Arkadaşlar tc kimlik numaramı bilen biri ne yapabilir?

Arkadaşlar tc kimlik numaramı bilen biri ne yapabilir?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kimliksiz bir halt yapamaz anca bilir o kadar ha bir olaya karışsa seni şahit yazırabilir belki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bir b*k yapamaz birsürü arkadaşımın tc si ezberimde çoğuylada ilişkimi kestim napabilirimki yani sicillerine falan bakabilirim birde aile soy ağacına 😃

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiçbirşey yapamaz kimlik numarasıyla kredi çekilseydi sahtekarlara gün doğardı...

1|0
    0|0
  • TC kimlik numarası her yerden temin edilebilir, bu şey yapamaz

1|0
    0|0
  • Bişey yapamaz

0|0
    0|0
  • Diğer bilgileride biliyorsa sizin adınıza kredi çekebilir ya da kendisinin alacağı krediye sizi kefil gösterebilir.

0|0
    0|0
  • bir şey yapamaz.

0|0
    0|0
  • Hastaneden sıra alır

0|0
    0|0
  • Bir yerlerde senin adına kayıt yapabillir, alışveriş yapabilir online

0|0
    0|0
  • Senle evlenir

0|0
    0|0
  • adına hesap acabılır... hesabındakı paraları soyabılır

0|0
    0|0
  • Çok uğraşırsa başına iş açabilir.

0|0
    0|0
    • Mesela bende onun biliyorum ama bir şey yaparsa alır cevabını

• O zaman herkesin dolandırılma ihtimali olur herkes her yere noyu veriyor nerdeyse

• Evet bu dolandırmalar oluyor zaten sürekli.

• hayatınla oynar

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yapazam

0|0
    0|0
  • Bittin sen hapise gireceksn:/

0|0
    0|0
  • Karakola git. Kimliğim çalındı hakkimda yapilan işlemler benim. Dahilimde değil de o kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Valla günümüzde artık T. C. numarasını bilmek çok kolay. Banka adı altında arıyor. T. C. mi aynen söylüyor. Nasıl elde ettiler bilinmez. Bana diyor ki 2013 yılında kredi çekmişsiniz. Sonra krediyi kapamışsınız oradan alacağınız 300 tl. sigorta parası var. Akılları sıra beni dolandıracaklar. Kredi kartı bilgilerini isteyecekler yersem. T. C. mi aynen söyledi. Ben de dedim ki bu tarz bilgileri telefonda vermiyorum. Öyle bir alacağım varsa ben her türlü alırım zaten. Kendim banka ile görüşürüm sizle değil dedim. Peki dedi kapattılar. Ve tabiki dolandırıcılar. Bir anda gaflete kapılmamak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Senin kimliğin elinde olmadan kolayına bişey yapamaz sadece tc bilmek yetmez. Belki tc numaran ile alışveriş sitelerine kaybolmaya çalışabilir bunun da başına iş açacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • TC kimlik no ile bir şey yapamaz ama şifreleri de ele geçirirse sıkıntılı olur. Bilgisayarda iyi antivirüs programı kullan.

0|0
    0|0
    • O kadar iyi bir bilgisayar kullanıcısı değil kendisi ben daha iyiyim onlarda aklı yetmez o kadarına yani

• Sorun yok o zaman.
      Hakkında borç doğurucu işlem yapması için aslında senin adın soyadın TC. No ve adresin varsa elinde senet yapabilir, sahte imza atabilir. Sen eline geçen veya muhtara bırakılan evrakı al, İcradan gelen evraka hemen itiraz et. İmza benim değil de. İmza incelemesi yapılır, sana ait olmadığını kanıtları. Uğraştırıcı olu işte sorun bu. Bankadan kredi çekemez. Kimliğin aslını da isterler.

• Kendine banka hesabı acar belki ya da sirket kurar vs bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Her gelen kargocuya soyluyom ne yapilabilir ki? ;)) bence bisey yapılmaz ;s yaparlarsa ben daha fenasini yaparim :p

0|0
    0|0
  • Üzerine kredi çekebilir mesela

0|0
    0|0
    • oha artık. korkutma kızı. Kimliğin canlısı olmadan sadece numarayla nası kredi çekiliyo ya?

• @tazeçay bence sıkıntı yapma tc kimlik noyu nerelerde istemiyorlarki öyle bir durum olsa bir sürü mobil başvuru olur ki kaldı bu banka resmi yerde imza filan ister yine bir şey olmaz

• Ben ayrı iki bankadan kredi kartım var ve interbet şubesi kullanıyorum. Tcm zaten orda. Dolandırılcak olsam önce ben gitmiştim. O zaman kubranın dediği gibi olsa bence dolandırılmayan adam kalmazdı. Tcden başka mobil imza vs gibi detaylarda vardır bence

• Hicbisey

0|0
    0|0
  • Ösym sonucuna bakabilir nereye atandığını görür 🤓Sonuca şifreyle giriliyo doğru. Sadece nereye atandığını görür 🤓

0|0
    0|0
    • Nereye atandığımı görmek içinde şifreyi bilmesi gerekiyor

• Öğretmen olmayacağım için sıkıntı yok 😂

• Ha o zaman tc ni bilse napcak salla 💁🏻

• Bir şey yapamaz..
    Hastaneden randevu alır sadece adını soyadını biliyorsa

0|0
    0|0
    • Zaten rapor kağıdını verdiğim birinin götürsün diye telefonunda gördüm sonra sildirdim resmi

• Özel işlemler baya bir tefarruat gerektirir korkma sıkıntı olmaz..

• Zaten bunu yapan kişi arkadaşım ve bende tc sini biliyorum bir ara ordan yalanını yakaladığımda söylemiştim ona herhalde yemez bir şey yapmaya

• Kimlik olması lazım

0|0
    0|0
  • Yaşına göre değişir öğrenciysen sıkıntı cıkmaz

0|0
    0|0
  • Sevgilini aldatır

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapamaz

0|0
    0|0
  • yandın olum :D

0|0
    0|0
  • Çok şey yapamaz ancak yeteğine de bağlı. Kimisi şifreleme ve kodlama konusunda oldukça başarılı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...