks e giriyorsa cit tv cift lap top o da bir tanesini

• gayrimenkuller borcu kapatıyorsa hızlıca satmaya bakın, haciz yok paraya satar.

0|0
    0|0
  • Haciz gelir ama evde ikinci esyayi alir yani zorunlu ihtiyac olan tv buzdolabi camasir makinasi vs hic biseyi alip gidemez ikincisi yoksa ok sms at konusalim

0|0
    0|0
  • zor bir durum ama düşmeden de zıplanmaz bu sebeple düşmenin kötü bir durum değil çıkış için yeni adım olduğunu anlayın derim.

0|0
    0|0
  • bir mali müşavir olarak şu bankların önünden geçmeyim diyorum

0|0
    0|0
  • Arsalariniz nerde? İstanbul iciyse talip olabilirim

0|0
    0|0
  • Bu durumda parfüm düşünüyorsun ya, hiçte üzülmüş gibi bir halin yok

0|0
    0|0
  • Nerde oturuyosunuz