Yardım istiyorum önemli arkadaşlar?

şehir değiştirmem gerekiyor, şu an da istanbuldayım evliyim 1 çocuğum var bazı sebeblerden dolayı istanbuldan çıkmam lazım. sizce hangi şehire gidip düzen kurabilir işimi evimi ayarlayabilirim? geçim için herhangi bir işte çalışabilirim bir çok işe yatkınlığım var

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ablacigim bunu biz bilemeyiz ki sen nerde rahat edeceksen oraya git ama küçük şehirler senin için daha rahat olur en azından herkes birbirini tanıyor güvendiğin bir komşunun tavsiyesiyle güvenilir bir bakıcı bulabilirsin kira daha uygun olur yol masrafı falan çok olmaz..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Samsunda yaşıyorum. Genel olarak Samsun'da kiralar ucuzdur. Buranın sanayisi çok gelişmiş olduğundan tekstil işi de oldukça yaygın. İş ilanlarına bakarsan samsunda bir sürü tekstil işi bulacağını düşünüyorum. Ben tek yaşıyorum 1+1 300 TL kalıyorum. Kiralar 300-500 arasında değişiyor (1+1 ve 2+1 için) Ancak son 4 yılda çok arap doldu ve bu suriyeli araplar tüm işleri çok ucuza yapıyorlar. (haftalık 80 TL'ye çalışan arap tanıyorum - OHA) Bu yüzden tekstil gibi işleri iyi bir maaşla bulmak zor olabilir. Fakat deneyimin varsa görüşebilirsin. Ancak tek başına, çocuğunla tüm bunları halletmek zor yani. Gelmek, bulmak, görüşmek vs. bir sürü iş.

0|0
    0|0
    • 3ay

eşimi ve çocuğumu hemen getirmem ama kısıtlı bir sürede var ister istemez ayarlamaları çabuk yapmalıyım

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kocaeli/Gebze Kiralar ucuz ortam düzgün. Güvenlik süper, Sahil herşey var...

0|1
    0|0
    • 3ay

kocaeli gebzede iş imkanı nasıl yani iş bulabilirmiyim

• 3ay

ben bir araştırayım neden olmasın tavsiyeleriniz için teşekkürler ben mesaj atamıyorumda özel mesaj atarmısınız bana? danışmam gereken durumlarda size ulaşayım

• 3ay

Yolladım.

• Fetocu musun la sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...