Arsa Alıp satarak 10 yılda zengin olunabilirmi sizce :D (2 yılda 1 satarak falan yani :D) ?

mesela 50 binle başlasam 2 yılda 1 satarak sizce 10 yıl sonra baya bir para birikmiş olurmu sizce :D önerileriniz ne arsa konusunda :D

Güncellemeler:
3ay cevaplarınızı bekliyorum
3ay 1 tane arsayı 10 yıl bekletmicem :D 2 yılda 1 satıcam arsaları öyle yani

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir bayan olarak uygun arsa bulup satmak çok zor olur onun yerine 50 bin gibi bir miktar paran varsa internet bankacılığı üzerinden döviz va altın alım satımı yapabilirsin düştüğünde alırsın yükselince piyasayı takip ederek hemen satabilirsin bir tanıdığım 3 ayda 40 bin parasını 70 bine çıkardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• olabilir

1|0
    0|0
  • Valla benim kafadan biri çıktı, olursun, oluruz 🖒

1|0
    0|0
    • 3ay

gerçekten sende düşünüyomusun ne bilim araştırmalarım sonucu aşırı derecede zarar bile etsem 10 yılda baya para geçiyor elime

• 3ay

Zarar etmeden olmaz tabi, basacaksın parayı yol üstünde güzel bir arsaya bekle bak kaç kat para getiriyo

• 3ay

Düşünüyorum..

• ayıpsın tbii ki

0|0
    0|0
    • 3ay

ciddimisin yoksa dalgamı geçiyosun

• alis satista kazanacagin paranin vergisini ödersen tabiki para kazanirsin.
    Ha bu arada öyle para eden arsalari senin gibi cömezlere birakmazlar bunuda bilmis ol ;)

0|0
    0|0
  • bahtın o kadar açıksa mümkün.

0|0
    0|0
  • Arsa, bina inşaa edilecek büyüklüğe ulaştığında da müteahhite verirsin. Gelen daireleri satıp yeni arsa alırsın.

0|0
    0|0
  • olamazsın 😒

0|0
    0|0
  • mümkün değil gibi ama dene bakalım

0|0
    0|0
  • 2 yılda bı tane arsa satarsan anca batarsın nası bir ticaret nası bir zengın olma kafasıdır bu yaaa

0|0
    0|0
  • değerli yerleri bulup değerlenmesini beklemek zorundasın. yani en az 3-5 yıl. öbür türkü 50 aldım 55-60 satım olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

3 sene önce aldığımız 50 bin değerindeki arsa şu an 150 bin...

• 3ay

tamam işte ben ne diyorum. bulup bilmen lazım fakat uzun süreli yapılacak iş değil bir arsa alırsın batarsın anladınmı.

• Konumuna ve m2 sine göre değişir

0|0
    0|0
    • 3ay

1 taneye bağlı olmıcakki 2 yılda 1 satıcam

• 3ay

heh şimdi oldu saol :D

• 3ay

Ama İstanbul'da zor biraz arsa bulmak kar ettirecek

• Vay be, ne kadar zekisin, eminim kimse düşünmemiştir bunu vaov 😱

0|0
    0|0
  • arsanın konumuna bağlı 6 ayda bile çok para kazanabilirsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

1 tane arsaya bağlı kalmıcam zaten mesela 50 bin değeri 100 bine koycam 2 yılda satarım son 2 tane 50 binlik alcam aynısı onlara uygula uygulayya gitcem

• 3ay

Genelde üç kağıtçı olurlarda o yüzden 50 liralık yeri sana 70e satarlar dikkat et

• 3ay

anladım haklısın saol :)))

• beni unutma

0|0
    0|0
  • Olur mu öyle..
    50ye alıcan 1 sene sonra 55..
    Böyle paramı kazanılır

0|0
    0|0
    • 3ay

3 sene önce aldığımız 50 bin değerindeki arsa şu an 150 bin...

• 3ay

Ya yok öyle bir dünya.. Hadi ciddi konuşalım.. Olsa bile çok istisna birşey olmuştur. Ne bileyim yol köprü hastane mastane olayı olmuştur.
      Öyle olsa herkes 50ye alıp 150 ye satar demi zx

• 3ay

uff senlemi uğraşcam allaha sen allahın canısı 3 tane arsa böyle oldu bilip bilmeden atlama herşeye sen achil

• Satarsın, satarsın... Üçüncüye satamazsın. Ee napcan intihar mı etcen?

0|0
    0|0
  • 6 sene önce deniz kenarında arsa aldım yazlık yaptırdım. kiraya veriyorum 4 senedir, 4 sene de arsa parası çıktı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Almak istiyorsan çok pahalı değil şu an saticaz ilerde çok degerlenicek biyer biz herşeyi satiyoruz bu yüzden bekletmiycez istermisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...